ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Tongsheng - zwiekszenie napiecia
Autor Wiadomość
Szkodnik25 
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 20 Paź, 2018   Tongsheng - zwiekszenie napiecia

Ktos moze wie czy w Tongsheng 36v 250w mozna dac baterie 48v?

Przeczytalem gdzies ze kontrolery Tongsheng 36,48,52v sa takie same tylko roznia sie oprogramowaniem. Czy wystarczylo by przeprogramowac taki kontroler z 36 na 48 ? znalazlem poradnik jakby to mialo wygladac tylko ogolnie malo ogarniam ten temat. link ponizej:

https://www.eco-ebike.com...mingfromscratch
 
 
wibi 
szef


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 1072
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 21 Paź, 2018   

Podobno można nawet więcej gdyż elektrolity w sterowniku są na 62V.Różnica oprogramowania polega na zapisaniu napięcia baterii tak by wyświetlacz prawidłowo określał stan baterii.U siebie mam nawet wsad na 52V ale ponieważ osoba której "coś tam robiłem" (dokładałem manetkę) takiej baterii nie posiadała więc i wsadu nie zmieniałem.Programowanie jest "banalne", musisz tylko kupić przejściówkę "ST-Link V2" na portalu aukcyjnym.
 
 
Szkodnik25 
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 21 Paź, 2018   

hmm rzeczywiscie programowanie jest banalne i latwo mazna znalesc ten programator ale mam problem z kablem speed sensor extension. podobno ten kabel musi byc krotki a na internecie znalazlem tylko taki co ma 110cm i jest dosc drogi. mozna jakos ten kabelek zrobic samemu?
 
 
wibi 
szef


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 1072
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 22 Paź, 2018   

Ja tą "przejściówkę" podłączyłem 4 kabelkami 20cm z końcówkami żeńskimi w plastykowej,kwadratowej obudowie które kupiłem (cała wiązka ok.20szt.) na Allegro. Końce które wkłada się do wtyku "speed sensor'a" wyjąłem z tej plastykowej obudowy (osłonki) i zabezpieczyłem termokurczem. Ponieważ to tylko 4 kabelki więc wchodzą do wtyczki bezproblemowo no i koszt minimalny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group