ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
zlot ev 2017
Autor Wiadomość
Adam Wysokiński 
szef


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1658
Skąd: Warszawa (okolice)
Wysłany: Nie 07 Maj, 2017   

Film z niedzielnego wyścigu ( biegu) i wręczanie nagród.
https://youtu.be/RUaGw9XLSvk
 
 
Pavyan 
kierownik


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 383
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Nie 07 Maj, 2017   

Fajne, z dużym uśmiechem oglądałem oba filmy. Dzięki.

PS: A film z elektrycznego wyścigu rowerowego? :grin:
 
 
barmal 
Projektant sterownika barmal X2, X4


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 475
Skąd: ...
Wysłany: Nie 07 Maj, 2017   

Wielkie Dzięki :-)
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 08 Maj, 2017   

https://forum.arbiter.pl/zlotev2017/

























































 
 
markkar 
brygadzista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Mar 2017
Posty: 213
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 08 Maj, 2017   

Panowie a ten rowerek czyj był, mam kilka pytań, mogę prosić o kontakt?
 
 
jan_elektryczny 
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 16
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 08 Maj, 2017   

To jest rower na ramie Norco przerobiony na elektryka. Miał wyciętą i przerobioną dolną rurę, aby pomieścić akumulator i sterownik. Akumulator zrobiony na pakietach Lipo Turnigy - chyba 16s. Z tyłu silnik Nine Continent (wersja na kasetę), ale nie wiem jakie nawinięcie. Sterownik blokowy GT 1500 z Nexuna. Właściciel stoi za rowerem na tym zdjęciu, które wkleiłeś. Z tego co mówił nie jest zarejestrowany na forum. Ma własny warsztat samochodowy i zajmuje się przerabianiem i budowaniem pojazdów spalinowych. Pokazywał zdjęcia fajnego buggy (albo czegoś w tym kształcie), którego sam zbudował. Ten rower to jego pierwsza konstrukcja elektryczna, którą zrobił specjalnie na zlot.
Nic więcej nie wiem, ale może ktoś inny wziął jakieś namiary gdzie można tego człowieka znaleźć.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Maj, 2017   

W tym roku po raz pierwszy nie spisywałem danych wystawców. Niestety, jak zapewne zauważyliście, musiałem się posiłkować kolegami przy pilnowaniu bramki wjazdowej.
Dzięki za pomoc. Moi znajomi z Żyrardowa pilnowali bramki po parę razy, ale trudno jest ich ustawiać na całe godziny non stop. Dlatego, między innymi, nie miałem "sekretarki" pomagającej mi w trakcie trwania zlotu.
Namiot rozstawiałem sam w piątek od rana. Niestety, koledzy też pracują i nie mogą mi pomóc w godzinach pracy. W sumie, przy organizacji zlotu, pomagało mi (na samym torze) 4 osoby. Tu podziękowania dla Krzysztofa Marszałka i jego żony, oraz Angeli i kolegi Kostka. Przy wbijaniu kołków pomagał też nasz stary kucharz Zico, ale później ślad po nim zaginął. Dlatego też poczułem się dość mocno zmęczony tą całą zabawą i trochę sobie to skompensowałem w niedzielę, ale chyba tragicznie nie było? ;)
Osobne podziękowania czekają UM, ale poczekam do wpłynięcia obiecanej kasy, której do dziś nie mam.
 
 
Elektrotonus 
prezes
Łukasz R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 48
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 820
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 08 Maj, 2017   

Nie wiem, czy czegoś nie przeoczyłem ale może warto zrobić konkurs na najciekawszy oraz najładniejszy rower zlotu w kategorii zwykły rower, vectoropodobny, zupełnie odlotowy ;-) Część pojazdów wyglądają jak pojazdy z Madmaxa, inne to perełki przemyślane i ładnie estetycznie wykonane.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 08 Maj, 2017   

zeeltom napisał/a:
.Moi znajomi z Żyrardowa pilnowali bramki po parę razy, ale trudno jest ich ustawiać na całe godziny non stop. .

Tomku, nie byłem zbyt długo na tegorocznym Zlocie, ale naprawdę wielkie uznanie własnie za organizację zabezpieczenia toru, przestrzeganie godzin dla rowerów innych dla samochodów, ogrodzenie itp. Bez porównania, ogromny postęp w tej sprawie w stosunku do wcześniejszych lat.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
Yin 
prezes


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 805
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 08 Maj, 2017   

Zlot super, czas zleciał błyskawicznie :) Zeltom - czapka z głowy za organizację, pełen wypas :)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Maj, 2017   

Trochę się zmęczyłem tym wszystkim w niedzielę, sorry ;)
Tu link do forum ukraińskiego :)
http://electroavtosam.com...&p=35775#p35775
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Pon 08 Maj, 2017   

Macie bardzo dobre lasy w tym Żyrardowie.
Ekipa beskidzka oraz Rambo dają wam okejkę za trasy :)

_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
Elektrotonus 
prezes
Łukasz R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 48
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 820
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 08 Maj, 2017   

Dobre ale nie dla każdego. Zgubiłem w tym lesie nową słuchawkę BT Jabra Storm . . jakimś cudem szczęśliwie odnalazłem ;-) Jechałem max 30-35km/h swoim 1500 W e-bikiem z ogonie daleeeekkkoo za przecinającą leśne ostępy ekipą Żywiecko-Bielską. Dobrze, że Bujakoto miał słabe opony i przez grzeczność mi towarzyszył ;-) Dla mnie to pierwsza przygodą w lesie e-bikiem, nawet słabym 7x9 48V miałem serce w gardle i krzaki w oczach ;-) Rowerek przeżył test, jedynie lekko się obluzowała przerzutka i nakrętka osi silnika. Nic nie odpadło. Jedynie dupa bolała. Przy okazji tego rajdu zrozumiałem, że za rok buduję fulla !
 
 
Bujakoto 
prezes


Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 733
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 09 Maj, 2017   

Zlot podobnie jak Yin'owi i mi minął błyskawicznie.

Dałeś radę Zeeltom, trzymałeś fason mimo kilku % :)

Elektrotonus, słabe opony plus brak umiejętności bo chłopaki zapieprzali po tym lesie po tak korzeniastym trasie (obok ogrodzenia) że nawet z dobrymi oponami raczej nie dałbym rady, choć raz udało mi się zająć 5 pozycję ..... od końca wyprzedzając Bielika? :)

Już nie mogę doczekać się przyszłego zlotu !!!!!
 
 
Elektrotonus 
prezes
Łukasz R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 48
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 820
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 09 Maj, 2017   

Bujakoto, ja też czekam przyszłego roku. Może z synem przyjadę na drugim ebiku ;-)

PS> Siodło zamówione, dzięki za namiary.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group