ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gazelle Orange innergy moc silnika? Żywotność baterii?
Autor Wiadomość
Kamil7978 
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 6
Skąd: Gostynin
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2021   Gazelle Orange innergy moc silnika? Żywotność baterii?

Witam, zakupiłem rower używany gazelle innergy plus(6500km bateria złota) , żona po przesiadce ze zwykłej gazelle była bardzo zadowolona używając rower do codziennego dojazdu do pracy ok. 25km w tygodniu. Problem polegał na tym że przy zakupie nie zwróciłem uwagi na rozmiar ramy i e-bike był nieco za duży. Najczęściej było używane wspomaganie boost i zasięg baterii był 20km. Kilka dni temu kupiłem okazyjnie również gazelle innergy plus (1100 km i bateria platynowa) , która wizualnie wygląda identycznie jak pierwszy e-bike tym razem rama jest w odpowiednim rozmiarze. Zasięg baterii jest naprawdę imponujący przy wspomaganiu boost obecnie jest przejechane 40 km i są jeszcze 2 kreski z 5 na liczniku. Problem polega na tym że żona pokonując tą samą trasę, twierdzi że pierwszy rower miał duże lepsze wspomaganie, w porównaniu do tego drugiego, który wygląda zupełnie jak nowy i musi użyć dużo więcej wysiłku? Czytałem że w gazelle przed 2012 były silniki o mocy 15nM później stosowano 45nM.Dla mnie obydwa wyglądają identycznie czy można jakoś odczytać rok produkcji lub moc silnika? Jaka jest żywotność baterii złotej, czy warto zakupić rower z taką baterią który przejechał dystans 6000-7000 km? Pozdrawiam

IMG_20210331_150954.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 159 raz(y) 6,33 MB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group