ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot EV
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Mar, 2011   

:) Trzeba uważać na tych łukach, bo te moje 30 stopni, to w momencie jazdy lewymi kołami po płaskim kawałku na dole (szerokości około 150 cm i prawymi po torze. Samo nachylenie płaszczyzny toru na łuku ma ze 45 stopni :D Tam da się jechać raczej tylko w większą prędkością :D
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Wto 22 Mar, 2011   

@ r2d2

Proszę weź "szmatkę". Chętnie bym się przyjrzał z bliska i popróbował (o ile wiaterek będzie umiarkowany ... taki dla początkujących). :cool:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 23 Mar, 2011   

Moja propozycja co do godzin zlotu. Dla zwiedzających piątek od 10-18, reszta dla nas na pogaduchy przy... herbacie?
Sobota, to samo 10-18, reszta na inne atrakcje i rozchodniaki ;)
Jeśli macie inne propozycje, to jestem otwarty na takowe :)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2011   

Przedstawiam projekt plakatu Zlotu. Wszelkie komentarze są mile widziane. Jeśli ktoś może coś w tym poprawić, to proszę to zrobić. To tylko wizualizacja tego, co chciałbym by na plakacie było. Żadnych wodotrysków itp.

 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2011   

Najnowsza wersja:

 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Czw 24 Mar, 2011   

Może zmień ".... pierwszy Zlot Pojazdów Elektrycznych w Żyrardowie" na "... pierwszy w Żyrardowie Zlot Pojazdów Elektrycznych" bo zaraz ktoś (wiadomo kto) stwierdzi, że napisałeś iż jest to Pierwszy Zlot :mrgreen:
A tak to będzie podkreślone, że w Żyrardowie a nie że Pierwszy .... wiadomo o co chodzi ;)
 
 
henry
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2011   

Jestem kierowcą TIRa i dużo podróżuje po Polsce i Europie. Jak byłem ostatnio na północy Polski widziałem Fiata Panda EV. Mialem ok. 100 na budziku a on myknął obok mnie z dużo większą prędkością miał chyba ze 150 - leciałem w kierunku Słupska, było to przed Lęborkiem.

Zainteresowałem się przez to tym tematem i stąd mój wpis na tym forum.

Czy ktoś ma namiary gdzie można kupić taką Pandę? Kumple śledzili ten pojazd i przekazywali info przez CB. Koleś nieźle pomykał a ten samochodzik musi mieć chyba bardzo dużą moc i zasieg bo mowa na CB była o nim dość długo. Dla mnie rewelacja!!!


Kolejne pytanie, czy miejsce parkingowe dla TIRa lub kilka TIRow tez sie znajdzie?
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 24 Mar, 2011   

Ja myślę, że każdy umie liczyć i doliczy się, że to trzeci zlot EV w Polsce (ten ZLOT jest ogólnopolski), a nie wiadomo, gdzie będzie następny ZLOT EV. Wyrzuć ten numer i będzie OK..
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2011   

Na terenie toru takich miejsc nie ma, ale wzdłuż stadionu jest ulica i chyba nie ma tam ograniczenia tonażowego i zakazu zatrzymywania. Dziś sprawdzę, bo słonko wyszło, to się tam przejadę.

PS. Usunąłem te słowa o numeracji.
 
 
bpk19
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2011   

Być może jest to jeden z Fiatów Panda, który wykonano w projekcie:

Budowa rynku pojazdów elektrycznych, infrastruktury ich ładowania
– podstawą bezpieczeństwa energetycznego
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Działanie 5.1 Dyfuzja Innowacji

link:
http://www.marr.com.pl/poig/index-1.html
Opis postępów projektu:
http://www.marr.com.pl/po...na%20strone.doc
Opis w piśmie na stronie 34:
http://www.am.gdynia.pl/files//akm_42.pdf

Cytat:
"FIAT PANDA EV – zasieg pojazdu do 150 km, prędkość maksymalna 120 km/h. ... Pojazdy beda uzytkowane przez okres najblizszych dwóch lat, w ramach projektu, przez rózne instytucje, glównie organa administracji panstwowej. Pojazdy zostaną dostarczone do pieciu aglomeracji w Polsce, które reprezentowane są przez ich najwieksze
miasta, jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Mielec i Gdańsk."

Pozdrawiam

henry napisał/a:
Jestem kierowcą TIRa i dużo podróżuje po Polsce i Europie. Jak byłem ostatnio na północy Polski widziałem Fiata Panda EV. Mialem ok. 100 na budziku a on myknął obok mnie z dużo większą prędkością miał chyba ze 150 - leciałem w kierunku Słupska, było to przed Lęborkiem.

Zainteresowałem się przez to tym tematem i stąd mój wpis na tym forum.

Czy ktoś ma namiary gdzie można kupić taką Pandę? Kumple śledzili ten pojazd i przekazywali info przez CB. Koleś nieźle pomykał a ten samochodzik musi mieć chyba bardzo dużą moc i zasieg bo mowa na CB była o nim dość długo. Dla mnie rewelacja!!!


Kolejne pytanie, czy miejsce parkingowe dla TIRa lub kilka TIRow tez sie znajdzie?
 
 
Robsonik20 
kierownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 363
Skąd: LBN
Wysłany: Pią 25 Mar, 2011   

Trzeba ich koniecznie zaprosić;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2011   

Chyba nie da rady, bo to wygląda na tego gościa (firmę) od obrażania się o nazwę zlotu.

Sprawdziłem dojazd dla TIR-ów i jest możliwy, dojazd będzie najwyżej dłuższy o jakieś 800 metrów, bo koło parku jest mostek 15 ton i trzeba pojechać od świateł prosto do głównej ulicy, skręcić w prawo i prawo, dojechać do Żeromskiego i skręcić w lewo do toru. Objazd na mapce jest koloru żółtego.



Na ulicy przy torze nie ma zakazu zatrzymywania, więc jakby co, to TIR-em można stanąć.




 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Prośba do grafików, bo ja nie bardzo wiem jak to powiększyć. Chodzi o ten plakat. Dla wydruku w drukarni chcą to w rozdzielczości 300 dpi dla formatu A3. Może ktoś to doprowadzić do wymaganych wielkości?
 
 
sobolu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Podesle wieczorem, tylko skad wziac Twoj atavar w dobrej rozdzielczosi, bo go niezwektoryzuje.
 
 
r2d2 
prezes
Reverse engineer



Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 678
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

zeeltom napisał/a:
Chodzi o ten plakat. Dla wydruku w drukarni chcą to w rozdzielczości 300 dpi dla formatu A3.
Format A3 w 300dpi powinien mieć ok. 3507px x 4960px.
Pozdro.
_________________
I choć bym szedł ciemną doliną, ciemności się nie lękam bo robię światło...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group