ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Arbiter
Nie 11 Mar, 2018
Rapid 1 od E-biker.pl - opis i ustalenie przyczyn usterek
Autor Wiadomość
umbur 
prezes


Pomógł: 25 razy
Wiek: 41
Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 581
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Już wiadomo skąd tyle kasy na reklamę. Oszczędza się na wszystkim, robi byle jak i żąda pieniędzy jak za fulla z górnej półki. :neutral:
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Najgorsze jest to że forum reklamuje takich ludzi. A sam już miałem ich konstrukcje do poprawki . Bardziej trzeba się zastanowić czy warto dawać reklamy dla takich osób.
_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
cola3d 
początkujący


Wiek: 40
Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Ja to bym się zastanowił, jak można dać 24 koła za takie coś ? Jeżeli się ktoś nie zna na elektryce to jeszcze można rozumieć ale jak ktoś kupuje coś takiego bez porządnych firmowych amorów, korb i rowerowej stronie ebika to już ciężko zrozumieć. Za te pieniądze to samochód jedzie się obejrzeć z kimś kto się bardziej zna na tej marce, modelu itp.
 
 
Marek_b57 
początkujący
Wlasciciel roweru


Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 7
Skąd: Podlaskie
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Rower był zakupiony w Poznaniu w firmie E-biker. Wszystkie szczegóły dotyczące roweru były ustalane z właścicielem firmy Konradem Sierzputowskim. Podejście właściciela firmy do klienta jest naganny i lekceważący. Wszystkie problemy opisywane w poście dotyczą mojego roweru. Rower został zakupiony nie cały rok temu i od samego początku są tylko problemy, jednym słowem większość czasu był w reklamacji niż użytkowany. Pierwszą awarią która stała się w rowerze był amortyzator (założony gazowy zamiast na sprężynie) czas oczekiwania na drugi ok tygodnia ( również otrzymałem gazowy). Po kolejnej awarii amortyzatora musiałem czekać ok 3 tygodni na drugi nowy teraz już na sprężynie ale za krótki ( brak na stanie) i tak mijał dzień za dniem. Kolejną rzeczą która miała miejsce było odpadnięcie pedału, dobrze że stało się to pod domem a nie w czasie jazdy bo zaliczyłbym kilkudniowy pobyt szpitalu. Pedał był zamontowany na jakichś blaszkach w załączeniu film. Miałem również założony nie odpowiedni wolnobieg ponieważ za każdym naciśnięciem pedału przeskakiwał mi łańcuch. Wszystkie zaistniałe usterki oczywiście były naprawiane przez osobę która zajmuje się naprawą rowerów w mojej miejscowości, gdzie również był zdziwiony jakością zamontowanych podzespołów do roweru o takiej mocy. Koszty napraw oczywiście nie zostały mi zwrócone. Za rower zapłaciłem 24 tyś zł i jestem przerażony jakością wykonania ponieważ całą historię macie opisaną na forum co jest nie tak. Akumulator w całości był budowany przez BatteryGuru.
Ostatnio zmieniony przez Marek_b57 Nie 04 Lut, 2018, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
umbur 
prezes


Pomógł: 25 razy
Wiek: 41
Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 581
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Za takie rzeczy można sprawę sądową założyć. To jest naciąganie klienta, nie mówiąc już o narażeniu jego życia. Przy czymś takim starał bym się o zwrot wydanych pieniędzy.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Niechlujstwo i cena to jedno. Ale jesli z TEJ firmy pochodził również montaż akumulatora, w postaci jakiej widać na zdjeciu, no to ... skandal, bo wbrew elementarnym regulom bezpieczeństwa, aby tak duzy/mocny i ciężki pakiet tak mocowac.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Tylko problem jest duży. Sam buduję ludziom rowery i nie robię tego na duża skale. a jak często mam pytania o firmę ebiker. W dodatku forum promuję takie firmy. Więc jak taki człowiek co pierwszy wchodzi na forum ma wiedzieć co jest dobre. Naprawdę nie rozumiem takiego podejścia administratora forum do sprawy skoro to już nie pierwsza osoba. Sam widziałem dwie konstrukcję od tej firmy, także robią tak cały czas.
_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
Eryk1000 
szef


Pomógł: 25 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 1119
Skąd: Wadowice
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Firma mocno się promuje a jak widzę odstawia dziadostwo. Rażących zaniedbań jest za wiele aby mówić o przypadku. Pewnie trafi do wątku https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5367&postdays=0&postorder=asc&start=0 Powinno się ten wątek wytłuścić i umieścić na samej górze bo teraz go praktycznie nie widać na głównej
_________________
Jeżdżę na :

E-Giant Terrago

Viking Power 6000W +
Ostatnio zmieniony przez Eryk1000 Nie 04 Lut, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
umbur 
prezes


Pomógł: 25 razy
Wiek: 41
Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 581
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Musiałyby wszystkie osoby, które się spotkały z ich konstrukcjami zrobić zdjęcia i wrzucić do wspólnego wątku. Pewnie się tego trochę uzbiera...
 
 
Marek_b57 
początkujący
Wlasciciel roweru


Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 7
Skąd: Podlaskie
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

umbur napisał/a:
Musiałyby wszystkie osoby, które się spotkały z ich konstrukcjami zrobić zdjęcia i wrzucić do wspólnego wątku. Pewnie się tego trochę uzbiera...


IMG_20180204_132514.jpg
tak wyglądał zamocowany pedał
Pobierz Plik ściągnięto 532 raz(y) 4,83 MB

 
 
ravkill 
brygadzista
sir :)


Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 291
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

umbur napisał/a:
Za takie rzeczy można sprawę sądową założyć. To jest naciąganie klienta, nie mówiąc już o narażeniu jego życia. Przy czymś takim starał bym się o zwrot wydanych pieniędzy.


I pewnie ten wątek, do tego zmierza...
 
 
R432 
brygadzista


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 223
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Najbardziej czekam na wypowiedz Pana Konrada na ten temat, choć nikła szansa ze się udzieli w tej dyskusji bo ostatnio był zalogowany we wrześniu 2017
_________________
fietscycle.com

kontakt office@fietscycles.com
 
 
szybcior 
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 13
Skąd: Pionki
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

R432 napisał/a:
Najbardziej czekam na wypowiedz Pana Konrada na ten temat, choć nikła szansa ze się udzieli w tej dyskusji bo ostatnio był zalogowany we wrześniu 2017


Pan Konrad napewno ustosunkuje sie do tego, jesli ten watek pojawi sie na promowanej przez niego fejsbukowej grupie

http://facebook.com/profi...=content_filter
 
 
arek_arecki 
szef
CyklonEbike



Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 1152
Skąd: Ząbki
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

szybcior napisał/a:
R432 napisał/a:
Najbardziej czekam na wypowiedz Pana Konrada na ten temat, choć nikła szansa ze się udzieli w tej dyskusji bo ostatnio był zalogowany we wrześniu 2017


Pan Konrad napewno ustosunkuje sie do tego, jesli ten watek pojawi sie na promowanej przez niego fejsbukowej grupie

http://facebook.com/profi...=content_filter


Pod warunkiem ze post nie zostanie blyskawicznie usuniety :-p
_________________
Pakiety baterii Li-ion, BMSy, złącza, itd
Wykonanie ebike I monster ebike na ramach KARIWA V2, TELEPORT, EKROSS, QULBIX, VECTOR
info@cyklonebike ; +48 516 081 337
www.cyklonebike.com
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Tytuł tego tematu powinien zawierać nazwę wykonawcy. Wujek google pomoże
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group