ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy bateria już padła?
Autor Wiadomość
andrea 
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 11
Skąd: kansas city
Wysłany: Śro 20 Lut, 2019   Czy bateria już padła?

Witam.
Mam dwa Agatu Kalkboffa. Jeden starszy, drugi nowocześniejszy. W tym pierwszym poziom naładowania baterii pokazują cztery ledy, drugi ma wyświetlacz, gdzie można uzyskać informacje, jaki dystans możemy pokonać, bardziej rozbudowana linijka stanu doładowania.
Zauważyłem, że ta z pierwszego traci na mocy, więc przełożyłem do drugiego zdiagnozować. Dystans, jaki miałem na naładowanej na max 31km. Po przejechaniu tejże odległości pozostały dystans się wyzerował, poziom naładowania też, pomimo rower jeździ normalnie wspomaga, przejechałem już 10 km ponad to co pokazywał pierwotnie i jeszcze kręci.
Domyślam, że bateria się rozformowana, czy jak to się fachowo nazywa. Jak go kupiłem to przy max naśladowaniu ten max dystans wynosił ok 60 km. Podejrzewam, że jak ją kilka razy rozładuję i naładuję to się wszystko unormuje. Fakt kilka razy była ładowany, kiedy nie była rozładowania do końca. Czy jest jakiś inny sposób rozładowywania baterii?
Wszystkie sugestie, oceny, rady mile widziane.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group