ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat usług e-biker.pl
Autor Wiadomość
ARTUR 
stażysta


Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 179
Skąd: Piła | Goteborg
Wysłany: Czw 07 Wrz, 2017   Opinie na temat usług e-biker.pl

Witam , zakładam ten temat w celu uzyskania informacji na temat usług e-biker.pl . Mile widziane opinie i doswiadczenia ☺
_________________
Ostatnio zmieniony przez ARTUR Czw 07 Wrz, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ajs 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 165
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw 07 Wrz, 2017   

Polecam. Znakomite zestawy do szybkiej przeróbki na elektryka.
 
 
ARTUR 
stażysta


Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 179
Skąd: Piła | Goteborg
Wysłany: Czw 07 Wrz, 2017   

Interesuję mnie również czy maja doświadczenie w konstrukcjach wysokiej mocy .Składali komuś falcona ? Jest ktoś na forum kto może się wypowiedzieć w tej kwesti ? Warto im zaufać z konstrukcją za grube $ :wink: ? Estetyka ich pracy jest odpowiednia ?
_________________
 
 
leszcz 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 861
Skąd: Rumia
Wysłany: Czw 07 Wrz, 2017   

Za grube $ to bym pojechał do nich, zobaczył warsztat i kilka wytworów.
_________________
Moja przygoda z ebike od 2017:
Damka 28" https://cutt.ly/7e8jyMJ
Dla syna 26" https://cutt.ly/Fe8juR3
Dla syna 24" https://cutt.ly/ue8ju03
Full 29" MXUS 30H 1500W https://cutt.ly/3e8jiaG

Od 2019 100% bezprąd :) https://cutt.ly/ge8jop2
 
 
spider 
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2017   

Ogolnie polecam,

Jednak ja dlugo czekalem na baterie, no i kolo musialem oddac do serwisu bo sprzychy mi sie odkrecaly co 10 km :)
 
 
wwojciech 
brygadzista
wwojciech


Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 264
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2017   

Z mojej strony akurat zamowilem towar ktory teoretycznie byl dostepny. Od sprzedawcy zadnej zwrotnej informacji co sie dzieje z zamowieniem. Dopiero po mojej interwencji dowiedzialem sie ze czeka na moj towar. Zamowilem tylko dla tego ze nie bylo czesci do kolejnego elektryka na juz. Nie wiem jak to teraz wyglada u nich z obsluga ale osobiscie ile razy zamawialem w nexunie to "klient zawsze zostal dopieszczony". I to sobie wlasnie cenie u Tasa ze wszystko jest tak jak nalezy
 
 
R432 
brygadzista


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 223
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2017   

Ja w nexunie zamawiałem raz i moje zamówienie zostało 'przeoczone' dopiero po moim mailu o zwrot pieniędzy zostało wysłane
A co do ebikera to na zlocie rozmawiałem z nimi trochę i w przypadku niektórych produktów niezabardzo wiedzieli co sprzedają
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2017   

Niestety także zauważyłem że ich wiedza na temat pewnych rzeczy co oferują jest powierzchowna i różne opinie o tym sklepie slyszalem.
_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
conrad 
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 15
Skąd: Poznan
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2017   

Staramy sięjak możemy - i bardzo dbamy o każdego klienta. Jeżeli ktoś ma cośdo zarzucenia nam to śmiało proszę pisać - osobiście siętym zajmę i rozwiążę każdy problem.
 
 
maki1000 
młodzik


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 77
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017   

Ja mogę tylko polecić. Zjarał mi się sterownik i coś się stało z baterią. Ogólnie miałem zwarcie przewodów tych 3 głównych od silnika bo stopiła się kostka która założyłem. Jeden telefon i wymienili wszystko na nowe bez gadania. Miałem zestaw s-2000, teraz mam s-3000. Poza tym to z filmiku który zrobili dowiedziałem się o czymś takim jak ebike. Potem zacząłem zgłębiać temat i trafiłem na to forum, które uwielbiam czytać i rozkminiać ;)
 
 
Cezar38 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 193
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017   

kolega z pracy też kupował tam zestaw i też się spalił sterownik sam z siebie
_________________
Bike MK2 6500W
 
 
maki1000 
młodzik


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 77
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017   

U mnie trochę inaczej, bo sam z siebie działał. Jak kupiłem to nie było jeszcze filmiku że trzeba izolacią te fabryczne kostki ze sobą spiąć żeby nie łapały luzów. Ja tego nie zrobiłem i te fabryczne kostki się przytopily. Pojechałem do sklepu elektrycznego i panowie dali mi kostkę taka skręcaną która miała przeżyć rower. Ale po około 2 mies ta wtyczka się tak stopiła że kable się złączyły. Po wymianie zaizolowałem wtyczki i na razie jest klasa. Niedługo planuję wymianę sterownika na sabka, bo zakładam mocniejszą baterię. Dam znać jak moje wrażenia po zmienie.
 
 
sunman 
kierownik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 317
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017   

Dla mnie bylo spoko zaplatanie kola bylo ogarniete jak nalezy , kontakt tez dobry.
 
 
Rysiekkk 
stażysta
strach się bać . . .



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 137
Skąd: Krk
Wysłany: Pią 09 Lut, 2018   

https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=8043&sid=16d0db11fbdf10f7f4132a308aae66b8
 
 
Józef 
początkujący
Józef


Pomógł: 2 razy
Wiek: 71
Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 39
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2019   

Chciałbym napisać parę słów o firmie e-biker z Poznania. Zamówiłem zestaw do konwersji rapid 1100, zestaw otrzymałem bardzo szybko na początku lutego. W tym okresie w piwnicy pomału modyfikowałem rower Trek, który nabyłem późną jesienią roku 2018 a chcę dodać że po sezonie dostałem na ten rower bonifikatę ok 700zł. W miesiącu marcu zamówiłem do tego zestawu rapid 1100 baterię Li-ion BG701 i tutaj okres oczekiwania bardzo się przedłużył, otrzymałem ją po miesiącu. Otrzymałem do tego gratis lampkę oświetleniową. A przecież są to niemałe pieniądze za zestaw (widocznie mieli kłopoty z produkcją baterii). Kontakt z firmą jest b dobry miałem kłopoty z montażem czujnika pas na korbie, przysłali mi jeszcze uniwersalny ale i tak się zdecydowałem na kwadrat. Jeszcze jedna sprawa ten rower Trek nabyłem z ramą 15,5 cala z uwagi że jestem niski. Na ramę tylko mogłem zmieścić baterię o wymiarach 365x90x110 i weszła na styk. Każda inna musiała by być montowana na bagażniku. Zalety tego zestawu na szynie baterii znajduje się sterownik więc odpadają połączenia i dodatkowe mocowanie modułu sterownika. Kable posiadają złączki osłonięte przeciw wilgoci.
Dzisiaj odbyłem 20km jazdę tym rowerem. Super, super, super się jechało, opłacało się czekać tyle na baterię. Wada jedna jest to cena całego zestawu.

IMG_20190417_113825.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 574 raz(y) 2,29 MB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group