ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep ebiker
Autor Wiadomość
Cezar38 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 193
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 26 Kwi, 2017   Sklep ebiker

http://www.e-biker.pl/kon...000,3,1073,1007

Mam ten sterownik w rowerze ojca, kupiony na ali, wersja z wyświetlaczem i innymi dodatkami i wbrew opisowi w tym sklepie on nie jest wektorowy tylko to jeden z najtańszych sinus z prostym ekranem.
Na moim jest napisane JuNEG sine wave controller albo coś podobnego. To aby się ktoś nie zdziwił po zakupie bo pewnie z resztą sterowników z tego sklepu jest tak samo, że nie są wektorowe tylko te takie podstawowe sinusy.
Wektorowy to trzeba by raczej jakieś adaptto bo ten z linku powyżej ma jakiś lipny opis, a raczej jego brak.
_________________
Bike MK2 6500W
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 26 Kwi, 2017   

Sklepik odrazu przecież widać ze prowadzi ktoś w ogóle bez wiedzy technicznej.
Ale nieogarniety w temacie kupujący zostanie nabrany/oszukany i nawet nie zauważy. A reklamy na forum jeszcze promują ten sklep :mrgreen: :roll:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 26 Kwi, 2017   

Bo to jest płatna reklama i liczy się coś innego ;)

Taki banerek z załącznika by wystarczył, ten duży rozwala stronę.
Poprawiłem w nim ramkę.

390cf7fb.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 552 raz(y) 30,56 KB

 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Śro 26 Kwi, 2017   

Szkoda tylko, że z takiej reklamy będą cierpieć użytkownicy, którzy wejdą na forum pierwszy raz. Nie ma pojęcia, gdzie kupować, więc skoro forum promuję to musi być sprawdzone i dobre, zamiast promować sprawdzonych ludzi poleca się firmę, która budzi kontrowersję na forum.
_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 26 Kwi, 2017   

forumowicze,
jest to reklama płatna.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 26 Kwi, 2017   

Co nie znaczy, że trzeba naciągać forumowiczów, sorry Arbiter, za mało tu bywasz.
Komercja, to nie realia.
Parę więcej takich reklam i się pogrążysz.
I przyznam się szczerze, że konkurencja rośnie ;)
A szkoda mi tych paru lat spędzonych na tym forum...
Pamiętaj, że forum to nie ty, czy ja, tylko cała reszta użytkowników.
Zaprowadzisz swoje prawa, to ludzie uciekną bardziej na przyjazne fora, bez płatnych reklam. Bo nikt nie lubi reklam, a jeśli już to te prawdziwe. Reklamowanie nierzetelnych firn, nie przynosi dobrego skutku.
 
 
buckowina 
prezes


Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 566
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 26 Kwi, 2017   

Jeśli powstanie konkurencyjne forum i ktoś przeniesie rangi z tego forum to z chęcią będę się tam udzielał.

Dobrze było do tej pory, małe, nie narzucające się reklamy, a teraz to już przesada.

Szkoda, ze z forum zaczyna robić się maszynka do pieniędzy, a moim zdaniem nie do tego to powinno służyć.
_________________
Konwersje silników Bionx, TranX oraz podobnych pod zewnętrzny sterownik - priv
 
 
Cezar38 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 193
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 26 Kwi, 2017   

Cytat:

Sklepik odrazu przecież widać ze prowadzi ktoś w ogóle bez wiedzy technicznej.
Ale nieogarniety w temacie kupujący zostanie nabrany/oszukany i nawet nie zauważy. A reklamy na forum jeszcze promują ten sklep :mrgreen: :roll:


Opisy już pozmieniane, właściciel to najwyraźniej forumowicz bo nas czyta :mrgreen:
_________________
Bike MK2 6500W
Ostatnio zmieniony przez Czw 27 Kwi, 2017, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Dlugas 
dyrektor
Bob budowniczy :)



Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 439
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Śro 26 Kwi, 2017   

Arbiter napisał/a:
forumowicze,
jest to reklama płatna.

Niech będzie płatna, ale na tej samej szali jest coś co nazywa się wiarygodność. Jeśli się okaże jak piszą przedmówcy-forum straci swoją pozycję a tym samym oglądalność.
Być może trzeba poinstruować zleceniodawcę reklamy by czytał forum i nie wciskał rzeczy które noszą inne właściwości z opisywanymi na reklamowanej stronie i będzie ok.
W przeciwnym razie bedzie to antyreklama i zyska więcej przeciwników niż zwolenników a chyba nie o to mu chodzi.
_________________
Spark Super Hadron 654
 
 
fineasz 
stażysta


Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 129
Skąd: Waw
Wysłany: Śro 26 Kwi, 2017   

https://www.youtube.com/watch?v=8FrrxJmQPuQ
Ciekawe wprowadzenie w temat ebajków :)
Ostatnio zmieniony przez fineasz Czw 27 Kwi, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
buckowina 
prezes


Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 566
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Ale 750zł za kontroler 48V 35A, który bez wyświetlacza (300zł), specjalnej wiązki (120zł) oraz kompatybilnej manetki (80zł) nie ruszy, to dość wygórowana cena.

Zwłaszcza, że w takiej cenie można z powodzeniem szukać już sabvotona.

Ciekawe, jak długo taki sklep się utrzyma.
_________________
Konwersje silników Bionx, TranX oraz podobnych pod zewnętrzny sterownik - priv
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Dlugas napisał/a:

Niech będzie płatna, ale na tej samej szali jest coś co nazywa się wiarygodność. Jeśli się okaże jak piszą przedmówcy-forum straci swoją pozycję a tym samym oglądalność.

Dziękuję za cenną sugestie

1. Poprosiłem reklamodawcę aby zajrzał do wątku i miał szansę na komentarz/wyjaśnienia
2. Poprosilem o modyfikację bannera aby usunąć z niego napisy forum/arbiter mogące zostac odebrane jako firmowanie przez forum.arbiter.pl sklepu.
3. Sprzedałem powierzchnię reklamową natomiast nie mam wiedzy ani doświadczenia aby oceniać sklep i go polecać lub nie - stąd faktycznie lepiej aby na reklamie nie było firmowania reklamy przez Forum. Decyzję o emisji reklamy podejmowałem widząc ze reklama jest związana z tematyką forum zaś reklamodawca jest legalnie działającym przedsiębiorcą. Nie mam też zastrzeżeń odnośnie procesu uzgadaniania warunków emisji reklamy i płatności.


Najlepiej jakby ebiker sam tu wyjaśnił ewentualnie skorzystał z sugestii forumowiczów co ma poprawić w swoich opisach w sklepie

Wierzę że ten wątek i komentarze przyczynią się do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości - bo tak jak wspominacie najważniejsze jest zaufanie
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Trzy zdania dla obu stron :
Nic dziwnego w tym, ze są umieszczane platne reklamy.
Weryfikacja sklepu, jego ceny, opisy towaru będą przedmiotem komentarzy, szczególnie jesli na wstepie widać rażące różnice między opisem a rzeczywistością. W interesie obu stron reklamodawcy i wlasciciela forum, jest przyzwoita jakość oferty i zainteresowanie odbiorcow. Ale potencjalnymi odbiorcami nie są tylko aktywni zalogowani, ale często wielokrotnie większa liczba pasywnych, anonimowych osób.
Jeśli sklep uzna że ta reklama pracuje na jego obrót, to będzie zainteresowany dalszą współpracą. Jesli sklep będzie niekonkurencyjny, nierzetelny.. wiadomo.
Nauczmy się 'współżyć' bez wstępnego obrażania i atakowania się nawzajem.
Trzymajmy poziom....
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
conrad 
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 15
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Cześć,

nazywam sięKonrad Sierzputowski (celowo przedstawiam sięz imienia i nazwiska), jestem forumowiczem, a jednocześnie założycielem sklepu e-biker. W opisie sterowników byćmoże wkradł siębłąd. Dla pewności poprawiliśmy. Jeżeli gdzieś indziej są jakieśnieścisłości to również chętnie poprawimy - proszę o wskazanie.

Kwestii cen nie chcę komentować bo to nasza wewnętrzna polityka. Jeżeli komuś nie odpowiada cena to również nie szkodzi - nikt nie ma obowiązku kupowania sięw tymże sklepie.

Ocena kompetencji osób które stojąza sklepem jest moim zdaniem niesprawiedliwa, ale bardzo typowa dla internetowej społeczności.

Reklama i rabat jaki udzielamy to forma hołdu i wdzięczności dla tego miejsca - stąd czerpałem wiedzę od początku mojej przygody z e-bike'ami. Treść kodu podmienimy jeszcze dziś, reklamę też. Jeżeli ten banner drażni tutejszą społeczność możemy go również zdjąć. Nie robimy tego nikomu na złość, a za nami stoi jedynie dobra wola.

Dzięki za zrozumienie i do zobaczenia na zlocie!

Konrad
 
 
Mobil 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 104
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 656
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

conrad napisał/a:
W opisie sterowników byćmoże wkradł się błąd.

To jest chyba w tym wszystkim najgorsze bo sinus a wektor (foc) to inna zupa :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group