ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pęknięcie obudowy silnika
Autor Wiadomość
Adamo169 
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 9
Skąd: Piotrków
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016   

Witam jestem po oględzinach u spawacza powiedział że dekiel jest jak pielina i ciężko będzie dopasować go do całości brakuje kilku kawałków co by nie było koło trzeba rozpleść do spawania i gwarancji nie ma że będzie to działać podpowiedział żebym ewentualnie podjechał do tokarza może by wytoczył ten element. Coraz mniej mam chęci robić ten silnik chyba o wiele łatwiej będzie szukać inny silnik. Jedyne co to mało jest na przednie koło a w dodatku z wieńcem pod hamulec rolkowy. I do końca nie wiem czy jak silnik ma 3 grube przewody i 5 cienkich a jak ja mam tylko 3 to będzie działał taki silnik u mnie nie podłączając tych 5 cienkich ??
 
 
tkoko 
prezes


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 684
Skąd: Czechowice-Dz
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016   

Adamo169 napisał/a:
....I do końca nie wiem czy jak silnik ma 3 grube przewody i 5 cienkich a jak ja mam tylko 3 to będzie działał taki silnik u mnie nie podłączając tych 5 cienkich ??

Będzie działał, bo o tym decyduje sterownik a ten masz na 3 kable (bez sensorów). Odwrotna sytuacja (sterownik 3+5 kabli) byłaby bardziej problematyczna, bo nie każdy taki sterownik obsługuje brak halli.
 
 
Adamo169 
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 9
Skąd: Piotrków
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016   

Zrobiłem zdjęcia kontrolera silnika z tego co widzę nie będzie łatwo znaleźć podobny silnik chodzi mi o długość śrubunku montażowego do widelca muszą być długie z jednej strony od strony hamulca rolkowego to 6 cm a z drugiej 3,5 cm wszystko co jest dostępne ma bardzo krótkie śrubunki czyżby trzeba było szukać inny widelec ??

20160418_191933.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 292 raz(y) 1,85 MB

20160418_191523.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 292 raz(y) 1,45 MB

20160418_191431.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 330 raz(y) 2 MB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group