ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Agresja medykamtb nagrodzona. Może usunąć go z forum?
Autor Wiadomość
przenikanie 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 392
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   Agresja medykamtb nagrodzona. Może usunąć go z forum?

PYTANIE DO WSZYSTKICH KOLEGÓW Z FORUM
Jeśli ktoś po chamsku miesza Cię z błotem to co robisz? Odpowiadasz w miarę kulturalnie, aczkolwiek chyba złośliwość nie jest przeciwwskazana w takich wypadkach.
Jeśli jakiś kundel szczerzy na Ciebie zęby, warczy i chce ugryźć, bo po prostu jest źle wychowany, to co robisz? Mówisz mu DO BUDY i zamykasz temat. Przestajesz się z nim bawić. Ale kundel ma wysoki poziom agresji. Chce gryźć, szuka twoich postów, każdy hejtuje, nic mu się nie podoba.
Hmmm, może na wściekliznę zachorował?

Medykmtb zaczął dawno temu mnie obrażać. Nie spodobały mu się moje manetki. I parę innych moich rzeczy. Zauważyłem, że inni forumowicze też budzą jego złość i agresję. Chcemy tu takich "kolegów"? Dla kogo oni są właściwie kolegami?
Tak, medykmtb to pierwszy hejter, dodatku najmądrzejszy w całej swojej wsi. Że niby co to nie on, jego zdanie to świętość. Z jakiej to wsi przyjechałeś nie-kolego, że nie umiesz się zachować jak przystoi? Z Warsiawki może? Ze Starego Powiśla? Kolegów gryźć chcesz? Admini i moderatorzy ci się nie podobają? Zasady użytkowania forum masz w ... głębokim poważaniu?
To wiesz co?
Mam dla Ciebie propozycję. Załóż swoje forum, tam będziesz adminem, moderatorem, hejterem i pierwszym po Bogu w całej wsi. I będziesz mógł bezkarnie obrażać wszystkich, którzy ci się nie podobają i wyszydzać ich posty.

Zgodnie z zasadą MEDICE CURATE IP SUM (lekarzu lecz się sam)
zaaplikuj sobie najlepszy polski specyfik na swoje problemy egzystencjalne i dotyczące relacji międzyludzkich:



Spróbuj też szczepionki (dostępna u każdego weterynarza)


A jak nie pomoże, to już tylko to ci zostaje.


To naprawdę rozwiąże WSZYSTKIE twoje problemy.
Ból istnienia,
Wygląd 2/10,
Depresja,
Przegryw,
Niepowodzenia,
a przede wszystkim BRAK CHŁOPAKA
_________________
Hase Kettwiesel 60V/2kW
Hase Lepus 48V/0.5kW
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Przy swoich cenach blisko 10-17 zl za wydanego w chinach dolara z darmowa przesylka pasuje do ciebie zlodziej z lodzi.twoj marketing na poziomie psiej budy niektorzy moze i chwyca ale tylko co nie umieja szukac w internecie. I jakos w chinach taniej produkuja niz ty sprzedajesz.
Co do mnie skad jestem nie twoj interes ale skoro masz taka awersje do warszawy to sprzedawaj u siebie tepy kutafonie.hejtowaniem sa dla ciebie wszystkie argumenty niezgodne z twoimi wydumanymiteoriami ktore stworzyles z zulami z baluckiego smietnika, jesli natomiast juz temat braku chlopaka to nie mierz mnie wlasna miara.
Twoje cudowne rzekomo konstrukcje sa na ebay.com za poltora dolca, tyle twojego wkladu co pojsc na poczte po paczke a reszta to tanie marketingowe elaboraty. Ludziee ktorzy ci poklaskuja sa rownie tepi co naiwni.szkoda mi dalszych slow, ale baw sire dalej obrazaj innych,tylko to baaadzo szkodzi zdrowiu jak trafisz na czlowieka ktory nie zna sie na tzw zartach, choc nie wiem czy tego nie prowokujesz szukajac tzw ... do dupy. Nie przyjmujac konstruktywnej krytyki nie rozwijasz sie i tak pozostanie, czego ci zycze
 
 
przenikanie 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 392
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Czy ja używam chamskich słów wobec medykmtb? Nazywam go k... czy czymś podobnym?
Chamskie inwektywy i obraźliwe słowa zgłaszam do admina. Nie tędy droga "kolego".
Jeśli nie stać Cię na wysiłek intelektualny, tylko na wulgarność, to szukaj sobie miejsca wśród równych sobie. Jest wiele portali dla takich jak ty. Na forum arbiter nic po tobie.

Odpowiem Ci słowami Juliana Tuwima (choć wątpię, byś zrozumiał ich sens):
Próżno riposty się spodziewasz, nie dam ci prztyczka ani klapsa,
nie powiem nawet Pies Cię je...
bo to mezalians byłby dla psa.


Admina proszę o zastanowienie się, czy ktoś taki jak medykmtb powinien nadal zaśmiecać forum swoją obecnością.
_________________
Hase Kettwiesel 60V/2kW
Hase Lepus 48V/0.5kW
Ostatnio zmieniony przez przenikanie Pon 20 Lis, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

3 ostrzeżenia dla medykmtb, zakaz pisania na forum na 180 dni.
 
 
gienek333 
szef


Pomógł: 25 razy
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 1338
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Jestem zwolennikiem pozostawiania postów (słowa niecenzuralne można wykropkować), ale można zobaczyć i samemu ocenić.
_________________
Pojazdy ekologiczne, to takie które stoją w garażu.
 
 
przenikanie 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 392
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Też tak uważam. Tuwim użył jednak pełnego czasownika, to ja go ocenzurowałem, wykropkowując, choć chyba nikt nie ma wątpliwości co robił pies mimo wykropkowania. Niech ten post jednak pozostanie ku pamięci i przestrodze. Sam się przedawni z upływem czasu.

A tak nawiasem mówiąc, to teraz tak trochę z nudów i w wolnej chwili przejrzałem stare posty medykmtb. Długo wielu z nas hejtował i czasami obrażał. Jakoś wszyscy kładli uszy po sobie. Hmmm, nic dodać, nic ująć. W sumie biedny gość. Cóż, jednak trafiła kosa na kamień. Jeśli kogoś ten mój wątek zniesmaczył, to przepraszam. Ale przed chamstwem i wulgarnością trzeba się bronić.
_________________
Hase Kettwiesel 60V/2kW
Hase Lepus 48V/0.5kW
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group