ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ADAPTTO MIDI-E (cały zestaw)
Autor Wiadomość
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 09 Maj, 2017   ADAPTTO MIDI-E (cały zestaw)

Zanim wystawie na Endlees (gdzie w tej chwili wszystkie midi-e są wyprzedane) zapytam tutaj może któryś z kolegów akurat szuka.



W zestawie:
Sterownik Adaptto Midi-e (max można ustawić 120A z Baterii, 300A w fazy)
Wyświetlacz / komputer Adaptto
Oryginalny BMS (balanser)
Charging coils 30A (możliwość ładowania baterii jakimkolwiek zasilaczem np. laptopowym)
Szybka ładowarka 1200 W.

Zestaw był może na czterech miastowych wycieczkach.
Ledwo co przetestowany, działa dobrze w 100%. Praktycznie nowy. Boczki wyświetlacza oklejone folią carbon bo nie pasował mi się ten zielony kolor (można odlepić).

Kupując ode mnie vs sklep vectora (niemcy) zyskujesz:
- Pewność że sterownik jest sprawdzony i sprawny w 100% (słyszałem o przypadkach że ludzie dostawali jakieś wadliwe / uszkodzone z vectora i po odsyłce na reklamację czekali dwa miesiące na przesyłkę naprawionego)
- Szybki termin dostawy. Na swój czekałem jakieś trzy miesiące w sklepie vectora. Ciągle coś kręcili. A to że nie mają na stanie, a to że problem z dostawą itp. Generalnie sprzedają towar którego nie mają na stanie a potem sobie czekaj.
- Wysyłkę w cenie. W sklepie nie dają wysyłek w cenie tylko doliczają jakieś 80zł.
- Ładowarkę, odpowiednio dobraną / przygotowaną do pracy z Adaptto. w Sklepie vectora ładowarek brak
- Moja cena 3200zł za cały komplet z ładowarką vs sklep vector ~3600zł bez ładowarki (po potrąceniu prowizji paypal i kosztów przesyłki).

Polecam.
Pozdrawiam.
 
 
dynamik 
brygadzista
dynamik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 295
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 09 Maj, 2017   

właśnie chciałem zamawiac adaptto midi w Vektorze , ale na zlocie spotkałem chłopaka z ebikiem , który narzekał ,że "nie może ustawić tego adaptto i grzeje mu silnik (QSa). Może ktoś się wypowiedzieć jak to jest z tymi ustawieniami? Wszystkie znane marki korzystają z adaptto , więc może to jest sprawa pojedynczego egzemplarza.
_________________
tym piękniejszą otrzymasz odpowiedź, im mądrzejsze zadasz pytanie
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 09 Maj, 2017   

To nie jest sprawa egzemplarza adaptto tylko jego precyzyjnego ustawienia na ucho i wg grzania silnika. Mi się nie chce tego robić. Nie mam na to czasu, ochoty, ani cierpliwości. Nawet za wiele nie robiłem ustawień. Atomkowi się też grzało ale teraz mówi że jest dobrze tzn. ustawił na ucho i jest ok.
Na endlessie ludzie robią "cuda" na tym sterowniku i nie mówią nic o grzaniu (na tylu użytkowników jest tylko kilka zgłoszeń i instrukcje jak to ustawić). Po jego precyzyjnym ustawieniu grzeje im tyle co sabvoton a nawet i mniej bo takie też czytałem opinie.

P.S- z niektórymi egzemplarzami silników paruje się bezpośrednio (odrazu) po jednej autokalibracji, a z niektórymi trzeba spróbować za zmianą kolejności faz albo robić ręczne poprawki po autokalibracji.
Na zlocie był czarny falcon, fat. Jego właściciel ostro dawał na torze (wręcz palił gumę na środku boiska) i temperatura była w okolicach 50 stopni cały czas. Jak rozmawialiśmy robiona była autokalibracja i sparował się ładnie - za pierwszym strzałem (autokalibracji).
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 12 Maj, 2017   

Sprzedane.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group