ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne zachowanie WINORA NA TRANZ X Pomocy!
Autor Wiadomość
Friedrych 
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Mielec
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2015   Dziwne zachowanie WINORA NA TRANZ X Pomocy!

Witam wszystkich bardzo serdecznie, bowiem jestem nowy tak na forum jak i w dziedzinie e-rowerów. :oops: Ostatnio zakupiłem rower używany WINORA MIONIC na osprzęcie TRANZ X. Wszystko działało ok do czasu kiedy nadusiłem przycisk na panelu (ten od podświetlenia) aby dokonać kalibracji. Gdy to uczyniłem zdechł pies :???: Rower przestał reagować na ruch pedałów natomiast silnik pracować zaczął tylko gdy wyczuł nacisk na pedały (tylko z czujnika TMM4). Jak dało się nexusa na siedem to silnik pomagał skokami oczywiście do 25 km/h. Czujnik obrotu pedałów jest sprawny i sygnały dochodzą do panelu. Tarcza z magnesami jest cała jednak porusza się jakby była z centrowana. Ostatkiem sił wymyśliłem że będę wciskał przyciski po dwa i może ukaże się jakaś mroczna strona mojego roweru :lol: . Gdy nacisnąłem zasilanie i podświetlenie razem ukazała się jakaś inna kalibracja (cyfra na wyświetlaczu 16 z hakiem ). Rower zaczął normalnie pomagać z pedałów jednak jak przestaje nimi kręcić wyskakuje error4 (wiem to kaplica :cry: ), jednak jak kręcę nadal rower działa ok a error znika. Na razie tak jeżdżę ale chciał bym powrócić do normalności. Stąd moja prośba o pomoc. Jak widzę dostępne instrukcje nie są dość dokładne. Ratujcie!!! A mój rower nie ma manetek ruchomych przycisków na kierownicy itp. Jest oczywiście czujnik hamulca przedniego i silnik mam z przodu. Pozdrawiam
_________________
Friedrych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group