ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Stowarzyszenie
Autor Wiadomość
kakalia
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Ta firma to chyba http://www.evconvert.eu ,
Ostatnio zmieniony przez kakalia Czw 29 Sty, 2009, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

To było przy spotkaniu SUPE i miało być głównie podanie do wiadomości, że w Polsce Użytkownicy EV się już zrzeszają, a wykorzystał to i zrobił sobie reklamę (kto ma układy, to ma ...).
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Jea piszę, żeby ich nie reklamować (ta firma mnie oszukała z tymi małymi silnikami i już ma monopol na Polskę, oczywiście za wyższą cenę dla Polaków), a tu szybko znajdzie się osoba, która robi im reklamę (ach te interesy).
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
kakalia
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Panie Zbyszku z silnikami nie ma problemu, rozmawialem z Trevorem telefonicznie mozna kupic silnik bezposrednio, przynajmniej takich informacji mi udzielil, jak ktos bedzie kupowal LEMCO i bedzie mial problem niech sie odezwie to pocisne temat ile bedzie sie dalo.
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Jasne, że nie ma problemu, obojętne gdzie się złoży zamówienie, to ono trafia do tej firmy i tylko ona realizuje sprzedaż na Polskę.
W końcu ten silnik był wykonany do moich potrzeb, w/g moich uwag i u mnie sprawdzony, a teraz jest sprzedawany na cały świat, więc wiem co piszę.
Nawet ja nie mogę jego kupić w Anglii, automat przesyła do Polski zamówienie (noi cena już inna).

Tak reklamować ze zdjęciem zło, to jest wrogie przejęcie FORUM.
Ten człowiek oczywiście był na spotkaniu SAUPE, ale chyba ta instytucja powinna go usunąć ze swojej listy.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
kakalia
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

To nie reklama zła to ostrzeżenie. Do Trevora zadzwonie po 12 zobacze co mi powie, choc pewnie mnie zapewni zebym wyslal zapytanie o silnik :) do niego jak mu powiem ze chce 100szt.
Jak tylko bede mial swieze info z U.K dam znac.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez kakalia Czw 29 Sty, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Panie Zbyszku, rozumiem Pana rozżalenie, ale nie można podchodzić do tematu w ten sposób, że jeśli się czegoś nie nazwie to tego nie ma. Myślę że gdzie jak gdzie, ale na forum pojawiają się osoby, które potrafią sobie świadomie wyrobić opinię na ten i każdy inny temat, więc pojawienie się nazwy firmy czy zdjęcia (nie twierdzę że potrzebnie) w takim kontekście jest raczej antyreklamą niż reklamą.
Możliwe że część osób nie uczestniczyła w wymianie korespondencji mailowej w sprawie Lemco, ale to jeszcze jeden powód, żeby w kwestiach dotyczących, w mniejszym lub większym stopniu, wszystkich zainteresowanych EV w Polsce prowadzić politykę pełnej informacji.
 
 
kakalia
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Domain: evconvert
Status: REGISTERED
Registered: Fri Oct 17 2008

Powyzej dane na temat czasu rejestracji domeny. W tym uczestniczy jeszcze 2 gości ze spotkania SUPE.
Ostatnio zmieniony przez kakalia Czw 29 Sty, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
smoczy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

proste - rzecznikiem SUPE powinien być ktoś, kto nie prowadzi działalności gospodarczej, ani w żaden sposób nie czerpie zysków ze sprzedaży części, wiedzy, czy usług związanych z działalnością SUPE.

Oczywiście jak ktoś ma działalność gospodarczą w postaci sklepu spożywczego to nie ma sprawy ;)

Oprócz tego, wiadomo - prezencja, PŁYNNA i POPRAWNA POLSZCZYZNA. Idealnie wykształcenie i/lub doświadczenie na stanowisku PR. no i.. Dyspozycyjność.

Co do w/w kandydatury zastrzeżenia są oczywiste -zachodzi konflikt interesów, mam nadzieję że nikt przy zdrowych zmysłach tego człowieka na rzecznika SUPE nie powoła.

zwłaszcza że nie ma w tym przypadku 'czystego konta', jest raczej recydywa i wyraźny wzór poczynań.
 
 
Lisciasty
dyrektor



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 404
Skąd: Okolice Wrocławia
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Zbyszek Kopeć napisał/a:
Jea piszę, żeby ich nie reklamować (ta firma mnie oszukała z tymi małymi silnikami i już ma monopol na Polskę, oczywiście za wyższą cenę dla Polaków), a tu szybko znajdzie się osoba, która robi im reklamę (ach te interesy).

Ale było to spotkanie, ponoć jakieś porozumienie, widziałem uściski rąk.

Więc jak to teraz jest w końcu z tą sprawą? Bo ostatni mail jaki do mnie dotarł
był z informacją, że zawarto porozumienie i dalej żyli długo i szczęśliwie.
_________________
http://lisciasty.firehost.pl/toyota.html
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Porozumienie zawarliśmy.
Przy SUPE TV (ten Pan załatwił) mieli poinformować o powstaniu stowarzyszenia użytkowników i pokazać przykład EV, a wyszła reklama swoich interesów.
Niereformowalny człowiek, a każdy musi mieć szansę na naprawienie się.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Adam Wysokiński 
szef


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1658
Skąd: Warszawa (okolice)
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Mam nadzieję że na mnie nie będziecie "psów wieszać".
Czuję się trochę winny, jakbym się nie pojawił z samochodem może nie byłoby całego zamieszania.
Wydało mi się naturalne, żeby na spotkaniu SUPE był choć jeden EV jako przykład czym się zajmujemy.
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Adam, to wina tego złego Pana.
Z nim trzeba uważać, bo wykiwa każdego, co innego obiecuje, a inaczej potem realizuje.
Najpierw pisał, ze nie miał wpływu na TV, a potem, że szybko zdjął informację o SUPE, ale reklama została.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Zapuściłem żurawia do studni zwanej TVN. Czekam na odpowiedź.

----------

Info z kontaktem od kolegi z TVN:

"Łukasz Byśkiniewicz TVN TURBO RAPORT. Jest teraz w Dubaju. Będzie w przyszłym tygodniu"

Jeśli to coś wam pomoże, to...

EDIT Admin: usunałem numer telefonu (byc moze ktos sobie nie zyczy)

Mam nadzieję, że zainteresowani zdążyli go sobie zapisać :)
Ostatnio zmieniony przez Arbiter Pią 16 Sty, 2009, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Arekk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

No bardzo ładna reklama wyszła dla tej firmy, o SUPE ani słowa bo po co ważne aby siebie promować. Ten koleś wie co robi najpierw wykorzystał doświadczenia Pana Zbyszka a teraz dzieło Adama. Chociaż mógłby się reklamować własną konstrukcją ale pewnie nie ma się czym pochwalić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group