ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Stowarzyszenie
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

Ja myślę wtedy o flaszce wódencji :P
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

Na szczęście tego odrdzewiacza do śrub używam tylko wówczas, gdy skończy mi się WD40, bo śruby trzeba ruszyć.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
JerzyZ 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 794
Skąd: Warszawa - Ursynów
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

A ja nie piję WD40, gdy skończy mi się Cola!
Trzy uwagi na temat:
1. Dyskusja na temat nazwy wydaje mi się bezprzedmiotowa: przecież chodzi o reaktywację Stowarzyszenia, które ma nazwę taką jaką ma.
2. Bardziej mi się kojarzy z "super" niż z zupą - jeżeli w logo będzie pojazd i wtyczka, wystarczy owocna działalność!
3. EV jest oczywistym skrótem dla wszystkich forumowiczów, lecz obawiam się że w Polsce mało kto zna jego sens (zresztą w odróżnieniu od RADAR lub LASER ten skrót jako bezdźwięczny zostanie kiedyś zastąpiony innym określeniem).
 
 
highend 
stażysta
Leaf Driver



Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 187
Skąd: BIELSKO-BIAŁA/TYCHY
Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

ale narobiłem bigosu moim postem o nazwie! albo zupy ;)
zupa mi się wzięła stąd, że SUPE wymawia się podobnie jak SOUP, a soup to zupa z angielskiego :)
już siedzę cicho :mrgreen: pozdro z Portsmouth, na pace Vectrix + P106 Lithium do testów ;)
_________________
electrique.pl - www.electrique.pl
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Dlatego niektórzy boją się skręcać i jada prosto w .........., bo słowo się źle kojarzy z niemieckiego i to dosłownie, a co dopiero niektóre słowa z innymi językami.
Do tego zupa jest zawsze dobrym skojarzeniem.
SUPE może coś zrobić dla promowania EV, bo:
EV to jest EV, a spalinowiec to tylko zwykły spalinowiec.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
jatko 
Zasłużony dla zlotu EV
Teoretyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 115
Skąd: Augustów
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Zbyszku nie odpowiedziałeś na moją prośbę
_________________
EV - tego powinni zabronić ...
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Skoro moje podstawowe odpowiedzi nie wystarczają, a ja zawsze piszę precyzyjnie.
Dałem adres strony, tam jest adres do kontaktów - kto pyta żadko błądzi - masz też prawo do kontaktów indywidualnych jak każdy obywatel RP.
Nawet pytaniami atkować nie wypada, skoro potrzebni są porządni działacze, bo od narzekania są ............, a "robić nie ma komu".
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
jatko 
Zasłużony dla zlotu EV
Teoretyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 115
Skąd: Augustów
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Właśnie że nie, przytoczę swoją prośbę
Cytat:


Zbyszku proszę więc naświetl nam bliżej dotychczasowe dokonania SUPE.
_________________
EV - tego powinni zabronić ...
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

To ja Ciebie zapytam. Jakie są dotychczasowe dokonania SUPE. Albo stwierdzę, że skoro nie chcesz robić dobrych dokonań, to nie mieszaj, lub przeczytaj poprzedni mój wpis w tym WĄTKU i tak zrób.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
jatko 
Zasłużony dla zlotu EV
Teoretyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 115
Skąd: Augustów
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Więc przytoczę Twoje tegoroczne wypowiedzi na temat stowarzyszenia, więc wskaż mi jakiś konkret.

Jesteś tu jedynym przedstawicielem SUPE, skoro chcesz zachęcić ludzi do dołączenia to wykaż trochę dobrej woli, bo jak na razie sam działasz na szkodę SUPE


Zbyszek Kopeć napisał/a:
Jest problem z SUPE. Jakoś temperament założycieli i "prezesorów" przygasł.
Może są chętni do przejęcia pałeczki i skutecznego działania na rzecz EV w Polsce, bo potem to może dać szerokie uprawnienia dla tej organizacji (jak np. SEP) ?
Oczywiście w tej chwili aktywność członków i zarządów musi być społeczna, ale potem ..............
Proszę o pilne zgłaszanie się.
Należy szybko rozszerzyć listę o nowych członków, a potem zrobić szybko nowe wybory, najlepiej w pobliżu mnie, czyli w Gdańsku, bo i tak działacz będzie musiał być aktywny oraz wędrujący np. wystawy aut EV w Niemczech, albo lobbing w Sejmie.

Prawo mają też potencjalni przyszli posiadacze TESLI EV lub roweru EV czy samolotu EV albo łodzi EV itd.


Zbyszek Kopeć napisał/a:
Dlatego przejmij pałeczkę, zapisz się, daj się wybrać np. na prezesa i możesz prawidłowo dalej prowadzić SUPE.
Sukces środowiska EV -
Zarejestrowanie SUPE odbywało się ogromnym nakładem czasu, jazd spotkań itp., potem zapał znikł. Pewnie czas na aktywność nowych ludzi, ale prawdziwą aktywność.


Zbyszek Kopeć napisał/a:
Musi być trochę chętnych, szybko spotkać się w Gdańsku, błyskawicznie zrobić nowe wybory do nowych władz SUPE z nowych zgoszonych i po przejęciu pałeczki nowa ekipa będzie skutecznie działać.
Czyli szybko się zgłaszajcie.


Zbyszek Kopeć napisał/a:
A tak po cichu liczyłem głównie na Twoją aktywność, bo trzeba szybko wybrać nowych prezesów i do tego jesteś blisko Warszawy.


Zbyszek Kopeć napisał/a:
Jak nowe władze ustalą, to tak będzie:
http://www.supe.pl/
Nie myśl o składkach, myśl i mów co możesz zrobić dla dobrego EV w Polsce, żebyśmy faktycznie przestali być zacofani względem innych państw na świecie.


Zbyszek Kopeć napisał/a:
Pewnie do jutra tu się pojawi tysiąc wypowiedzi zarejestrowanych forumowiczów z nowymi szybko się rejestrującymi, to można szybko zrobić wybory władz SUPE.
Do tego na pewno wszyscy zaraz wpiszą swoje gniazdka na:
http://www.ecomoto.info/punkty/nowe.html
To już będziemy mieli super.


Zbyszek Kopeć napisał/a:
Jak nowe władze ustalą lub zgromadzenie, to tak będzie. Zgłoś się na prezesa albo itd..
Toż sprawa jest oczywista.


Zbyszek Kopeć napisał/a:
Toż oczywiste, że numer KRS i można je sprawdzić, tym bardziej, że tu wątek już ma trochę wpisów i jest o zarejestrowaniu.
Ja myślałem, że każdy umie szybko takie dane sprawdzić.
Oprócz tego wątku:
http://www.supe.pl/
Jest już 6 stron WĄTKU, najpierw się czyta, a potem pyta, skoro chce sie kandydować na tych szybkich wyborach w SUPE.


Zbyszek Kopeć napisał/a:
Gdyby to się kojarzyło z "zupą", to by było dobrze, bo spalinowe zniszczą rośliny i nie będzie zupy, też spalinowe wytrują ludzi i nie będzie miał kto jeść ten luksus. Do tego SUPE zapewni ZUPĘ, a ZUPA to nie ZUPE, a gdzie do SUPE.
"S" to nie "Z", a dziwne skojarzenie każdemu się raz może trafić, bo ktoś kombinuje zmienić dwie litery na całkiem inne. A ja mam jeszcze ciekawsze skojarzenia i to te piekne, ale nie powiem.
To nie głuchy telefon.
Nazwa jest prawidłowa, skrót jest idealny, tylko "robić nie ma komu".


Zbyszek Kopeć napisał/a:
Na szczęście tego odrdzewiacza do śrub używam tylko wówczas, gdy skończy mi się WD40, bo śruby trzeba ruszyć.


Zbyszek Kopeć napisał/a:
Dlatego niektórzy boją się skręcać i jada prosto w .........., bo słowo się źle kojarzy z niemieckiego i to dosłownie, a co dopiero niektóre słowa z innymi językami.
Do tego zupa jest zawsze dobrym skojarzeniem.
SUPE może coś zrobić dla promowania EV, bo:
EV to jest EV, a spalinowiec to tylko zwykły spalinowiec.
_________________
EV - tego powinni zabronić ...
 
 
mmoto 
prezes
mmoto


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 801
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

Z dokonaniami zawsze jest trudno, promocja EV w moim wydaniu ogranicza się do sporów i sprostowań szczególnie z eko-organizacjami,
rozumiem że SUPE też ma pod górkę w obecnym rozwoju gospodarczym Polski.

Dlatego jestem za stowarzyszeniem konstruktorów traktowanym jako hobby, powołajmy takie i pokażmy że takie pojazdy są w Polsce.
 
 
r2d2 
prezes
Reverse engineer



Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 664
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

Zbyszek Kopeć napisał/a:
To ja Ciebie zapytam. Jakie są dotychczasowe dokonania SUPE. Albo stwierdzę, że skoro nie chcesz robić dobrych dokonań, to nie mieszaj, lub przeczytaj poprzedni mój wpis w tym WĄTKU i tak zrób.
Acha - czyli w sumie nieważne co może dla ciebie zrobić SUPE, ważne co ty możesz dla niego z(a)robić :P

BTW. Akademia Morska nie może sobie własnych wolontariuszy skojarzyć, że szuka wśród szczurów lądowych? Jak można wnioskować po adresie mailowym podanym w kontaktach na stronie SUPE, to są pomiędzy nimi dosyć mocne powiązania. I czy to nie są czasem ci sami goście którzy tak głośno protestowali przeciwko naszym zlotom w Żyrardowie?

Pozdro.
_________________
I choć bym szedł ciemną doliną, ciemności się nie lękam bo robię światło...
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

mmoto napisał/a:
... pokażmy że takie pojazdy są w Polsce.


Jest okazja na zlocie, tylko z tymi chęciami, to coś nikt się specjalnie nie pali :( A czas leci i już trzeba myśleć o zlocie, jeśli to ma być na poważnie.


r2d2 napisał/a:
... I czy to nie są czasem ci sami goście którzy tak głośno protestowali przeciwko naszym zlotom w Żyrardowie?...


Pewna osoba na pewno.
 
 
wiciu_r 
stażysta


Wiek: 52
Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 160
Skąd: Szamotuły
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

4-7 kwietnia na targach MTP jest Motor Show. Z tego co pamiętam poza normalnymi markami od Pandy do Panamery, były też e-skutery, auta na cng, Romet 4E, chyba Vectrix itp.
Ja tam ciągle śmigam e-Trikke bo tam pracuję, zainteresowanie duże.
Może byłoby to fajne miejsce na promocję.
_________________
Im lepsza terenówka - tym dalej trzeba iść po traktor...
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 09 Mar, 2013   

Przypominam komunikat o tej ważnej sprawie (terminy):
http://supe.pl/
Pilna sprawa, czas nagli.
Każdy ma szanse na wykazanie się w patriotycznej działalności na temat EV w RP.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group