ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza hujalnoga elektryczna - poszukuje pomocy w wyborze
Autor Wiadomość
riddo 
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 3
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 22 Sie, 2019   Pierwsza hujalnoga elektryczna - poszukuje pomocy w wyborze

Witam Wszystkich,

To moj pierwszy post tutaj wiec prosze o nie jechanie ze mna za bardzo.
Szukam pomocy w wyborze pierwszej hulajnogi elektrycznej dla siebie. Bedzie ona glownie wykorzystywana w miescie i sluzyla do podjezania do sklepow, lub do znajomych, raczej na pewno nie bede jezdzil na niej do pracy, gdyz wole rower.

ok to cos o mnie, waga 74kg, wzrost 171cm.

Co do hulajnogi to szukam czegos do 1500 zlotych w takich parametrach:
predkosc 20-30km
zasiek 20km+
lampki przod tyl (czesto uzywalbym jej wieczorami)

Na ta chwile nie mam zadnych preferencji, po prstu szukam czegos w miare dobrego w tym przedziale cenowym, gdyz na YT to jest mnostwo recenzji hulajnog za 2,3,4 i wiecej tysiecy zlotych, a co do tanszych modelow to ludzie daja duzo sprzecznych informacji.

Jesli moglibyscie podac mi model + cena + dlaczego uwazacie ze jest ok, albo jesli macie wlasne doswiaczenia z nia to bylbym wdziwczny za krotki opis.

Z gory dziekuje za porade.
 
 
Andersen142 
początkujący


Wiek: 25
Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 22 Sie, 2019   

W takiej kategorii polecam kugoo S1 pro. 3 tryby prędkości 15 25 30 (km/h) zasięg do 30km amortyzowana z przody i z tyłu, posiada pełne oświetlenie oraz kierunkowskazy. Koszt 1400zł idealna do jazdy po mieście.

https://www.geekbuying.pl...7292548700.html

Masz możliwość wyboru koloru :)
 
 
riddo 
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 3
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 22 Sie, 2019   

Andersen142 napisał/a:
W takiej kategorii polecam kugoo S1 pro. 3 tryby prędkości 15 25 30 (km/h) zasięg do 30km amortyzowana z przody i z tyłu, posiada pełne oświetlenie oraz kierunkowskazy. Koszt 1400zł idealna do jazdy po mieście.

https://www.geekbuying.pl...7292548700.html

Masz możliwość wyboru koloru :)


dzieki, wyglada spoko :) tylko mam pytanko czy te rozkladane raczki nie bede sie luzowaly po jakims czasie?

ja dzis szuklem tez i jedynie co mi wpadlo w oko to:
https://www.euro.com.pl/p...wE&gclsrc=aw.ds
 
 
Andersen142 
początkujący


Wiek: 25
Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 22 Sie, 2019   

Ehh.. Brak amortyzatorów. Według mnie jazda po naszych pięknych chodnikach bez nich jest samobójstwem.
Dużo hulajnóg ma rozkładane rączki, raczej nie powinno się z nimi nic dziać.



Też jestem przed zakupem swojej hulajki, lecz mam zamiar kupić takiego potworka kugoo g booster mam zamiar jeździć nim po mieście oraz poza miastam i w offroadzie.

https://www.geekbuying.pl...7429761309.html
 
 
riddo 
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 3
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 22 Sie, 2019   

Andersen142 napisał/a:
Ehh.. Brak amortyzatorów. Według mnie jazda po naszych pięknych chodnikach bez nich jest samobójstwem.
Dużo hulajnóg ma rozkładane rączki, raczej nie powinno się z nimi nic dziać.



Też jestem przed zakupem swojej hulajki, lecz mam zamiar kupić takiego potworka kugoo g booster mam zamiar jeździć nim po mieście oraz poza miastam i w offroadzie.

https://www.geekbuying.pl...7429761309.html


no no no to juz naprwde potwor :) gratuluje wyboru
 
 
piotrek88 
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 03 Wrz, 2019   

No właśnie ja chciałem spytać jak wygląda jazda hulajnogą po nierównych chodnikach... Czy w ogóle to możliwe, czy za szybko się nie zniszczy?
 
 
R432 
brygadzista


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 223
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Wrz, 2019   

piotrek88 napisał/a:
No właśnie ja chciałem spytać jak wygląda jazda hulajnogą po nierównych chodnikach... Czy w ogóle to możliwe, czy za szybko się nie zniszczy?


Po pewnym czasie każda jest trochę rozklekotana, niezależnie czy ninebot czy xiaomi, mi bardziej przeszkadza brak komfortu i wrażenie niestabilności jadąc po bruku lub właśnie nierównym chodniku. Im większe kółko tym lepiej
_________________
fietscycle.com

kontakt office@fietscycles.com
 
 
piotrek88 
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2019   

R432 napisał/a:
piotrek88 napisał/a:
No właśnie ja chciałem spytać jak wygląda jazda hulajnogą po nierównych chodnikach... Czy w ogóle to możliwe, czy za szybko się nie zniszczy?


Po pewnym czasie każda jest trochę rozklekotana, niezależnie czy ninebot czy xiaomi, mi bardziej przeszkadza brak komfortu i wrażenie niestabilności jadąc po bruku lub właśnie nierównym chodniku. Im większe kółko tym lepiej


Może posiadasz hulajnogę z amortyzatorami? Czy one rzeczywiście się sprawdzają czy nie radzą sobie z nierównościami?
 
 
wiedzmin44 
młodzik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019   

Kolega gdy przejechal sie moim rowerem elektrycznym to zalowal ze kupil hulajnoge. Komfort maly, a i bywa niebezpiecznie. Nie wszedzie pojedziesz szybko i sprawnie. Ja Ci proponuje doskladac i kupic rower.
 
 
piotrek88 
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2019   

wiedzmin44 napisał/a:
Kolega gdy przejechal sie moim rowerem elektrycznym to zalowal ze kupil hulajnoge. Komfort maly, a i bywa niebezpiecznie. Nie wszedzie pojedziesz szybko i sprawnie. Ja Ci proponuje doskladac i kupic rower.


Dla mnie jednak większy plus hulajnóg jest taki,że mniej miejsca zajmują i to dość istotne.
 
 
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2019   

m365 zasięg i prędkość i przyspieszenie zgodne z oczekiwaniem wyposażona jest w oswietlenie przód i tył przednia lampka nawet daje rade tylna mimo że ma funkcje stopu jest nieco zasłaba ale jest, na plus duza popularność modelu i co za tym idzie dostępność części. kolejnym plusem jaki wynika z ogromnej popularnosci m365 to bogata biblioteka opcji tuningu ( od groma opcji przeróbek pod własne preferencje zarówno hardwarowych jak i softwarowych wszystko jest na forach tematycznych i YT sam naten przykład wymieniłem panel kontrolny w swojej m365 na ten od m365pro zyskujac predkosciomierz i 3 tryb jazdy do standardowych w m365 eko i normal doszedł tryb "S" ..sport?? ;P ). Największy minus to szybko rozklekotany zawias kierownicy podkładki plastikowe/gumowe kasujące ten luz to tylko pudrowanie trupa. Koła pompowane mogły by być wieksze 8,5 cala to ciut mało na nasze realia chodnikowe mogły by byc 10 cali ( opcja do tuningu) m365 na dojazdy chodnikami do szkoły/pracy to całkiem rozsądna opcja z niezłym stosunkiem cena/jakość/osiągi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group