ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
Chińskie sterowniki - rozbudowa
Autor Wiadomość
mikews
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

zeeltom napisał/a:
Przy okazji tych sterowników... gdzie można kupić drugą stronę tych różnych wtyczek?
Tych małych, bo zasilanie i silnik pasuje od niektórych samochodowych, albo same konektorki można wsunąć.
A te małe? W sterowniku są żeńskie. A skąd męskie? Chodzi o obudowy, bo same konektorki są w sprzedaży.


Dzisiaj tak nie wierząc do końca w to co robię, udałem się do jedynego sklepu elektronicznego jakim dysponuje moje miasto. Zapytałem się o takie złączki jakie mamy w chińskich sterownikach i okazało się, że pan spod lady wyjął świeżo co dostarczone kompletne złączki 2-pinowe w postaci wtyczki i gniazda czyli złącza męskiego i żeńskiego. Ile to kosztuje pan nie wiedział bo jeszcze nie wprowadzone do komputera ale sprzedał mi 4 komplety po kosmicznej cenie 5zł za komplet. Jak już będzie znał dokładną cenę to się rozliczymy.
Jakbyś zeeltom nadal szukał tych złączek, to zakładając przystępną cenę, mogę kilka dla Ciebie kupić.

Dorzucam zdjęcia:

Ostatnio zmieniony przez mikews Wto 30 Mar, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

Muszę spytać w naszym sklepie. Zobaczymy, ale wątpię. Jakby co, to będę w kontakcie ;)
 
 
tree
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Mar, 2010   

to złączki używane też , w samochodach , kupowałem w motoryzacyjnym, nasze odrobinę sie różniły i musiałem deko pogładzić nożem kanty , ale to raczej ten sam typ tylko forma wtryskowa niedokładna któraś.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group