ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o pomoc w podłączeniu kontrolera
Autor Wiadomość
Radziou2 
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 1
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018   Proszę o pomoc w podłączeniu kontrolera

Witam mam taki problem z uruchomieniem kontrolera który zakupiłem w Chinach OOTDTY DC 24/36 V 250 .Rower to E-Bike e-1000 naprawiam dla dziadka dostałem go w częściach poucinane wtyczki z uszkodzonym kontrolerem .Podłączałem przewody zasilania , halla, zasilania silnika manetkę i silnik nie rusza .Chodzi mi o przewód power switch czy on powinien być podłączony dodatkowo do zasilania?Proszę o rozczyfrowanie wtyczek załączam zdjęcie.link do aukcji: https://pl.aliexpress.com/item/OOTDTY-DC-24-36-V-250-W-Bezszczotkowy-Regulator-Regulator-Pr-dko-ci-Skuter-e-bike/32843493127.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.cb945c0fZH4yvc

sterownik rower.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 249 raz(y) 64,04 KB

Ostatnio zmieniony przez Radziou2 Sob 08 Wrz, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018   

"Obraz nie moze być wyswietlony ponieważ zawiera błędy"
 
 
wesmar 
stażysta
wesmar


Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 114
Skąd: W-wa
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018   Re: Proszę o pomoc w podłączeniu kontrolera

Radziou2 napisał/a:
Witam mam taki problem z uruchomieniem kontrolera który zakupiłem w Chinach OOTDTY DC 24/36 V 250 .Rower to E-Bike e-1000 naprawiam dla dziadka dostałem go w częściach poucinane wtyczki z uszkodzonym kontrolerem .Podłączałem przewody zasilania , halla, zasilania silnika manetkę i silnik nie rusza .Chodzi mi o przewód power switch czy on powinien być podłączony dodatkowo do zasilania?Proszę o rozczyfrowanie wtyczek załączam zdjęcie.link do aukcji: https://pl.aliexpress.com/item/OOTDTY-DC-24-36-V-250-W-Bezszczotkowy-Regulator-Regulator-Pr-dko-ci-Skuter-e-bike/32843493127.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.cb945c0fZH4yvc

Odpalasz przez zwarcie z czerwonym czyli plusem lub czerwonym pomocniczym, czasem różowym, ale to ten sam pinout na płytce...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group