ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Bagażnik na baterię
Autor Wiadomość
Ryszard 
początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 38
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 29 Sie, 2015   Bagażnik na baterię

Hej
Stryjek posiada baterie dokładnie taką: http://www.maxev.pl/p119,...4-48v-10ah.html szuka do niej bagażnika w tym sklepie powiedzieli że nie ma dedykowanego. Czy możecie pomóc w wyborze odpowiedniego aby pasował do tej baterii? Jakiś może link? P.S Koła w rowerze to 29.

Proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sie, 2015   

Kup najzwyklejszy bagażnik i przymocuj akumulator na cokolwiek, nawet trytytki ;)
 
 
Ryszard 
początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 38
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 23 Wrz, 2015   

Bagażnik zakupiony (zwykły na 29 cali) i zamocowany porządnie śrubkami :wink:

Bagażnik wytrzymał dwa tygodnie połamały się ,,nóżki" na początku jedna strona a po 300 metrach druga. Waga baterii zrobiła swoje, cóż trzeba będzie poszukać jakiegoś lepszego.
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 22 Gru, 2015   

Co do bagażników polecam stalowe, gdyby jeszcze ktoś przeglądał ten temat opiszę swoje doświadczenia.
Miałem 2 bagażniki aluminiowy i stalowy. Pomijając cenę (alu - 100zł stalowy 29zł) Aluminiowy trafił na złom po tygodniu - zmęczenie materiału, zaczął od razu pękać, a było 7kg, dopuszczalna masa całkowita 18kg jak pamiętam - przeciążenia i zamocowana bateria na sztywno wkrętami łatwo zniszczy aluminium.

Potem zakupiłem najzwyklejszy stalowy za 29zł, jako, że mam miga myślałem pęknie - pospawam i będę hulał. Pospawać musiałem tylko raz i lekko przerobić jego konstrukcję - po 5 km puścił spaw. Aktualnie na bagażniku jeździ akumulator o masie 9kg + 0,8kg sterownik, obudowa ze sklejki (2kg) praktycznie w granicach wytrzymałości dopuszczalnej przez producenta, a nieżadko plecak jeszcze z laptopem mocuję do tej skrzynki przez motocyklową siatkę bagażową. (plecak jakieś 6kg) wszstko pięknie śmiga od 1,5 tys km nie mam najmniejszego problemu.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group