ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
elektrody do zgrzewarki li-ion jakie?
Autor Wiadomość
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 02 Cze, 2017   

Będę kombinował z tym wolframem, ewentualnie miedź z jego domieszką, ponoć dobrze zgrzewa się też grafitem. Tym czasem jestem mega zadowolony, dałem kupę kajsu za zrobienie tych elektrod, Znalezienie tokarza, który chciał by podjąć sie skrawania miedzi w całej łodzi nie znalazłem, za to pojechałem specjalnie do tomaszowa mazowieckiego, tam znajomy mi ogarnął z paliwe ok 200zł/8szt. Ale dzięki temu, nie parzą w ręce, po 100 zgrzewach wypadałoby leciutko zaostrzyć czubek pilniczkiem do metalu. Jak na moje potrzeby dają radę i powiem szczerze, że zgrzewy odchodzą z kawałkami blaszek.



Więcej fot poco są gwinty i jak zrobione są rękojeści jest tutaj:

https://drive.google.com/open?id=0B6i0YCd4_7TyT2pIcnBNc3dRRVE

W sumie, to nieco za gruba jest rączka, ale na wczoraj nie było juz czasu, zeby robić na tokarce, bo muszę na weekend poogarniać trochę bateryjek dla forumowiczów, natomiast na wtorek będą rękojeści już zrobione z drewna na tokarce i chyba wezmę bambusa. ścianka 4mm w zupełności wystarcza, gwint jest 6mm, czpień 3,5mm i ostatni centymetr schodzi na stożek. co fajne, rączka jest zimna ma max 35 stopni, po 300 zgrzewach. Można sie bawić od rana do wieczora, chyba, ze przekaźnik sterujacy trafem znowu padnie :D

20170602_135746.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1579 raz(y) 137,33 KB

_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group