ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Katowice
Autor Wiadomość
toft 
szef
Pan kierowca


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1756
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

:) Łał. I obaj Panowie (senior i junior) są zelektryzowani:). Heh jak znajdę tylko czas to się tam do was wybiorę.
 
 
stachu 
początkujący


Wiek: 42
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 10
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

W ten weekend byłem poza Katowicami.
Myślę o ramie falcon v2, tylne koło 21" (front z crossa). Przód 24".
Podpowiedzcie jaki silnik dobrać żeby prędkość maksymalną osiągnąć około 80-90 km/h i zachować moc. Raczej silnik szybki pod koło 21".
Aku - czytam i rozpoznaję, ale pewnie będę składał z możliwie dobrych dostępnych akumulatorków R6.
Budżetowo celuję w 12-14k. Mam nadzieję że się zmieszczę. Budować chcę w czasie Październik - Luty.
Chętnie poczytam a najlepiej posłucham Waszych podpowiedzi.

Pozdrawiam,

Stachu
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

Yin napisał/a:
Fajnie :) Jaki kolega ma nick bo po rowerze nie poznaję?

kolega mówił że nie udziela się na forum ma tu tylko jeden post dotyczący zakupu kontrolera dla syna :mrgreen: , posłałem mu linka do zdjęcia więc jeśli będzie miał ochotę to pewnie się odezwie

toft napisał/a:
:) Łał. I obaj Panowie (senior i junior) są zelektryzowani:). Heh jak znajdę tylko czas to się tam do was wybiorę.


no fajnie by było się spotkać interesuje mnie twoja konstrukcja ta z duża skrzynią na aku

stachu napisał/a:

Podpowiedzcie jaki silnik dobrać żeby prędkość maksymalną osiągnąć około 80-90 km/h i zachować moc. Raczej silnik szybki pod koło 21"

pewnie stanie na mxus-ie lub jakimś QS, ale szczerze 80-90 km/h to sporo :twisted: , musiał byś sie przejechać takim wozidłem przed budowaniem swojego, taka prędkość na rowerze jest przerażająca, mój robi 66km/h i wierz mi to już sporo

stachu napisał/a:
Aku - czytam i rozpoznaję, ale pewnie będę składał z możliwie dobrych dostępnych akumulatorków R6.

:shock: o co chodzi r6 to raczej do pilota albo latarki, poczytaj o li-ion albo lipolach
 
 
toft 
szef
Pan kierowca


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1756
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

Gdzieś do końca sierpnia jestem. Ten weekend odpada bo mam uroczystość rodzinną... Chyba że PN bo jest zdaje się wolne? Jak prognoza pogody?
 
 
stachu 
początkujący


Wiek: 42
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 10
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016   

Może przyszły weekend w niedzielę 21.08 o 18:00? W ten weekend będę poza Katowicami.
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 19 Paź, 2016   

Cześć może macie ochotę spotkać się chyba ostatni raz już w tym roku w Katowicach? pojawiło się na forum kilku nowych "graczy" z Katowic to może i jakaś większa grupka by sie zebrała, proponował bym jak zawsze niedziele no chyba że sobota, może tym razem w godzinach do południa po 14 niestety mi niepasuje miejsce oczywiscie na Muchowcu a potem może przejechalibyśmy sie na wzgórze Wandy słyszałem że jest tam jakiś dziki tor rowerowy mieszkam w zasadzie niedaleko ale nigdy tam nie byłem
wpisujcie się kto chętny i na kiedy
 
 
wechmannet 
młodzik


Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 98
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 19 Paź, 2016   

Jako "nowy gracz" chętnie pojawię się po raz pierwszy:) Pasuje mi tylko w niedziele, choć nie wiem jeszcze o której bo niestety będzie to niedziela "pracująca". Ale jeśli uda się wypracować wspólny termin to postaram się jakoś wygospodarować czas.
 
 
Yin 
prezes


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 805
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 19 Paź, 2016   

W ten weekend na 99% nie będzie mnie w kato.
 
 
toft 
szef
Pan kierowca


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1756
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Niestety przerabiam woje rowery korzystający z aury
_________________
Moje pojazdy:
Hub middrive - w budowie http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5394
Cruiser http://forum.arbiter.pl/v...er=asc&start=15
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 21 Paź, 2016   

no a mi się plan posypał całkowicie i niestety ale niedziela odpada w całości ale jak co dam rade u czknąć coś z soboty około 14-15
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 02 Maj, 2017   

Witam. Panowie piszę odnośnie zlotu a konkretniej transportu na niego, szukam 3 wolnych miejsc dla mnie dla Easy rider i dla Yin-a, obiecałem chłopakom ze zabiorą sie zemną ale coś ostatnio moje wozidło zaczęło żyć swoim życiem, jeśli jedzie ktoś z Katowic lub okolic i ma 3 wolne miejsca to proszę o info
Ps. najlepsza była by obcja z powrotem w niedziele
 
 
toft 
szef
Pan kierowca


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1756
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 03 Maj, 2017   

Ja mam w czasie zlotu "komunie" w Rzeszowskim....:(
_________________
Moje pojazdy:
Hub middrive - w budowie http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5394
Cruiser http://forum.arbiter.pl/v...er=asc&start=15
 
 
Yin 
prezes


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 805
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 26 Maj, 2017   

Easy Rider rzucił pomysł spotkania w niedzielę, jak ostatnio: Rybaczówka ul.Gościnna, Ruda Śląska. Godzina 15.00 pod knajpą. Ktoś chętny?
 
 
easy rider 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 111
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pią 26 Maj, 2017   

Ja :mrgreen:
_________________
Początkiujacy miłośnik
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 27 Maj, 2017   

chętnie bym się wybrał ale z uwagi ze mój rower stoi jeszcze do góry kołami nie mam zabardzo na czym na chyba że na "zegarku" ale jeździłem nim ostatnio ze 3 lata temu i trasa około 10km może być wyzwaniem dla przekładni, jeśli mogli byśmy sie spotkać na 3- stawach to by mi ułatwiło sprawę podjechał bym samochodem dziewczyny poszły by pojeździć na koniach a mielibyśmy chwilę do pogadania, no i zostaje jeszcze sprawa kontrolera w tym rowerze jest to ky31c i jest na 10s a ja niestety/stety mam baterie 16s szkoda było by mi go spalić, jak myślicie łyknie 16s :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group