ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Oznaczenia przewodów sterowanika LH-500
Autor Wiadomość
noel841106 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 137
Skąd: B-stok
Wysłany: Pon 28 Maj, 2018   Oznaczenia przewodów sterowanika LH-500

Witam, kupiłem wiosną sterownik LH-500 ze sklepu nexun, od tygodnia składam wszystko, podłączam przewody itd.
Wchodzę na stronę sklepu, żeby zobaczyć opis przewodów, a tam sterownika tego już nie ma w ofercie. Niestety nie zapisałem sobie nic. Zasilanie, halle, stacyjka, silnik, wsteczny mam. Ale reszta...
Pisałem na adres kontakt@nexun, ale maila zwrotnego z dokumentacją sterownika nie widać.
Macie może rozpiskę przewodów?
Pozdrawiam
 
 
noel841106 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 137
Skąd: B-stok
Wysłany: Nie 03 Cze, 2018   

Pan Marcin odpisał mi na maila z opisem przewodów tego sterownika:
Cytat:
1. Zółty, Zielony, Niebieski - 3 fazy - podłączenie silnika
2. Gruby czerwony (+BAT), Gruby czarny (GND) - zasilanie sterownika. Cienki czerwony (+BAT) - przewód stacyjki: podłączyć do +BAT aby uruchomić sterownik
3. Czerwony (+BAT), Czarny (GND) - Wyjscie zasilania z akumulatora, np na potrzeby przetwornicy
4. Zółty, Niebieski, Czerwony - Wyjście alarmu, stosowane w skuterach.
5. Zielony - Wyjście na prędkościomierz oparty na odczycie z czujnikó Halla (przebieg prostokątny 5V)
6. Czerwony (+5V), Czarny (GND), Zielony-Zółty-Niebieski (Halle 1,2,3) - złącze czujników halla w silniku.
7. Żółty (12V) - Przewód Brake-Hi - aktywacja hamowania sygnałem wysokim `12V
8. Czerwony (5V), Czarny (GND), Zielony (Sygnał) - Wejście manetki
9. Biały (Sygnał), Czarny (GND) - aktywacja hamowania stanem niskim - zwarte = działa
10.Szary (Sygnał), Czarny (GND) - wsteczny - zwarte = jazda w tył
11. Czarny (GND), Niebieski (Duża prędkość 100%), Brązowy (Mała prędkość 50%) - selektor prędkosci, zewrześ kolory do GND aby aktywować ograniczenie. Brak zwory = prędkość średnia 75%
12. Pomarańczowy (Sygnał), Czarny (Masa) - Tempomat. Aktywacja: użyj przycisku chwilowo zwiernego aby aktywować. Poruszenie manetką lub użycie hamulcówz czujnikiem wyłącza tempomat.
13. BRAK
14. BRAK
15. Biały, Biały - tryb Samonauki.


Ale na pytanie co zrobić, żeby z baterią li-ion 14s działało hamowanie regeneracyjne nie widać odpowiedzi. Na pewno zajęty człowiek, a i tak odpisywał mi wiele razy na banalne pytania (nie banalne dla mnie - początkującego).
Wie ktoś może jak uruchomić hamowanie regeneracyjne w tym sterowniku? Bo jeśli mnie pamięć nie myli ma on tą funkcję.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group