ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
zlot ev 2017
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Metu napisał/a:

Najważniejsze przy takich spotkaniach (zlocie) to integracja środowiska, wspólne zapoznanie.

Tak właśnie jest organizowany zlot od samego początku jego istnienia w Żyrardowie. Nie jakieś prelekcje, a wzajemna integracja :)

Metu napisał/a:

Niestety nie byłem jeszcze na Waszym zlocie ale proponowałbym aby każdy kto przyjedzie elektrykiem/hybrydą (zależy od Organizatora) wypełniłby formularz informacyjny o pojeździe (marka, model, moc, silnik, bateria, technologia itd.).


Takie karty informacyjne są rozdawane wśród wystawców od początku istnienia zlotów i zazwyczaj są przypinane do wystawionych pojazdów.

Metu napisał/a:

Popołudniu o ustalonej godzinie Organizator/wodzirej chodziłby po wszystkich autach z mikrofonem (i głośnikiem) opowiadał o każdym pojeździe i rozmawiał "na forum" z właścicielem - taka prezentacja pojazdów.


W ciągu dnia każdy mam możliwość zapoznania się z interesującymi gp pojazdami, a gadanie wieczorem o kilkudziesięciu sprzętach mija się z celem zlotu ;)

Metu napisał/a:

Wieczorem/późne popołudnie wspólna zabawa\rozmowy, a w miarę możliwości wspólne ognisko/grill.


Praktycznie zawsze jest do dyspozycji grill, który organizatorzy przywlekają na zlot.
A zabawa trwa przez cały czas trwania zlotu ;) Szczególnie w sobotę wieczorem ;)


Metu napisał/a:

Jeśli znajdą się darczyńcy na gadżety to bardzo fajnie, wtedy można robić jakieś konkursy zręcznościowe pojazdami.


Są robione od kilku lat.

Metu napisał/a:

Dla mnie powodem przyjazdu na zloty to ludzie, a gadżety.... są tu najmniej ważne. Lepiej za to kupić grill i węgiel drzewny lub wkład do ogniska...


To są groszowe sprawy i zawsze zapewniamy grilla i węgiel.

Metu napisał/a:

Kolega "Przenikanie" dał świetny pomysł o "połączeniu sił", może warto zaprosić użytkowników z forum samochodyelektryczne.org ?


Praktycznie, co roku jest informacja o zlocie na sąsiednim forum i wszyscy są powiadomieni.

Metu napisał/a:

Takie moje spostrzeżenia.

To co opisałeś jest robione od początku zlotów w Żyrardowie i nic nowego nie wniosłeś ;)
Zapraszam na zlot, to zobaczysz i poczujesz klimat tej imprezy ;)
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Nie da się ukryć, że na ostatniej imprezie było super :) i polecam wszystkim gorąco przybycie chociaż na kilka godzin.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Co do koszulek imiennych, ja się tego nie podejmuję.
Każdy kto chce może sobie taką sprawić. Byle była niebieska z żółtymi napisami, bo takie są kolory zlotowe. Logo zlotu jest tu:



Proszę korzystać ;)
Może ktoś z forum podejmie się wykonania takich koszulek, to zapraszam. Ja nie chcę nic na tym zarabiać i tak wszystkie zebrane pieniądze wkładam w zlot.

Numer konta mogę zainteresowanym podawać na PW, nie chcę tu tego zamieszczać, choć już chyba kiedyś podawałem dla ogółu ;)
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Własnie ognisko (o ile zarządca terenu się zgodzi) albo duży grill bo brakowało trochę miejsca takiego wspólnego do integracji pod wieczór :) Jedna grupa tu, druga tam, każdy przy swoim aucie :)
W koszulkę z nikiem za 50zł wchodzę odrazu :)
 
 
umbur 
prezes


Pomógł: 25 razy
Wiek: 41
Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 581
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Największym problemem zeszłego roku było wszędobylskie szkło. Udało się zaprzęgnąć kilka osób do zbierania, ale to i tak było za mało. Kilka kapci i po powrocie opony do wymiany, całe pocięte. Myślę dlatego, że trzeba wziąć to za priorytet w tym roku.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Dla niektórych 'statecznych' użytkowników rowerów EV atrakcyjna byłaby koszulka z takim napisem :-)

Bluza_rowerowa.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 405 raz(y) 28,72 KB

_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lut, 2017   

O szkle wiem. Taka jest natura pijaczków żyrardowskich, że włażą sobie na teren toru na krzesełka, walą alkohol i butelki rzucają na plac. Zawsze staramy się wcześniej uprzątnąć plac ze szkła, ale nie zawsze wszystko da się uprzątnąć. Można spróbować w sobotę z rana, o ile będzie już jakaś ekipa zlotowiczów, na spacerek po torze i placu celem zebrania szkiełek. My to robimy, ale nie wszystkie szkiełka możemy wyłapać. Zawsze coś zostaje.
Ogniska nie da się rozpalić na terenie toru. Nie ma na to pozwolenia. Pozostają jedynie grille.
Pod namiotem zawsze jest kilka stolików do dyspozycji zlotowiczów, ale nie wzbudzają większego zainteresowania. Większość woli swoje miejscówki :) Co też ma swój urok, bo zanim się wszystkich odwiedzi, to już sił brakuje na spacery ;)
Co do koszulek, to sugeruję, żeby każdy załatwił to własnym sumptem. Bo to każdy chce inny rozmiar, inny nick na koszulce itp. Robi się z tego wtedy spora sprawa logistyczna. Wiem co piszę, wystarczyła mi zabawa ze znaczkami imiennymi ;)
Chyba, że ktoś się poświęci i podejmie taki zamysł. Ja się poddaję. I tak mam kupę spraw organizacyjnych na głowie, żeby jeszcze bawić się w koszulki ;) A później się okaże, jak ze znaczkami, że część zostanie nieodebrana. Muszę doprowadzić do kultury stelaż namiotu połamany po ostatnim zlocie przez wiatr i będzie kupa łażenia żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik.
W tym roku prawdopodobnie nie będzie kuchni, tylko dowóz zamówień z okolicznych pizzerii i kebabów. Ewentualnie, może jakaś firma gastronomiczna rozstawi swój namiot na terenie toru.
Wyjdzie w praniu ;) Zawsze jest do dyspozycji zlotowy grill, tak więc nie musicie taszczyć swoich, ale wolna wola ;) Wezmę też turystyczną kuchenkę gazową, co by sobie coś zagotować, czy usmażyć, jak będzie taka potrzeba. Czajnik elektryczny też się znajdzie ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lut, 2017   

Tu jest numer konta, dla chcących ;)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

W przelewie proszę podać nick i koniecznie dopisek "darowizna na zlot".
Nie chcę się bić z urzędem skarbowym, jakby co ;)
 
 
jatko 
Zasłużony dla zlotu EV
Teoretyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 115
Skąd: Augustów
Wysłany: Nie 12 Lut, 2017   

Pamiętaj by załatwić kogoś do pilnowania toru w nocy
_________________
EV - tego powinni zabronić ...
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lut, 2017   

Zawsze był dyżurny. Co wy z tymi podpowiedziami, które są od lat realizowane?
 
 
tomoaza 
stażysta



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 196
Skąd: Użytkownik zbanowany (rozsyłanie spamu)
  Wysłany: Nie 12 Lut, 2017   

Hehe nadgorliwość gorsza od faszyzmu
 
 
Carcik 
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 42
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 14 Lut, 2017   

Jakimi kwotami można wspomóc zlot ? zamierzam dojechać swoim autkiem o ile wytrwa 300km podróży.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 15 Lut, 2017   

Kwoty dowolne, na ile kogo stać.
Tylko, proszę, nie po złotówce, jak to miało miejsce ostatnio ;)
 
 
Metu 
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

zeeltom napisał/a:
Metu napisał/a:

Kolega "Przenikanie" dał świetny pomysł o "połączeniu sił", może warto zaprosić użytkowników z forum samochodyelektryczne.org ?


Praktycznie, co roku jest informacja o zlocie na sąsiednim forum i wszyscy są powiadomieni.
Przepraszam, gdzieś temat mi umknął - faktycznie jest zaproszenie.

zeeltom napisał/a:

To co opisałeś jest robione od początku zlotów w Żyrardowie i nic nowego nie wniosłeś ;)
Zapraszam na zlot, to zobaczysz i poczujesz klimat tej imprezy ;)

Jeśli będę mógł w sobotę wyrwać się z pracy to chętnie przyjadę ale tylko hybrydą.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Lut, 2017   

Możesz nawet na miotle dolecieć, byle by była elektryczna ;)
Trochę się zmieniły warunki sponsoringu przez UM. Teraz trzeba się zgłaszać po patronat prezydenta. Wypełniłem wniosek, czekam na odzew ze strony UM.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group