ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gliwice i okolice
Autor Wiadomość
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016   

dzięki atomek1000
byłem w sobotę na tych stawach, tak jak pisałem zrobiłem w końcu ogranicznik manetki i zużycie wh/km z 30 spadło do 20wh/km
dzisiaj wstawię 100 kohm mam nadzieję ze wystarczy do płynnej regulacji
w zasadzie jestem zaskoczony jak miło można jechać z prędkością 35km/h :smile: wcześniej to w zasadzie zawsze pełna manetka i ogień :twisted: z poprawioną regulacją manetki myślę że nawet mógł bym wybrać się w okolice lotniska w Gliwicach lub podjechać gdzieś do chłopaków z Żywca, jako ze jechałem sam pstryknąłem tylko jedną fotkę a druga została zrobiona jako nauczka by omijać gruz wysypywany przez ludków na ścieżkę rowerowa.. a i jeszcze jedno jadę sobie i nawigacja mówi skręć w lewo patrzę a tam domy no więc jeżdżę szukam jakiegoś przejazdu i widzę że jest sciezynka dosyć zarośnięta więc myślę sobie ze objadę jakoś te domostwa, jadę nią i dojeżdżam do mostu w środku chaszczy - chyba za unijną kasę - taki użytkowy, 20 schodów masakra :sad: próbuje wtargać rower na te strome schody ale niestety maszyna za ciężka, mam nagrane wysiłki na kamerce ale niestety z powodu słownictwa nie nadają się do upublicznienia odpuściłem i pojechałem na około, podsumowując zrobiłem 30km w aku zostało 3,85 na cale wynik jak dla mnie rewelka
pod spodem zdjęcia mam nadzieję ze będą działać


staw w mikołowie na malinowej

kapeć nie do sklejenia 4 dziurki kolo siebie

cholera widzę że wkleiłem te zdjęcia w tekst i nie działają
Ostatnio zmieniony przez Przemek Pon 01 Sie, 2016, w całości zmieniany 14 razy  
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016   

Kod:
[img]http://i.imgur.com/jyHf1MM.jpg[/img] 

i efekt taki

Na obrazku który wyswietla ci sie po wejsciu w link musisz kliknac na zdjecie i prawym przyciskiem myszy kliknac i wybrac 'kopiuj adres obrazka' i dopiero wtedy masz bezposredni adres

Pokaż ten mostek :wink:
Ostatnio zmieniony przez atomek1000 Pon 01 Sie, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016   

łał w końcu opanowałem zdjęcia, dzięki atomek za poradę, jestem tak dumny że chyba walne se zimne :lol:
co do mostku to muszę go wyciąć i obrobić ale na razie nawet nie chce mi się do tego wracać w myślach, stromy że szok, tak się nacharatałem, najpierw przodem po schodach nie szlo, potem po bocznej szynie, potem tyłem i qur.a nic, kto to wymyśla takie coś w szczerym polu? wyciąłem obraz tego potwora jak obrobię to dam filmik

cholerny most
 
 
toft 
szef
Pan kierowca


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1756
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016   

Zajebiaszczy pojazd:). Amor i hampel muszą dawać radę. Jakbyś się dokulal do Gliwic to możemy wspawać mocowanie pod tylną tarczę:). Pozdrawiam i do zobaczenia:).
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

toft napisał/a:
możemy wspawać mocowanie pod tylną tarczę
jak przyszło do mnie kompletne tylne kolo i po zamontowaniu okazało się że v brek nie ogarnia tej felgi byłem lekko przerażony jak tu hamować samym przodem?? ale po podłączeniu regena ku mojemu zdziwieniu siła hamowania jest bardzo duża przedni hamulec jest używany tylko przy dohamowywaniu do zera nawet przy zjeździe z hałdy tył dobrze sobie radzi tak ze tarcza jak na razie wydaje mi się zbędna, choć przyznam że dziwnie wygląda tył bez żadnego hamulca ale do kompletu jeszcze mam brak klamek przerzutek oraz ich linek
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

Daj mu hookworma na tył i pożegnaj sie z kapciami :wink:
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

czy to ta na której przyszedł silnik? :wink: wygląda na grubą i faktycznie solidną, ale bieżnik w teren słabiutki,ps.. jak co to moge odsprzedać :razz:
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

ja tam jeżdżę nią po lasach i szutrach i nawet fajnie jak czasem tyłem zarzuci :mrgreen: dobrą gume ma wiec niezle sie trzyma nawet na takim niewielkim biezniku. Przetestuj sobie skoro nic cie to nie bedzie kosztowało :wink:
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

założyłem continentala gravity leżała mi, ale następnym razem założę tą hookworm o ile wcześniej nie przejdę na moto 21"
 
 
toft 
szef
Pan kierowca


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1756
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

Coś temat zdechł... Co z tymi Makoszowami? Ja od razu powiem że do niedzieli nie bardzo mogę. Chyba że coś w PN bo niby wolne.
 
 
spj 
stażysta



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 160
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

Nie zdechł, u mnie ciągle robota, jakiś wariacki tydzień. Na długi weekend wyjeżdżamy. Ale zgadamy się w przyszłym tygodniu.
_________________
Jeżdżę na : EV4 Falcon V2

"Make everything as simple as possible, but not simpler" Albert Einstein
 
 
toft 
szef
Pan kierowca


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1756
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 24 Sie, 2016   

Przy okazji załatwiania sprawunków w mieście przejechałem dziś przez tzw. Park Szwajcaria (za dawnym ośrodkiem WORD przy Cmentarzu Centralnym niedaleko ulicy Kozielskiej) Samo odtworzenie parku może jest (historycznie) kontrowersyjne w obecnej formie no ale jest... Z atrakcji plac zabaw dla dzieci plus zjeżdżalnia na "linie" - dziecko siedzi uwieszone na i zjeżdża w dól...

Z ATRAKCJI EBIKOWYCH - jest taki jakby tor do 4X podsyłam bo kolega pytał ostatnio co i jak... (zdjęcie słabe no ale taki aparat mam obecnie:()





Jeździcie coś? Oven? spj? Przemek (katowicki:)) INNI nie ujawnieni?

W drugiej połowie września jeśli przekonam żonę:) spróbuję zrobić elektrycznego grilla? Chętni?
 
 
Yin 
prezes


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 805
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 25 Sie, 2016   

toft napisał/a:

Jeździcie coś?


Głownie do pracy i po zakupy :) Ale puki pogoda dopisuje można coś pokombinować - rzuć jakiś termin :)
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 25 Sie, 2016   

też bym się przejechał
 
 
toft 
szef
Pan kierowca


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1756
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 25 Sie, 2016   

Jutro wieczorem, Makoszowy hałda?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group