ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana ogniw w baterii
Autor Wiadomość
MRL 
początkujący
mrl


Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 38
Skąd: Grójec
Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019   Wymiana ogniw w baterii

Witam

Potrzebuję pomocy kogoś, kto się zna na ogniwach 18650, zjadł na nich zęby, potrafi budować pakiety odpowiednio dobierając do nich parametry tych ogniw.

Kupiłem rower Velofast fashion. Była dołączona do niego bateria 36v chyba 7,8Ah. Wyjechałem na trasę chcąc przetestować jego zasięg. Jechałem cały czas na pełnej mocy, jedynie pomagając pedałami na wzniesieniach. Po 20km akumulator padł - co dziwne akumulator dość mocno się nagrzał. Rozebrałem go - zastosowane ogniwa to Samsung ICR 18650-26F. Nie wiem czy ten akumulator jest nowy, nie wiem w jakim stanie są ogniwa. Na 99% nie ma BMSA.

Potrzebowałbym osoby, która dobierze mi tak ogniwa, aby prądowo nie dostawały po garach oraz zrobiłaby mi pakiet do obudowy, którą bym przesłał pocztą (bateria chowa się w ramie). Chodzi o max. pojemność przy zachowaniu warunku, że się zmieści w obudowie. Chciałbym przejechać na 1 ładowaniu min. 40 km. Silnik raczej przekładniowy. Oczywiście nie za darmo.

Pzdr
 
 
slow 
kierownik


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 336
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019   

Może podaj ile tam tych ogniw naliczyłeś.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group