ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Arbiter
Wto 06 Mar, 2018
Zlot EV 5-6 maja 2018
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Heh... ponoć moje pismo zostało skierowane do Wydziału Promocji, ale o nim nic nie wiedzą. Ciekawe.
Widocznie, po ostatnich atakach na wydział z mojej strony, zaczęli mnie olewać.
Fajne mamy rządy, urzędy w Polsce.
Jak obiecała mi sekretarka prezydenta, dziś mam uzyskać odpowiedź.
 
 
sirgregs 
prezes


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 933
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Jeżeli jest opcja imprezy na torze Tomka Kuchara (nie wiem czy jest właścicielem, inwestorem czy pomysłodawcą) to rób to właśnie tam.
Miałem okazję brać udział w dwóch imprezach (dwie edycje zawodów Mercedes Benz Van Economy) obsługiwanych przez zespół Tomka Kuchara i była to rewelacja pod każdym względem.
A sam Tomek to mega gość, potrafił bardzo szybko stworzyć genialną atmosferę przy czym uczestnicy to ludzie z całej Polski wyłonieni w trakcie eliminacji w salonach Mercedesa (generalnie ludzie z ulicy).
Jeżeli jest taka opcja z nową lokalizacją to naprawdę mógłby być to strzał w dziesiątkę.
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

No tylko, że to komercyjne miejsce, tak? Za darmo nic nie zrobią i koszta mogą być duże.
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Dzwoniła do mnie sekretarka prezydenta. Jutro mam dostać odpowiedź.
Ciekawe co mi napiszą.
 
 
WitoldZbijewski 
początkujący
kamper w mieście



Wiek: 48
Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Strona Tomka Kuchara i Akademii http://www.abjtk.pl/driveland/ My tam potrzebowalibyśmy wjechać na kilka godzin, coby zrobić zawody :) Chyba nie okupowalibyśmy terenu kilka dni??

Mam nieopodal (11km) 3ha działkę gdzie robiłem zloty starych samochodów i inne tzw gwiaździste :)
Miejsce na ognisko i drewno i parking i namioty. Można przyjechać wcześniej na całą majówkę.
Zamówiłbym 1000l wody i tojtoja :wink:

Z atrakcji w okolicy i po drodze: tor wyścigów terenowych free, spa/basen Afrodyta - mogę załatwić tańsze grupowe wejście, puszcza radziejowicka , muzeum Lwowa, zalew dla wędkarzy... a za rok będzie obok najwieksza tropikalna wyspa w eu...

Moge zorganizować namiot ogrodowo-weselny 72m2 coby na różne pogody być gotowym.
Tak więc proponuję bazę zastępczą w naturze - dojazd asfaltowy i można śmigać nawet na miejscu, nieduży ruch jest i gładki asfalt :)
Co o tym myślicie?
orientacyjna mapa:
https://goo.gl/maps/S1YefHL1VFH2
_________________
kamper elektryczny na słońce i 300 dni wolnego :)
http://fb.com/groups/1095821153781949/
 
 
Azazel 
początkujący



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 46
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

WitoldZbijewski napisał/a:


Mam nieopodal (11km) 3ha działkę gdzie robiłem zloty starych samochodów i inne tzw gwiaździste :)
Miejsce na ognisko i drewno i parking i namioty. Można przyjechać wcześniej na całą majówkę.
Zamówiłbym 1000l wody i tojtoja :wink:



Nie jestem w żadnym stopniu decyzyjną osobą ale brzmi dobrze. Tor Kuchara też wygląda przekonkretnie i bardzo chętnie bym tam pojeździł. Pytaniem kluczowym byłoby pewnie czy na Twojej działce jest dostęp do prądu? Bo po całym dniu wojowania na ebikach może być deficyt napięcia :mrgreen: :twisted:
 
 
krzychu666 
początkujący
krzychu666


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 36
Skąd: Wiskitki
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Miejsce fajne atrakcje jakieś są , z tą puszczą to trochę kolegę poniosło,ale pomysł niezły warto przemyśleć
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 07 Lut, 2018   

Jest zgoda na tor kolarski.
Co prawda, po raz pierwszy dostałem tak długą w rozpisce, zgodę.
Jakieś uzgodnienia międzywydziałowe, uzgodnienia ze spółkami miejskimi, brak środków w budżecie itd.
Koszenie trawy i czyszczenie toru i tak by musiało być zrobione, bo dwa tygodnie później jest coroczne Święto Lnu organizowane na torze. To takie niepotrzebne mydlenie oczu.
I nie mamy wsparcia ze strony UM w czymkolwiek. W związku z tym musimy jakoś podołać finansowo.
Na dziś mam wpłaty od kilku forumowiczów z obu for EV. Aby nie cofać się w atrakcyjności zlotu i rozwijać go z każdą edycją musimy jeszcze zebrać około 5.000 zł na pokrycie kosztów nagród, gadżetów, prądu, śmieci, kibla itp kosztów. Myślę, że damy radę. W zeszłym roku było około 50 wystawców, więc jeśli się to nie zmieni, to wystarczy, że każdy z nich zrzuci się po 100 zł i będzie nie gorzej, niż w zeszłym roku.
Tym razem cały ciężar organizacji zlotu został złożony w moje ręce, ale myślę, że z Waszą pomocą nie będzie gorzej, niż ostatnio.

http://zyrardow24h.eu/zlot2018.pdf

Na pewno odpadnie wręczanie nagród przez prezydenta na placu przed UM, ale przejazd przez miasto raczej się odbędzie, bo wymaga to tylko uzgodnienia z policją. Nie będziemy mieli też żadnego wsparcia finansowego i pomocy ze strony UM, ale damy radę ;)
 
 
noisue 
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 28
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018   

Tak tylko zapytam, czyli ostatecznie zlot będzie na torze kolarskim. Czy propozycja WitoldZbijewski jest jeszcze brana pod uwagę?
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018   

Jestem Ciekaw tak w ogóle ile by wzieli za ten tor Kuchara.
I tak zeltom masz cierpliwość. Jak miasto nie wyraża chęci uczestniczenia w zlocie to ja bym nie wyrażał chęci uczestniczenia zlotu w promocji miasta :roll:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lut, 2018   

Potwierdzam, zlot będzie na torze kolarskim. Jest to o tyle wygodne, że mamy tam dostęp do sporego prądu, wody, toru do jazdy, teren zamykany a i mnie jest łatwiej to organizować, bo jestem na miejscu. Oczywiście inne opcje możecie wykorzystać. Ja dysponuję torem od piątku do niedzieli i nic nie stoi na przeszkodzie byście się umówili na parę dni pobytu przed, czy po zlocie w innej lokalnej miejscówce przedłużając spotkania na tydzień, czy więcej.
Co do Kuchara, to do dziś nie mam odpowiedzi, choć gość mi obiecał oddzwonić i podawałem mu linki do tematów zlotowych. Nie chcę się mu narzucać, ale chyba znów zadzwonię i popytam.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lut, 2018   

Jest jeszcze opcja zmniejszająca koszty zlotu w postaci rezygnacji z wszelakich konkursów i nagród. Zmniejszy to koszty, mniej więcej, o połowę.
Pozostaną standardowe znaczki, długopisy i naklejki.
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018   

Zrobić jeden ale duży konkurs żeby więcej osób wzięło udział z jedną lepszą nagrodą typu silnik lub sterownik i tyle :wink: Po co tyle tych konkursów i tyle tych nagród :wink: Niepotrzebny rozpraszacz. Chciałem wziąć udział chociaż w jednym ale wszystkie zapisy umknęły mi uwadze bo były inne ważniejsze rzeczy do roboty :cool:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lut, 2018   

Jasne :D Woda rozmowna, to podstawa ;)
No dobra. Mamy zaprzyjaźnione firmy, które co roku fundują nagrody, bez obciążania mnie finansami.
To zrobimy jeden konkurs w sobotę z całą pulą nagród, a resztę sobie odpuszczam. Na pewno zmniejszy to koszt zlotu.
Pasuje wszystkim?
Jakoś muszę ciąć koszty, bo teraz zostałem ze zlotem praktycznie sam :)
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018   

Woda rozmowna to w nocy ale było tyle do oglądania, pogadania że czasu mało na konkursy :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group