ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Arbiter
Wto 06 Mar, 2018
Zlot EV 5-6 maja 2018
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lut, 2018   

Innym to nie przeszkadzało i obsada była pełna ;)
 
 
JerzyZ 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 794
Skąd: Warszawa - Ursynów
Wysłany: Pon 12 Lut, 2018   

Tomas napisał/a:
Zrobić jeden ale duży konkurs żeby więcej osób wzięło udział z jedną lepszą nagrodą typu silnik lub sterownik i tyle :wink: Po co tyle tych konkursów i tyle tych nagród :wink: Niepotrzebny rozpraszacz. Chciałem wziąć udział chociaż w jednym ale wszystkie zapisy umknęły mi uwadze bo były inne ważniejsze rzeczy do roboty :cool:
Pozwolę sobie być przeciwnego zdania. Konkursy są formą spędzenia czasu w sposób zorganizowany - a nagrody wystarczą symboliczne. Więcej osób będzie zadowolonych, więcej będzie wspomnień. Brak wielkich nagród ułatwi sędziowanie, i uniknie się sytuacji konfliktowych.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

Otrzymałem odpowiedź w sprawie toru koło Słabomierza.
Koszt wynajęcia toru na jeden dzień, to 20.000 netto. Tak 20.000 netto.
Możliwe są niewielkie zniżki, jeśli nie będzie używana deszczownia i za dwudniowe wynajęcie, ale i tak, to będzie koszt kilkunastu tysięcy za dzień.
Swoją drogą co może kosztować 20 koła za dzień? Zużycie wody, nawierzchni... nie wiem. No, ale to nie mój interes.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

Teraz widzisz ile Ci miasto 'darowalo' nie doplacając do imprezy w Zyrardowie :-)
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
sirgregs 
prezes


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 933
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

No to pojechali :wink:
Ale biznes jest biznes. Po prostu miejsce nie dla nas.
W sumie to i tak grosze w porównaniu chociażby ze stoiskiem na targach motoryzacyjnych w Poznaniu ...
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

Oficjalnie samo wynajęcie toru kolarskiego w Żyrardowie kosztowało by nas, licząc po ostatnim cenniku około 1.200 za sobotę i niedzielę. Cena za godzinę wynajmu toru było coś kole 35 zł. Licząc nawet 2x24 godziny(a tyle nigdy nie było), daje niecałe 1.700 zł brutto. A gdzie to porównywać do 50.000 zł brutto?
30 razy tyle co tor.
Trudno, Za wysokie progi na nasze nogi ;)
Doba w najdroższym hotelu w Polsce, to niecałe 3.000 za dobę. A tu 25.000 za trochę trawy i asfaltu, we łbie mi się nie mieści, ale widocznie kapitalizm już taki jest.
Skoro mają klientów za takie ceny, to widocznie jest na to popyt.
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

zeeltom napisał/a:
A tu 25.000 za trochę trawy i asfaltu
no tak ale na ten tor przyjeżdżają fury to testów za zero lub dwa jeszcze więcej niż najem toru, a na te fury OC i AC jest takie jak średnia roczna krajowa albo i lepiej ,,,, nie dla pasa kiełbasa jak to mówią,,
podsumowując ostatni zlot organizowany przez naszego "Pana słońce" (pozdrawiam) był w pytę jak to się mówi!!, co do konkursów i nagród, konkursy jak najbardziej dużooo, a nagrody ... jak dla mnie wystarczą symboliczne np długopis,! ważna jest zabawa i integracja i zobaczenie że nie jestem sam dziwakiem tylko jest nas więcej :shock: pozdro
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

Kurde, to ja się zapożyczę i wynajmę tor i będę robił takie imprezy za 25.000 za dzień. Woda tam jest, można polać tor i ćwiczyć poślizgi :D I niech sobie rozwalają bryki za miliony. Co za różnica gdzie się je rozbije?
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Mar, 2018   

Temat zlotu dostępny jest na stronie zlotów http://zlotyev.pl
Ja również jestem tam dostępny.
Na tym kończę działalność na tym forum.
Proszę również o nie wysyłanie do mnie wiadomości na PW, bo już nie będę ich odbierał.
Pozdrawiam wszystkich z którymi byłem przez ostatnie 10 lat.
Powodzenia.
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Mar, 2018   

Info o zlocie tak jak Zeeltom podał.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group