ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot EV
Autor Wiadomość
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Maj, 2013   

tak czy inaczej zlot byl fajny, usieszylo nas, ze tyle osob pasjonuje ten ciekawy temat EV. dziekujemy organizatorom i uczestnikom, MiM
ps pozdro dla Bartka, niestety w niedz nie dotarlismy ale na pelnej mocy bedziesz mial okazje jeszcze sie przejechac,nie na dojazdowce jak w sobote
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Z tym zakazem, to wyszło chyba jakieś nieporozumienie. Chodziło mi o to, że zdjęcia pokazane w internecie ze zlotu, ja sam będę mógł wykorzystać w następnych latach do reklamy zlotu, bo już miałem uwagę, że czyjeś zdjęcie jest w materiałach reklamowych, które rozsyłałem. Ogólnie zdjęcia ze zlotu na otwartej imprezie nie powinny być jakoś zastrzegane, bo to jest impreza ogólnodostępna, a nie prywatny zamknięty pokaz.
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Zgadzam się z przedmówcą - jakoś moją osobę również widać w całej okazałości na jednym ze zdjęć i nie płaczę z tego powodu.
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
7h7 
stażysta



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 150
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Wielkie podziękowania dla ZELTOMA i wszystkich organizatorów,
mam nadzieję, że zgodnie z "nową świecką tradycją" spotkamy się w przyszłym roku.
Pozdrowienia dla wszystkich zlotowiczów i forumowiczów.
_________________
erower 2 x 5kW Lipo 100V/15Ah 100A 80km/h www.7h7.pl www.sigmaev.pl
 
 
borsuk 
prezes



Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 687
Skąd: Sudety
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

medykmtb napisał/a:
nie szukam taniego rozglosu,ale z zainteresowanymi zasze chetnie porozmawiam itp

Moim zdaniem to właśnie tymi postami robisz rozgłos, nie byłem na zlocie, a na twój rower na zdjęciach w ogóle nie zwróciłbym uwagi, gdyby nie twoje posty (nawiasem mówiąc wygląda dość komicznie :) )
 
 
ev-drive.eu 
stażysta


Wiek: 66
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 165
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Podziękowania dla organizatorów a w szczególności dla Zeeltoma . Ciekawe spotkanie . Zdałem sobie sprawę co powinienem poprawić w swoim samochodzie aby wygrać wszystkie konkursy :lol: :lol:
Do zobaczenia za rok.
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Dołączam się do podziękowań.
Dla wszystkich przybyłych bo bez Was by tego zlotu nie było (chociaż grill na podwórku u Zeeltoma też przebiegłby na pewno w miłej atmosferze ;) ).
Dla Zeeltoma który po raz kolejny udowodnił, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu :mrgreen:
Ze swojej strony żałuję, że tym razem mogłem wpaść tylko na kilka sobotnich godzin ale musiałem pogodzić ten wyjazd z innymi zobowiązaniami i tylko dzięki zaangażowaniu mojej "lepszej połowy" (której też przy okazji dziękuję) udało się obydwie sprawy jakoś pogodzić.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku Zlot odbędzie się ponownie i spotkamy się wszyscy co najmniej w takim (a może i większym) składzie.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

http://zyrardow24h.eu/zlot2013ev.rar
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

zeeltom napisał/a:
Z tym zakazem, to wyszło chyba jakieś nieporozumienie. Chodziło mi o to, że zdjęcia pokazane w internecie ze zlotu, ja sam będę mógł wykorzystać w następnych latach do reklamy zlotu, bo już miałem uwagę, że czyjeś zdjęcie jest w materiałach reklamowych, które rozsyłałem. Ogólnie zdjęcia ze zlotu na otwartej imprezie nie powinny być jakoś zastrzegane, bo to jest impreza ogólnodostępna, a nie prywatny zamknięty pokaz.


Ten zapis w istocie oznacza standardowo że :
Udział w masowej imprezie oznacza zgodę na publikacje robionych tam zdjęć.
Absolutny wyjątek stanowi takie zastrzeżenie ale żeby było choć trochę skuteczne to trzeba by po przybyciu i np. prowadzeniu listy z naszymi numerami uczestnika , podać
wszystkim wyrażną informację. Ale i tak trudno tego zabronić np. przypadkowym widzom.
Teraz po publikacjach w sieci jest to już poza kontrolą.
Zeeltom przyłaczam sie do podziekowań za trud i podjęcie się ryzyka organizacji tak nieprzewidywalnego frekwencyjnie 'zbiegowiska' :-)
Do następnego roku....
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
Szczygiel 
brygadzista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 226
Skąd: Siedlce
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Wielkie dzięki organizatorom (i głównemu Zeeltomowi). Dobra, koleżeńska atmosfera, pogadałem, pooglądałem, spotkałem miłych i fajnych ludzi.
_________________
Pozdrawiam, https://sites.google.com/site/ergodrive/
 
 
Adam Wysokiński 
szef


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1658
Skąd: Warszawa (okolice)
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Ja również dziękuję Zeeltomowi i innym ludziskom bez których nie odbyła by się fajna impreza.
 
 
ArturGrzela 
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Również przyłączam się do podziękowań! Bardzo dobrze zorganizowana impreza:) W tym roku byłem pierwszy raz na zlocie, ale na pewno zobaczymy się również za rok !
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Wto 14 Maj, 2013   

Bardzo żałuję że nie mogłem być (dla mnie jednak trochę za daleko by wpaść tylko na jeden dzień) . Chociaż człowiek oczy nacieszył zdjęciami ze zlotu więc dobre i to . :grin:
Bardzo zaciekawił mnie rowerek z napędem (silnikiem() przy korbach . Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć nakierować na ofertę ? Będę zobowiązany bo bardzo mi taki typ odpowiada (coś jak Sparta ) .
 
 
legend 
brygadzista


Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 240
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Maj, 2013   

Czy chodzi Ci o tzw. "mid drive"?
M.in. Bosch firmuje takie napędy swoją marką.
 
 
Mafiu1975 
początkujący
Komar & VOLTA



Wiek: 48
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 19
Skąd: Jasło
Wysłany: Wto 14 Maj, 2013   

Wielkie dzięki dla Zeeltoma za super organizację, oraz dla innych za udostępnienie swoich pojazdów , było warto przejechać 700km żeby wziąć udział w tej zajeb….. imprezie. Pozdrawiam M.G. .
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group