ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot EV
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Mar, 2012   

Wzorem ubiegłego roku przewidziane są znaczki jak poniżej. Nadal nie mam odpowiedzi ze strony UM w Żyrardowie, ale będą naciski od strony posłów RP na nasze władze, w ciągu kilku dni powinna się sprawa wyjaśnić. Okazuje się, i nie tylko ja mam takie domniemania, że wszelkie inicjatywy społeczne, o ile nie wychodzą od władz miasta, stają się solą w oku tychże władz i są, jakby to powiedzieć, bojkotowane.

 
 
Pir-serwis 
kierownik



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 333
Skąd: Ostrowiec Warszawa
Wysłany: Pon 12 Mar, 2012   

Ja bedąc na zeszłym zlocie planowałem wpisać sobie na wizytówce swój nick-takie coś co się do kieszeni garnituru przypina,tak to wiadomo potem kto jest kto,bo czasem sie koresponduje,więc od razu byśmy mieli informację.
_________________
Paweł-Elektryczny Citroen BX
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

OK, tor zaklepany. Można ruszać z zaproszeniami. Szczegóły do dogadania.
W każdym bądź razie, 28-29 kwietnia. Konwencja ta sama i godziny też. Czyli spotkanie na luzie. Dla odwiedzających w godz. 10-18 w sobotę i niedzielę. Od 18 w sobotę zamknięta impreza dla wystawiających sprzęt.
 
 
jatko 
Zasłużony dla zlotu EV
Teoretyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 115
Skąd: Augustów
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Możesz polecić jakieś kwatery prywatne lub tani hotel w okolicy?

Wygląda na to że będę musiał się wziąć i ożywić rower trendline aby załapać się na afterparty :)
_________________
EV - tego powinni zabronić ...
 
 
rychuxxl 
początkujący



Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 48
Skąd: Sośno / Bydgoszcz
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Możesz coś więcej napisać: do kiedy należy zgłaszać chęć udziału, jle i do kiedy pieniążków wpłacić, czy będzie tam możliwość biwakowania itp.
_________________
SHL-ev
 
 
Pir-serwis 
kierownik



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 333
Skąd: Ostrowiec Warszawa
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Zerknijcie na wczesniejsze posty-by nie powielać-tam jest wszystko,dojazd, itp,itd.

Byłem w zeszłym roku (jako widz-ale sie postarałem i teraz przyjadę juz autem po konwersji) obok jest hotel w którym nocowałem.
Za 3osobowe miejsce do noclegu bodaj 54zł.
Namiot-nie ma sprawy-jest miejsce na torze-a jak impreza przeciągnie się-to i ludziom iśc sie nie będzie chciało,tylko pod chmurką.

Ja przymierzam się i w tym roku.

Zeltom co byś nie stracił ustal jakąś opłatę dla stacjonujących by nie było tak jak w zeszłym roku,ze koszta organizacji poniosłeś sam.

10zł nie dużo a pokryje bo ze 30 osób zapewne przyjedzie (ciebie nie liczymy,bo zbankrutowałbyś za mnogość swych rowerków-hihi :razz: )
_________________
Paweł-Elektryczny Citroen BX
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Nie będę pobierał żadnych opłat. Będą chyba lokalni sponsorzy, którzy pokryją w tym roku wszelkie koszty. Ja nie chcę się bawić w żadne rozliczenia związane ze zbiórką kasy.
Podaję linka do bazy hotelowej.

http://meteor-turystyka.p...yrardow,60.html

Noclegi załatwiacie we własnym zakresie, albo namiot na torze, lub auto. Jedną noc da się przeżyć ;)
Chęć udziału można składać w tym temacie, do mnie na PW lub telefonicznie: 606116824.
A teraz szukajcie adresów, gdzie wysłać zaproszenia ;)
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Taka sugestia organizacyjna:

Przydały by się jakieś pachołki z tyczkami i taśmą lub (jeśli byłaby taka możliwość) rozwiązanie bardziej profesjonalne - barierki.
Jak zapewne pamiętacie zainteresowanie zwiedzających w zeszłym roku było spore przez co wkradł się "mały" chaos bo każdy chciał "pomacać", przejechać się itd .....
Warto byłoby ogrodzić sprzęt w taki sposób aby można go było swobodnie oglądać ale już nie koniecznie aby każdy mógł z nim robić "co chce".
Od 10-18 to sporo godzin i trudno oczekiwać aby właściciel danego pojazdu cały czas go "sobie" pilnował.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Odgradzać zwiedzających od sprzętu? Może gdzieś wydzielimy ogrodzony kawałek terenu dla takich eksponatów ;)
Miałem parę sztuk sprzętu ostatnio, prowadziłam zlot i jakoś nad tym panowałem ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Pod adresem: http://zyrardow24h.eu/ev2012.doc można ściągnąć polską wersję pisma do rozsyłania po ewentualnych osobach celem zainteresowania ich zlotem i uczestniczeniem w zlocie. Jeśli są na forum osoby z dobrą znajomością języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i czeskiego proszę, o ile to możliwe, o przetłumaczenie tego tekstu w danym języku i powiadomienie mnie o przetłumaczeniu.
Padały propozycje, by skierować takie powiadomienia do zagranicznych for poświęconych EV. Może ktoś z gości zagranicznych również do nas dotrze.
To tyle na dziś ;)
 
 
tula82007
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 13
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

Zgłaszam udział w zlocie EV Żyrardów 2012. Zygmunt Gębski Ożarów Mazowiecki. Wystawiam rower trójkołowy EV konstrukcji własnej.
 
 
Redaktor1966 
kierownik


Wiek: 57
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

zeeltom napisał/a:
Wzorem ubiegłego roku przewidziane są znaczki jak poniżej. Nadal nie mam odpowiedzi ze strony UM w Żyrardowie, ale będą naciski od strony posłów RP na nasze władze, w ciągu kilku dni powinna się sprawa wyjaśnić. Okazuje się, i nie tylko ja mam takie domniemania, że wszelkie inicjatywy społeczne, o ile nie wychodzą od władz miasta, stają się solą w oku tychże władz i są, jakby to powiedzieć, bojkotowane.

Obrazek


Trzeba się dowiedzieć co, kogo wyznają/z jakiego nadania są ci urzędnicy. Jak np. chodzi o PO, to trzeba zacząć pismo do nich, od wyrażenia uwielbienia dla tej jedynie słusznej, aktualnej, nazwy tej grupy ludzi...

Przydałoby się najważniejsze elementy imprezy sfilmować i zamieścić na Youtube
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

Ech Redaktor... jest na YT od dawna.

http://youtu.be/meNo8rRyP2U

I było to podawane w tym temacie. Przynajmniej jeśli chodzi o zlot z zeszłego roku.
W tym roku będzie tak samo.
 
 
jatko 
Zasłużony dla zlotu EV
Teoretyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 115
Skąd: Augustów
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Można by się pokusić o stronę na społecznościówkach (facebook) wiadomo że tam wieści się szybko rozchodzą
_________________
EV - tego powinni zabronić ...
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Jeśli ktoś ma chęć i czas może taką stronę założyć. Ja, z natury, nienawidzę takich molochów typu FB, Twister, czy NK i pokrewne. I ma zgodę na zamieszczanie tematów zaczerpniętych z naszego forum o tematyce EV. Tylko musi tego już pilnować. Ja nie wchodzę na FB.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group