ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Trochę polityki ;)
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Lut, 2018   Trochę polityki ;)

Po ostatnich wydarzeniach bardzo spodobał mi się ten filmik ;)



Nic dodać, nic ująć ;)
Polska jest chyba jedynym krajem na świecie, gdzie inne kraje dyktują nam jak i po co mamy żyć we własnym kraju, a to mi się już zupełnie nie podoba. Chyba rację miała Anglia ze swoim wyjściem z tego unijnego kołchozu.
Co prawda to forum poświęcone jest innym tematom, ale nie można przymykać oczu na dyktaturę innych w stosunku do naszego kraju, narodu i samostanowienia swoich praw.



I jeszcze jeden kwiatek do kożucha:



Ręce opadają...
 
 
Joki 
młodzik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 81
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 02 Lut, 2018   

Tu nie chodzi o prawdę tylko o sposób jej ogłaszania. Przykre jest to, że rząd jest jak dziecko, które na złość mamie odmraża sobie uszy:
http://wiadomosci.gazeta....hona.html#Z_MT2
_________________
Sebastian
http://logado.pl
http://daihatsu.com.pl
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Pią 02 Lut, 2018   

Media mówią jak myśleć i naród myśli jak mówią media.

Media mówią: izrael w konflikcie z polską
Rzeczywistość: w izraelu o niczym nie wiedzą

Media mówią: USA grozi konsekwencjami
Rzeczywistość: vise senator florydy (dla nas przysłowiowy nikt) zauważył, że "Polska jest na arenie międzynarodowej ważnym graczem i zawsze powinna podejmować decyzje roztropnie i bez sprzeczności z moralnością"

Media krzyczą: Ukraina nas poucza
Rzeczywistość: Jakaś 3 rzędna organizacja pozarządowa z nikomu nie znanymi pseudo ekspertami wypowiada się nikomu nie znanemu dziennikarzynie gazety wybiórczej

Media krzyczą: UE planuje uruchomić czynności związane z Paragrafem 4 dotyczącym wolności słowa i wypowiedzi
W rzeczywistości: Nowoczesna czy tam inne stowarzyszenie "w obronie słowa" wysłała sobie jakichś niszowych poke-posłów do kuluarów UE a oni w jadalni czy innym przedsionku zagadali do konsultanta do spraw rolnictwa Belgii

Tak jest zawsze, wielka burza w szklance wody nad Wisłą, że niby cały świat o nas mówi, a jakoś ten świat pierwsze słyszy, że go coś interesuje, a jak się człowiek wczyta w materiały to nie ma ani wody, ani szklanki ani nawet stolika, na którym ta szklanka by stała.

Proponuję samemu przeczytać treść ustawy i o co tam chodzi i czyje dobro stara się ta ustawa walczyć, a nie dawać sobie wbijać przez media (ktróe nawet jej nie cytują) jak mamy myśleć :)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
gienek333 
szef


Pomógł: 25 razy
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 1338
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

:idea: , a kufla dalej nie ma w ikonkach :cry: .
_________________
Pojazdy ekologiczne, to takie które stoją w garażu.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

Sztuka DYPLOMACJI obecnie opanowana przez "dyplomatolki", więc efekty wizerunkowe coraz gorsze. Gdyby nie przynależność formalna i mentalna do EU, to byśmy pewnie nadal w "Pewexie" kupowali latarki z baterią li-ion. Smieszne, przesadzone ?
Doswiadczylismy jako Naród skoku cywilizacyjnego, co niektórych oburza, ale to wymaga stalego wysilku dyplomatycznego i gospodarczego aby być naprawdę KIMŚ a nie staczac się wbrew regulom EU.
Świat się zmienia ale nie w kierunku narodowo-socjalistycznym.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

Według mnie, to co się teraz dzieje, jest gorsze, niż za czasów komuny. Moskwa się nie wpierdzielała w sprawy Polski, jak to obecnie robi Bruksela.
 
 
furman 
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

zeeltom napisał/a:
Według mnie, to co się teraz dzieje, jest gorsze, niż za czasów komuny. Moskwa się nie wpierdzielała w sprawy Polski, jak to obecnie robi Bruksela.


... Bruksela gorsza od Moskwy... ja p....
O Boże ile Pan ma lat??? sześć czy dwadzieścia sześć?
Cudowna moralność Kalego, proszę pamiętać że to Polska chciała przystąpić do UE, co wiązało się z przestrzeganiem podstawowych norm demokracji takich jak trójpodział władzy i rządy większości z poszanowaniem praw mniejszości.
Cudownie jest patrzeć jak ludzie oddają władze sądowniczą w ręce polityków, przypomnę że to właśnie politycy cieszą się najniższym zaufaniem społecznym ale dzięki sprytnym technikom manipulacji łatwo na podstawie kilku do kilkunastu przypadków wykazali że każdy sędzia w Polsce to pijak, złodziej, politykier.

Pozdrowienia dla demagogów, którzy uzurpują sobie prawo mówić, kto jest Polak, a kto nie.

Myślałem że choć na takich forach można od tego uciec. Proponuje skasować wątek :!:

:!:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

A gdzie wolność słowa i wypowiedzi? Gwarantuje mi to konstytucja i nic nie będę kasował. Mam prawo do swojego zdania.
Pytanie o wiek jest bez sensu, wystarczy spojrzeć na awatar.
Swoją drogą nick też świadczy o człowieku ;)
 
 
ravkill 
brygadzista
sir :)


Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 291
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

Masz wolność wypowiedzi, jednak nikt Ci nie zagwarantuje wolności po wypowiedzi...

A tak na poważnie, to idź coś poskręcaj, skoro za zimno na jazdę :) .
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

Już dziś powalczyłem z hulajnogą, teraz pora na dyskusje ;)
Tak to już jest, że Polak ma swoje zdanie w jakimś temacie, to drugi na siłę wciska swoje zdanie, bo kłóci się to z jego światopoglądem.
Mam swoje zdanie wyrobione i nikt mnie będzie przekonywał, że jest inaczej.
Nie podoba mi się narzucanie Polsce i Polakom odgórnych nakazów Brukseli w temacie jak, po co i w jaki sposób mamy żyć. Krzywość banana, długość ogórka, marchewka to owoc, produkcja mleka itp. itd.
A najbardziej, jak wpieprzają się w nasze, polskie sprawy. Czy Polska przypierdziela się do praw panujących w Niemczech, Francji, Izraelu i innych? A ci chcą wprowadzić u nas swoje rządy.
Mamy nie mieć swojego zdania w sprawach wewnętrznych Polski, położyć uszy po sobie i grzecznie słuchać rozkazów z Brukseli? A gdzie nasza niepodległość?
 
 
furman 
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   Re: Trochę polityki ;)

Mnie też boli sformułowanie Polskie obozy koncentracyjne" ale ludzi lepiej edukować historycznie niż straszyć więzieniem.
zeeltom napisał/a:

Polska jest chyba jedynym krajem na świecie, gdzie inne kraje dyktują nam jak i po co mamy żyć we własnym kraju, a to mi się już zupełnie nie podoba.


... proszę niech PAN przeczytać raz jeszcze co sam napisał. Dlatego zapytałem o wiek. Globus z "ucho prezesa" nie jest dobrą podstawą edukacji.
Co do porównania Brukseli i Moskwy i ich wpływu na Polskę i Polaków: przypomnienie z historii choćby "Poznański czerwiec 1956 roku".
Proszę Pana bardzo o nie ubliżanie polskim ofiarom Moskwy.
Dziś Kali mówić konstytucja dobra, jutro Kali mówić nie dobra, zależy co Kali chcieć zrobić.
Nie przekonam Pana do zmiany poglądów, ale mam nadzieję choć trochę zmusze do myślenia.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

Trzeba było też pogrubić w mojej wypowiedzi słowo "chyba". To zmienia kontekst.
Po co pytać o wiek, skoro jest widoczny w każdym moim poście?
Nie ubliżać ofiarom Moskwy? Przecież nikomu nie ubliżam. Trzeba chyba klapki z oczu zdjąć.
Polacy też nie pojechali do Czechosłowacji na paradę.
Ale, żeby próbować wmówić wszystkim, że to Polacy tworzyli obozy zagłady w Polsce, to już przegięcie do bólu.
Żeby w temacie forum było, przepisy dotyczące rowerów elektrycznych są z bani. Za wschodnią granicą chyba nie obowiązują. Podkreślam słowo CHYBA, żeby znów nie wyszło, że piszę pewniki.
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

Polityka haha i się zaczęło :lol:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

To taki zawór bezpieczeństwa, dla odreagowania rzeczywistości ;)
 
 
furman 
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

Panie Zeeltom, muszę ustąpić, chyba ma Pan racje. :wink:
Niestety nasze poglądy wynikają z tego co czytamy i widzimy w monitorach.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę niezależnie od poglądów politycznych.[/b]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group