ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rama Spark e-bike
Autor Wiadomość
Spark 
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2017
Posty: 31
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018   Rama Spark e-bike

Rama Spark e-bike. Geometrycznie jest połączeniem klasy DH FR i Enduro tak, aby stawiała czoło nawet najtrudniejszym wyzwaniom terenowym, jest wyprodukowana z najwyższej jakości stali. Rama posiada również elementy wykonane z innych materiałów takich jak włókno węglowe, czy aluminium. W projekcie uczestniczy wielu ludzi pochodzących z różnych branż lecz wszystkich łączy zamiłowanie do EV oraz wiedza z zakresu obróbki metali, projektowania 3D, mechaniki. Projekt Spark e-bike istnieje od 2 lat i cały czas jest modernizowany według wymagań potrzeb naszych klientów

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

Szerokość ramy 145mm lub 100mm
Szerokość tylnego wahacza 160mm( qs 205 273 mxus k5 )
3 rozmiary ramy do wyboru
max wielkość pakietu 500 ogniw

W skład zestawu w chodzi:

-Rama Spark ebike

-Wahacz (mocowanie wahacza łożyskowanie w ramie)

-Support

-Uchwyt dumpera

-Stery 1- 1/8 cala

-zaślepki boczne


Wraz z ramą można u nas nabyć inne części potrzebne do budowy rowerów elektrycznych klasy Super-ebike takich jak:

-Dedykowane pakiety baterii dla ramy Spark oraz innych dowolnych ram.
NAWET DO 500SZT OGNIW

-Silniki QS Motor

-Sterowniki

-Bms-y i ładowarki

Oświadczymy usługi doradcze oraz montażowe zapraszam serdecznie do kontaktu:
PW
email. info@elektropojazdy.pl
tel 728632757

cena 2400 pln




















Ostatnio zmieniony przez Spark Czw 01 Lis, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GiantTrance3KW 
początkujący
60V 20Ah



Wiek: 53
Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 13
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: Pon 12 Lis, 2018   

Koledzy zanim popędzicie po tą ramę lub co gorsza zamówicie całego e-bajka to warto zapoznać się z nie tak odległą historią o tym kto dziś kryje się pod nickiem "spark"

Sorki że tak późno mogę ostrzec ludzi, ale dopiero teraz na dniach z kolegami wyłapaliśmy ten temat jak również inne wątki na tym forum które prezentuje niejaki "spark"

Warto poświęcić trochę czasu na dość "poczytny" temat ze starego forum : https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6009

Kolega który tutaj funkcjonuje pod nickiem "spark" to niestety niepozytywny "bohater" tamtego wątku z którego mimo że pozmieniał nazwy i pousuwał wiele kompromitujących siebie materiałów z różnych stron to wystarczająco dużo można się dowiedzieć aby nie wpakować się na delikatnie mówiąc minę i nie stracić sporo grosza i jeszcze więcej nerwów.
Jedyny progres jaki poczynił "miszcz" z Gniezna to tyle że pojawił się NIP, jednak piękne reklamy i teksty były również na "zelektryzowani.pl" a potem o wiele więcej niż to co w temacie : https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6009 ( Wielu odpuściło i miało już dość, niektórzy w ogóle nie są na forach) W każdym razie do dziś problemy po tym Panu Tomku z Gniezna wychodzą i odbijają się nam nie tylko na pamięci ale bardziej na portfelach.

Mogę tylko przestrzec - na dzień dzisiejszy jest już tyle dobrych i sprawdzonych miejsc - firm, w których można zlecić usługę lub zrobić zakup, że "sklep - firmę" https://electroo.pl/ po prostu odradzam. Oczywiście wolny wybór :lol: ale warto zapoznać się z tematem przed decyzją żeby potem nie było..
Z tego co już wiem podobne ostrzegawcze kroki zostaną poczynione przez kolegów gdzie tam będą mogli.

Na tą chwilę to aktualne linki do naszego zmieniającego nazwy "kameleona" :

"Sklep" (W zakładce kontakt adres ten sam i tel ten sam co wcześniej, w zakładce "o mnie" niezły polew :lol: ) https://electroo.pl/

Kanał na YT (trochę tych samych filmików jeszcze zostało..) nazwa oczywiście nowa : https://www.youtube.com/user/tomaszzz15/videos

Jest jeszcze profil na facebook-u o tej samej nazwie, ale ja "twarzo-książką" nie żyję :D nie mam i nie mam zamiaru zakładać :lol:
 
 
magneto 
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 2
Skąd: Jankowo Dolne
Wysłany: Wto 13 Lis, 2018   

Moje doświadczenia są inne- z czystym sumieniem mogę polecić zarówno ramę spark, jak i kolegę Tomasza.
Rama spark jest równie dobrze zrobiona jak falcon, stabilniejsza podczas szybszej jazdy, oraz pojemniejsza (jeżeli chodzi o baterię). Polecam!
 
 
MixhaL 
prezes


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 909
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Czw 15 Lis, 2018   

magneto napisał/a:
Moje doświadczenia są inne- z czystym sumieniem mogę polecić zarówno ramę spark, jak i kolegę Tomasza.
Rama spark jest równie dobrze zrobiona jak falcon, stabilniejsza podczas szybszej jazdy, oraz pojemniejsza (jeżeli chodzi o baterię). Polecam!


nie jesteśmy w stanie określić stabilności ani jednej ani drugiej, żaden z producentów nie podał geometrii
_________________
Cyklon
BOMBER V1, V2, V3
RAIDEN
 
 
dede19adi 
początkujący
Dede


Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 39
Skąd: Rada Śląska
Wysłany: Nie 02 Gru, 2018   

Potwierdzam jakość jest bardzo dobra. Kupiłem tylko ramę i jestem trakcie składania na wiosnę chce już projekt zakończyć ale to wyśle aktualne foto.
Najbardziej zależało że duża bateria można zamontować na dolnym pozomie udało się zamontować 9S21p a jest możliwość na 10S21P tylko nie wiem jeszcze czy jednym kawałku zmieści.

20181202_121939.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 867 raz(y) 4,89 MB

Spark1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 631 raz(y) 177,85 KB

Spark6.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 597 raz(y) 194,17 KB

BMS2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 535 raz(y) 269,88 KB

BMS.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 573 raz(y) 108,83 KB

 
 
Scuda 
stażysta


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 157
Skąd: Stalowa wola
Wysłany: Nie 09 Gru, 2018   

Ile wazy rama z szerokoscia 100 mm i ile sie czeka na rame ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group