ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przymiarka do zamówienia grupowego - Sabvoton SVMC72150
Autor Wiadomość
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   Przymiarka do zamówienia grupowego - Sabvoton SVMC72150

Po udanej akcji forumowej z mocnymi silnikami Mxus czas na kolejny krok.

Czy są zainteresowane osoby na zamówienie grupowe sterowników Sabvoton model SVMC72150?
Po wstępnych rozmowach z producentem - możemy złożyć zamówienie na minimum 12-15szt 1 modelu, zatem wybór padł na wersję 150A o napieciu zasilającym mieszczącym się w zakresie 36-95V (do 20-22s MAX), wersja najnowsza v2.

Dane techniczne i opis: http://www.sabvoton.com/p...controller.html

Przewidywana cena sterownika powinna wynieść 1480zł z rachunkiem i serwisem w kraju.
Dodatkowo do sterownika można sobie dokupić Bluetooth i poprzez aplikację na telefonie konfigurować i zmieniać ustawienia bezprzewodowo "w trasie". Koszt takiego rozszerzenia to około 35$ - 140zł

Po ograniczeniu mocy sterownika do rozsądnych poziomów - można go użytkować z każdym silnikiem, nawet 800W i korzystać z dobrodziejstw sterowania prądowego silnika oraz komutacji wektorowej (foc).

To jest jeden z najbardziej zaawansowanych sterowników do ebajka, a w tym przedziale cenowym jest bezkonkurencyjny.

Są zainteresowani na taką inicjatywą?
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
Ostatnio zmieniony przez tas Śro 08 Lip, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

A może jakiś słabszy w ramach tego zamówienia? Na 80A?
 
 
toft 
szef
Pan kierowca


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1756
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Ile:)?
Jak podłaczyć cycleanal
Jak i czy da się zrobić przełącznik 3 pozycje z programami - mnie osobiście interesuje poz1 - pas i ograniczenie prędkości, i mocy do zadanego poziomu. Poz2- off / lub jakiś inny prog. poz3. - max.
Flux aktywowany ekstra guzikiem
Blootooth i adroid to ciekawe opcje jednak rower usi mieć funkcjonalność stą preprogramowane guziki...
Jest to możliwe com napisał wyżej ?

Ostatnia kwestia... Mam nadzieje że do tych śrubek które wystają z tyłu sterownika nie podłacza się plusa minusa zasiłki i 3 kabli fazowych? Sterownik tylko na suche warunki???

Pzdr.
_________________
Moje pojazdy:
Hub middrive - w budowie http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5394
Cruiser http://forum.arbiter.pl/v...er=asc&start=15
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Niestety producent nie sprzedaje w detalu. I tak wynegocjowałem super małą ilość tych kilkunastu sztuk i rozbijanie tego na poszczególne modele nie jest możliwe.
Na razie temat dotyczy modelu z pierwszego postu.

Flux jest nie aktywny poniżej prędkości max, jak będziesz dalej przyśpieszać to się dopiero włącza.
Jak podłączyć CA było już dokładnie opisane w innym temacie.
Nie ma 3 pozycji prędkości, nie ma PAS (lol pas w sterowniku 12kW?!), jest boost na przycisk
Zrób sobie 3 pozycyjny przełącznik z 2 potencjometrami i będziesz mieć sprzętowe ograniczanie mocy do poziomu jaki byś nie chciał.
Tak, leje po śrubkach i co z tego? posmaruj sobie czymś, będziesz spać spokojnie.

Ps. Jeśli to zamówienie dojdzie do skutku bez nadprogramowych problemów, to trzecie zamówienie będzie na ramy customowe. Aktualnie trwają rozmowy i negocjacje, ale z nimi jest tak, że czas oczekiwania na realizację to dość długi jest, więc to raczej w ramach "projektu na zimę". Będzie osobny temat założony do dyskusji o tym kiedy temat dojrzeje by się nim zająć.
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
toft 
szef
Pan kierowca


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1756
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Tas... Użyłem funkcji szukaj... Nie dziś zresztą... Przeczytałem posty sietaza i pykacza. NIe widzę takiego postu o podłaczaniu ca do sabvotona. Więc kolego tas, jeśli wiesz gdzie to to proszę podlinkuj.

Co do przełacznika trybów. Ja taki mam. Używam i mega sobie to chwalę. Jednym kliknięciem zmieniasz potwora w street legal... Każdy niech sobie dopowie czemu jak a poco.

Wątek pasa był poruszany u qaza i sietasa chyba w ich konstrukcjach. Otóż może to być przydatna opcja nawet w 12kw. Stąd ponieważ widziałem tam takie propozycje moje pytanie... Nawiasem mówiąc w której ze specyfikacji sabvotona chyba widziałem hasło PAS? jeszcze raz przejżę.

Często jeżdżę przy ustawieniu max 250w i 20kmh... Lekko sobię pedałuję a silnik robi swoje. Zasięgi też rosną. To poprostu wygodne a pozatym wiadomo patrz powyżej...

Pytanie o cenę jest orientacyjne. Pytam bo jużwidziałem przedziały od 1000 do 2700 tu na forum za taki model... To nie jest 20-30%. Stąd pytanie o w miarę REALNĄ ORIENTACYJNĄ cenę...
Pozdrawiam...
_________________
Moje pojazdy:
Hub middrive - w budowie http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5394
Cruiser http://forum.arbiter.pl/v...er=asc&start=15
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

W tamtym temacie nawet masz podane KONKRETNIE co kupić i gdzie i szczegóły oraz niuanse połaczeniowe tego typu proszę kontynuować tam, a nie tutaj.

Realna orientacyjna cena 1480zł +-1gr przy 12szt

Widziałeś przedział 1000-2700 ale już nie widziałeś, że mowa była o 5 rożnych modelach. Jakich? Znajdziesz w opisach. Ten temat jest o jednym i konkretnym modelu.
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
maran_hand 
dyrektor



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 459
Skąd: Warszawa-Sadyba
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Jestem zainteresowany sterownikiem i bluetooth-em. Gdzie, kiedy i w jakim terminie ? Chodzi mi o wplate, czas na zapisy i orientacyjny czas realizacji zamowienia. Interesowala by mnie rowniez opcja bez rachunku przy zalozeniu ze w pozytywny sposob wplynie to na cene :)
_________________
🔋 3,5 sztuki ;) 🔌 - https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6828
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=3860 http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5181
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Nie wpłynie, całość inicjatywy jest 100% legalna więc w cenie znajdują się wszystkie państwowe daniny. Czas przewidywany tyle ile z silnikami, 4-5 tyg.
Na razie chcę ocenić zainteresowanie taką akcją, bo muszę znać jakiekolwiek podstawowe informacje w stylu ile jest osób, wtedy powstanie temat z oficjalną listą.
Poobserwuję tydzień ten temat i jeśli będzie realna szansa to będzie lista.
Póki co potrzebuję tylko "jestem zainteresowany" bez żadnej deklaracji :)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
Ostatnio zmieniony przez tas Śro 08 Lip, 2015, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Myślę że wpłynie nijak, przy takim dużym zamówieniu tak czy tak trzeba odprowadzić VAT (i bodajże cło? chociaż nie wiem pod jaką kategorię podejdzie sterownik) więc chyba różnicy w cenie nie uświadczysz. No ale to tas niech się wypowie ;)
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
maran_hand 
dyrektor



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 459
Skąd: Warszawa-Sadyba
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Bloodyopel a Ty po ktorej stronie jestes ? ;) sprzedajacego czy kupujacego ? W Twoim poscie zabraklo tylko info, ze chetnie jeszcze cos doplacisz :)
_________________
🔋 3,5 sztuki ;) 🔌 - https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6828
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=3860 http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5181
 
 
Cezar38 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 193
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Ja jestem zainteresowany, będę mieć do kompletu do mxusa i na tym chyba zamknę (przegraną) walkę z watowicą :)
_________________
Bike MK2 6500W
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

maran_hand napisał/a:
Bloodyopel a Ty po ktorej stronie jestes ? ;) sprzedajacego czy kupujacego ? W Twoim poscie zabraklo tylko info, ze chetnie jeszcze cos doplacisz :)


Zamawiam dużo z Chin na własny użytek i wiem jak to wygląda. Sprzedający nie ma do kosztów wystawienia rachunku zupełnie nic. Wystawia tzw. commercial invoice i to wszystko. Koszty zaczynają się dopiero po stronie Polskiego Urzędu Celnego. Aby dopuścić towar do obiegu, trzeba uiścić te opłaty. Zupełnie w temacie nie jestem ale zakładam że tas zamawia na firmę i potem to jak gdyby "odsprzedaje" i stąd pojawi się rachunek ;) na małych zamówieniach/przesyłkach na osobę fizyczną można ominąć te dodatkowe opłaty, przy zamówieniu za kilkanaście tysięcy - niewykonalne :twisted:
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Dokładnie tak, przy zakupie za 80$ sobie można pociskać kit celnemu albo liczyć na szczęście, ale przy większej wartości czy sprzedaży regularnej bez udokumentowania to skarbowy człowieka może na amen zniszczyć...
Ale wróćmy do tematu i ważniejszych spraw czyli ewentualnego zainteresowania.
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
kondzio927 
prezes
WWW.KONDZIO-BIKE.PL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 554
Skąd: CZĘSTOCHOWA
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

tas napisał/a:
to trzecie zamówienie będzie na ramy customowe

a dokładnie jakie ?

sorki znowu offtop :razz:
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Nie oftopczyć, będzie ku temu stosowny temat w swoim czasie.
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group