ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dotyczy reklam na forum.
Autor Wiadomość
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 935
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Ja jeszcze chciałbym dodać że znaczna kwoty którą otrzymałem za reklame eBiker przekazałem na zlot tak wiec beneficjentem tej reklamy bedzie kazdy uczestnik zlotu.
 
 
Mobil 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 104
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 656
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

A swoją drogą może by tak stworzyć dział "Zaufani sprzedawcy" albo coś w ten deseń gdzie każdy kto handluje sprzętem do e-bike mógł założyć swój wątek i tam każdy mógłby się wypowiedzieć na temat sklepu i rzeczy w nim zakupionych a sprzedawcy mogli informować o nowościach, zmianach itp :razz: Coś jak dział giełda gdzie już niektórzy mają bardzo rozbudowane wątki a giełde zostawić na drobnice wszelakiego typu :neutral:
Taki dział byłby jakoś płatny jak abonament na rok, dodatkowo inna ranga na forum itp...
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

w pelni rozumiem zachowanie wlasciciela strony ze chce w koncu chocby odzyskac poniesione przez siebie koszty widzac iz na stronie jak oglaszaja sie sklepy nie tylko "dla idei promowania ev" ale i czystego zarobku.
nadmieniam jednak i z zdecydowana ich wiekszosc bezinteresownie pomaga w organizacji corocznych zlotow, po drugie cholerny niesmak czuje wobec totalnie beziteresownego wkladu kol. Tomka-Zeltoma ktoremu w takim razie przede wszystkim naleza sie gratyfikacje finansowe a nie traktowanie go jako darmowego frajera ktory wszystko zrobi za darmo.
jesli wszystko ma kosztowac czego nie jestem przeciwnikiem to niech wszystcy zaleznie od zaangazowania cos z tego maja i chocby w formie stowarzyszenia "rowery i inne pojazdy ev" niech to wszystko trwa, albo niech wszystcy beda bezinteresowni jak kol Zeltom.
nie widze przyszlosci dla takiej formy jaka staje sie teraz, gdzie niektorzy zarabiaja a inni daja przyslowiowej dupy za swoja bezinteresownaosc i dobra wole.
uwazam, ze bez spinania sie i niepotrzebnych fochow trzeba przesiedziec przy malym bezalkoholowym i wspolnie przemyslec przyszlosc i ksztalt calej taej imprezy, aby i z urzedu miasta mozna bylo wyciagnac pieniadze na organizacje zlotow i miec wogole jakis status prawny tej pieknej idei jaka jest krzewiona.
 
 
Mobil 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 104
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 656
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

medykmtb napisał/a:
na stronie jak oglaszaja sie sklepy nie tylko "dla idei promowania ev" ale i czystego zarobku


Dlatego odpłatny dział handlowy według mnie nie jest głupim pomysłem bo zawsze będzie hajs na "serwer" a my zyskamy wszystkich sprzedawców w jednym miejscu :wink: Mamy nawet kilku forumowiczów którzy mimo, że nie posiadają sklepu to intensywnie handlują na forum w dziale "Giełda" gdzie według mnie panuje lekki elektryczny chaos :razz:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Pewne wpływy z tej reklamy otrzymałem od arbitra. Przeznaczam je w całości na zlot.
Mają wpływać co miesiąc, więc po roku trochę się uzbiera na następną imprezę. Zawsze będzie mniej potrzeba wkładu forumowiczów ;)
Wracam do mojego pomysłu. Niech będą płatne, duże reklamy, ale pozostawmy te małe bannerki rotacyjne. To chyba jakiś kompromis?
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 935
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

medykmtb napisał/a:
po drugie cholerny niesmak czuje wobec totalnie beziteresownego wkladu kol. Tomka-Zeltoma ktoremu w takim razie przede wszystkim naleza sie gratyfikacje finansowe a nie traktowanie go jako darmowego frajera ktory wszystko zrobi za darmo.


Też jestem tego zdania. Tomek (zeeltom)poświęca mnóstwo pracy w tworzenie forum i organizowanie zlotów. Ponad 4300 godzin na forum mówią same za siebie. Skoro juz Tomek napisał jako pierwszy to chyba nie zdradzę tajemnicy że również chciałem aby Tomek był beneficjentem części przychodów z reklam. Uważam że takie podejście jest fair.

Tylko dla forumowiczów zadanie aby przekonać Tomka aby te środki zagospodarował (i zagospodarowywał w przyszłości jeśli będą reklamodawcy chętni do emisji) na potrzeby własne a nie na zlot - czyli aby coś z tego miał. Do zlotu dołożyłem się niezależnie od tego.

Drugie zadanie dla forumowiczów to uszanowanie kwestii płatnych reklam.

A trzecie - skoro ebiker zapłacił za reklamę a tym samym spowodował że zlot może odczuć poprawę i Tomek (jeśli się go przekona) to również na jego reklamę zachęcałbym do spojrzenia w przychylniejszy spokój
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Po pierwsze, to trzeba zmniejszyć ten banner. Ludziom wyłazi poza monitory :)
Po drugie (a piszę o tym kolejny raz), to zostawmy te reklamy profesjonalne jak są, ale dorzućmy te malutkie rotacyjne. I nikomu się krzywda nie stanie.

Adam, sprawdź co się dzieje z załącznikami, nic nie można dodać.
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 935
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

zeeltom napisał/a:

Wracam do mojego pomysłu. Niech będą płatne, duże reklamy, ale pozostawmy te małe bannerki rotacyjne. To chyba jakiś kompromis?


Byłoby to nie do końca fair jeśli jedni dostawaliby reklamę bez opłat a innych bym fakturował... Przez 12 lat nie było płatnych reklam, obecnie chciałbym je wprowadzić. Decyzję że reklamy będą płatne i równe zasady chciałbym zachować wobec wszystkich reklamodawców. Oczywiście zawsze możemy rozmawiać o rabatach/negocjacjach/ zniżkach uwzgledniających indywidualny wkład okreslonego forumowicza - zapraszam zainteresowanych reklamą do pisania do mnie na maila. Na emisje oczywiście wystawiana jest FVAT
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 935
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

zeeltom napisał/a:
Po pierwsze, to trzeba zmniejszyć ten banner. Ludziom wyłazi poza monitory :)


W jakiej rozdzielczości? Sprawdziłem w 1024x768 i nie zaobserowałem. Prosiłbym o screeny
Wielkośc reklamy jest elementem mojego porozumienia z reklamodawcą. taką zaproponowałem uzgodniłem nie mogę jej zmienić. Ale jak pokażecie co wychodzi to może inaczej ja umieszczę

zeeltom napisał/a:
Adam, sprawdź co się dzieje z załącznikami, nic nie można dodać.


dzieki za info zaraz to naprawię
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Arbiter napisał/a:
Ponad 4300 godzin na forum mówią same za siebie.


Dostanę medal złotego forumowicza za to? :

forum pisze napisał/a:

Łączny czas wizyt Godzin: 12152,3


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Forum-o-holicy łączmy się :mrgreen:

forum napisał/a:
Dołączył: Pon 02 Sty, 2012
Łączny czas wizyt Godzin: 5006,3
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 935
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Chłopaki, nie ogarnę sie z dywidendą dla wszystkich przy takich ilościach waszego spędzonego czasu na forum;)
 
 
Elektrotonus 
prezes
Łukasz R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 820
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Na innych forach jest licznik najaktywniejszych forumowiczów w zależności od ilości postów. Może na tym takie coś wprowadzić.

Tas, Tobie za bloga cenne rady i poczucie humoru należy się brylantowe koło ;-)
Ostatnio zmieniony przez Elektrotonus Czw 27 Kwi, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

Na pewno jest za duży ten baner. Oglądając stronę na komórce chcąc wejść na ostatnie posty za każdym razem wchodzę na ten baner.
_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Kwi, 2017   

no i mi sie zdaje ze bazar chyba ma ty zalozenia niekomercyjnej odsprzedazy niewykorzystanych czy uzywanych drobiazgow, sprzedaz typu "mam 60koncowek 5 watmeterow, 4sterowniki" podchodzi pod dzialalnosc zarobkowa i to zdecydowanie powinno byc platne np akonto np zlotu czy oplat za inna dzialalnosc i dla osoby prowadzacej strone bo podchodzi to wtedy pod portal handlowy.
tak czy inaczej nieukrywajac podziwu w zaangazowanie kol. Tomka Zeltoma uwazam ze i jemu nalezy sie jakas pociecha za to co dla nas wszystkich robi, moze wprowadzic na zlocie akcje typu "browar dla Zeltoma" od kazdego ktory przybywa na zlot? zakladajac iz napewno ktos sie wylamie to mysle ze i tak by sie chlop nie zmartwil krata browarow na zlocie szczegolnie po ciezkiej robocie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group