ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na nierzetelne świadczenie usług wykonywania ebikeów
Autor Wiadomość
Dlugas 
dyrektor
Bob budowniczy :)



Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 439
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Śro 18 Sty, 2017   

Przeczytałem wszystko co napisaliście... to straszne że takie rzeczy maja miejsce. Oczywiście jestem zdania - skoro przedmiotowy rower który został wykonany niezgodnie ze sztuką i nosi znamiona niedoróbki i fuszerki jednocześnie jest reklamowany jako wyrób przerobiony prze niego samego na stronie brako-roba nie potrzebuje paragonu. Ba, nawet dobrze że go nie ma. W obecnej sytuacji osobie która została pokrzywdzona proponuję skontaktować się z firmą "brako-rób" która wykonała usługę z prośbą o wystawienie paragonu którego "podobno" pan "T" zapomniał "dowieźć" na stację benzynową gdzie przekazywał przerobiony rower. Jeśli tego nie zrobi to jak udowodni US że wystawił paragon/fakturę? Przecież dowodem wykonania usługi są zdjęcia na jego stronie. Nawet jak usunie przerobione rowery ze strony to i tak nie wymaże tego z netu bo takiie ślady zawsze pozostają. Nie wystawił paragonu? - dla US jeszcze lepiej.
To tzw szach mat.
Proszę o kontakt z firmą "partacz T." początkowo z prośbą o poprawkę( jeśli jest co). Jeśli się nie zgodzi przedstaw mu co dalej zrobisz. Musi oficjalnie wiedzieć jakie kroki poczynisz dalej. Od tego nie ma odwrotu. To czy naprawi rower czy też nie-w obu przypadkach może być drogo.Ale chyba jeszcze trochę nieprzyjemniej z US bo co im powie-że zapomniał wystawić paragonu?
PS. ja wiem że pierwszy milion trzeba ukraść - ale też trzeba wiedzieć jak. To jakiś lamer ten pan "T." ;)

Edit: Panowie, ja wiem że każdy próbuje i stara osiągnąć jakiś cel w życiu. Często nie jest łatwo. Otwarcie firmy to same wydatki więc często zaraz po otwarciu trzeba by było ją zamknąć z powodu niewystarczających funduszów. Więc jeśli decydujemy się na taki krok by omijać fiskusa, może choćby na poczatku by zarobić na to otwarcie - to róbmy to rzetelnie na tyle by nikt nie został przez nas pokrzywdzony. Bo co to za zadatki na firmę - jeszcze nie otworzył a wszystkich oszukał.
Nie traktujmy ludzi tak jakbyśmy nie chcieli być traktowani.
_________________
Spark Super Hadron 654
 
 
sentinel 
młodzik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 75
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 19 Sty, 2017   

A to jeszcze ja od siebie dodam, że nie wiem co na to Tas,
ale czytając bloga zelektryzowani mam dziwne wrażenie,
ze jest to tania podróbka bloga Tasa, ok rozumiem tematyka ta sama,
ale te posty są niemal identyczne na obu blogach
 
 
dynamik 
brygadzista
dynamik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 295
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 19 Sty, 2017   

Zdziwicie się !!! Z US jest podobnie jak z naszą Policją. Oni są skuteczni , gdy trzeba wystawić mandat za złe parkowanie dla karnego człowieka, ale złapać złodzieja ? ,... na dwadzieścia razy , które byłem okradziony , dwa razy odnieśli sukces , w tym raz sam wskazałem złodzieja. US przychodzi chętnie tam , gdzie są pieniądze , a nie do zapyziałej butki,... gdzie boss od razu mówi : wiem , gdzie Pani mieszka i gdzie Pani dzieci chodzą do szkoły. Dlaczego wszyscy oszukani wymiękli, nie chcą mieć z tym gościem więcej do czynienia, cieszą się że odzyskali swoje rowery ,.. żaden nie postraszył nawet Policją czy Sadem?
_________________
tym piękniejszą otrzymasz odpowiedź, im mądrzejsze zadasz pytanie
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Czw 19 Sty, 2017   

sentinel, do wiedzy jest wolny dostęp, a jak kto ją wykorzystuje to nie mamy na to wpływu :)
Blog techniczny przypięty do strony właściciela zakładu montujacego ebajki jest całkiem popularny jako taki, jak dobrze pogooglasz to znajdziesz kilka takich stron z blogamio o wspólnych korzeniach.
Taki przypięty blog, jak sądzę, nie ma na zadanie nikogo i niczego uczyć ani tłumaczyć, dlatego takie raczej nic nowego nie opisują, żadnej dodanej treści czy wartości.
Mają po prostu pokazać laikowi, który i tak by nic sam nie składał jasny przekaz "o patrz jakie mądre słowa i zdjęcia, na których jest pełno różnych niewyjaśnionych cudów i ja to ogarniam, więc znam się, wal śmiało" a takiemu, co i może by chciał składać, ale potrzebuje impulsu i iskry zapalającej do nowych technicznych zainteresowań "uważaj, patrz jakie to skomoplikwoane, ile przewodów, kabelków, trudnych czynności, lepiej daj mni to zrobić" :P
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
umbur 
prezes


Pomógł: 25 razy
Wiek: 41
Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 581
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 19 Sty, 2017   

Dziwi tylko, że ktoś znalazł tą stronę jako pierwszą, skoro jest już kilka sprawdzonych źródeł i wykonawców polecanych.
 
 
PrzemDLX 
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 20
Skąd: Stargard
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

OLX, telefonik, informacje, kontakt do klienta, klient zadowolony, sprawdzenie w sieci: brak negatywów, zlecenie.

Teraz sprawa wygląda inaczej: 2ga strona googla: link do tego forum = brak zlecenia...
Jak wskoczy na pierwszą, sprawa będzie banalnie prosta...

To forum może mieć pozytywny wpływ na oczyszczenie rynku.
_________________
Trekking 28" 2016 Kalkhoff Voyager DLX z 27 biegami, z silnikiem RH2806 (10x6), LiPO 20Ah, 60V...

Mam do sprzedania Giant Trans 3kw 23ah zrobiony u tasa w elektro-bikes.pl, przebieg ok 200km! jak by ktoś był zainteresowany to proszę na priva.
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

Prawdopodobnie zmiana tytułu tematu na zawierające słowo zelektryzowani.pl spowoduje wskoczenie na pierwszą stronę gogle :wink:
 
 
PrzemDLX 
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 20
Skąd: Stargard
Wysłany: Sob 21 Sty, 2017   

Poco się ograniczać... istnieje obawa ze to nie jedyny usługodawca tego przekroju :)
_________________
Trekking 28" 2016 Kalkhoff Voyager DLX z 27 biegami, z silnikiem RH2806 (10x6), LiPO 20Ah, 60V...

Mam do sprzedania Giant Trans 3kw 23ah zrobiony u tasa w elektro-bikes.pl, przebieg ok 200km! jak by ktoś był zainteresowany to proszę na priva.
 
 
wojciech 
młodzik
narazie amator


Wiek: 45
Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 59
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

Hej PrzemDLX

Napisałeś posta jak jakiś scenariusz do telenoweli odcinek 2899 … ?
To przykre, że temat się rozwiną – jak to nazwałeś.

Uważam, że niniejsze forum nie jest „babcią” u której wtulony w ramię możesz się wypłakać z powodu porażki jaką doświadczyłeś, w całej tej przygodzie, wina leży również po Twojej stronie.

Jedziesz po gościu jak po łysej kobyle, a tak naprawdę na samym starcie rozpoczęcia projektu, nie dogadaliście szczegółów i wyszło, że klient końcowy się rozczarował. Żeby nie było, Pan Tomek też dał ciała, no a jednak zadowoleni klienci są gdzieś w kraju...

Manetka w Twojej konstrukcji na bank nie jest w IP(z ang. „International Protection Rating”, czasami „Ingress Protection Rating” czyli zapewniająca ochronę przed szkodliwymi skutkami wnikania wody.

Mam motocykl i ebajka (max.70km/h) i uważam że prędzej zabije się na ebike :)
Wróć lepiej do motocykla...

Znam nowo powstającą firmę, która robi gotowe nie skomplikowane konstrukcje (oglądasz konstrukcje dokładnie ale to bardzo dokładnie, wsiadasz, jeździsz, krytykujesz, negocjujesz, płacisz, dostajesz umowę, instrukcję obsługi, gwarancję i oczywiście fakturę vat) – fasterbike.pl


Do:
knt – nie ładnie wypowiadać się o czyjeś konstrukcji, nie wiesz czemu miał taką awarię... i nie wiesz co dzięki tej awarii osiągną Bujakoto
_________________
pozdroebajk
 
 
Elektrotonus 
prezes
Łukasz R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 820
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

No to z ofiary niesolidnego partacza autor wątku stał się naiwnym życiowo ciapą ;-(
Do tej pory główny oskarżony w tym wątku milczy.
 
 
Cezar38 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 193
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 10 Lut, 2017   

Skąd wiadomo, ze milczy?
Prób ocieplania wizerunku winnego całego zajścia jest tutaj kilka.
Już nie wspomnę o wypowiedziach konkurencji winnego chcących urwać dla siebie kawałek tortu po podziale spadku.
Skoro sam pan fachowiec jawnie się nie wypowiedział, to chyba oczywiste, że cały temat jest w 100% prawdziwy i odpieranie faktów uznał za bezzasadne. A, że ktoś sobie dywaguje swoje wizje interpretacji to może, wolność wypowiedzi :)
Elektrotonus, Ty się kolego patrz na wypowiedzi poszkodowanego i sam interpretuj, a nie traktuj wypocin nie związanego ze sprawą przedsiębiorcy za słowo ważniejsze od własnych wniosków.
_________________
Bike MK2 6500W
Ostatnio zmieniony przez Pią 10 Lut, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elektrotonus 
prezes
Łukasz R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 820
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Lut, 2017   

Cezar38 napisał/a:
Skąd wiadomo, ze milczy?
...
Elektrotonus, Ty się kolego patrz na wypowiedzi poszkodowanego i sam interpretuj, a nie traktuj wypocin nie związanego ze sprawą przedsiębiorcy za słowo ważniejsze od własnych wniosków.


Przeczytałem cały temat. Nie pochwalam próby sprowadzenia autora wątku do "współwinnego" tej sprawie. Dla mnie najlepszym ociepleniem wizerunku jest głos właściciela pechowego warsztatu Pana Tomka. Jakoś go nie ma w tym wątku ;-(
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 10 Lut, 2017   

No Admin czy to nie jest czasem "lokowanie produktu" na nieszczęściu innych ? :mrgreen: :lol:

Cytat:
Znam nowo powstającą firmę, która robi gotowe nie skomplikowane konstrukcje (oglądasz konstrukcje dokładnie ale to bardzo dokładnie, wsiadasz, jeździsz, krytykujesz, negocjujesz, płacisz, dostajesz umowę, instrukcję obsługi, gwarancję i oczywiście fakturę vat) – fasterbike.pl
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lut, 2017   

Dla mnie nie, bo skoro krytykujemy jedną firmę, to możemy zachwalać inne.
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Lut, 2017   

Tomas napisał/a:
No Admin czy to nie jest czasem "lokowanie produktu" na nieszczęściu innych ? :mrgreen: :lol:

Cytat:
Znam nowo powstającą firmę, która robi gotowe nie skomplikowane konstrukcje (oglądasz konstrukcje dokładnie ale to bardzo dokładnie, wsiadasz, jeździsz, krytykujesz, negocjujesz, płacisz, dostajesz umowę, instrukcję obsługi, gwarancję i oczywiście fakturę vat) – fasterbike.pl


A bateria w przykładowym rowerze jest odemnie :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group