To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Tematy elektryczne - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!

Traktor69 - Pon 19 Sty, 2015
Temat postu: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!
Witam,

dawno mnie nie było na forum, ale teraz sytuacja mnie zmusza bo skradziono moje cacko.

Poniżej są fotki mojego wehikułu, trudno go pomylić z innym rowerem.

Więc, ktokolwiek widział.... ktokolwiek wie ...... proszę o informacje !!!

Za pomoc w odnalezieniu sprawcy tego niecnego czynu nagroda :


10 000 zł



Pozdrawiam,








-















Freerider - Pon 19 Sty, 2015

O kurcze, czy on był pozłacany? :shock: Za tyle to nie jeden detektyw zaczął by szukać.
tas - Pon 19 Sty, 2015

Napisz coś o okolicznościach tego niecnego czynu :<
atomek1000 - Pon 19 Sty, 2015

i miasto bo pewnie lokalny zlodziej :roll:
Traktor69 - Pon 19 Sty, 2015

10 000 zł nie jest za rower (a propos - pozłacany) tylko za namiar na zodzieja.

Cham jeden, nie dośc , ze okradł mnie na jakieś 9 tysia to jeszcze na marne poszło 2,5 miesiaca pracy:


relacja z budowy


Więc nagroda jest po to, abym osobiscie mogł temu typowi wetknąć pompkę rowerową ... wiadomo gdzie.

Rower został ukradziony w Zielonej Górze z tzw. rowerowni (niby pełen monitoring, kontrola dostępu itd).

W Zielonej raczej nikt nim nie pośmiga bo za bardzo charakterystyczny jest. Pewnie poszedł gdzies w Polske, stad mój apel na forum.

pozdro

Freerider - Pon 19 Sty, 2015

Rower za pewnie pójdzie na części, więc czy miałeś spisany numer ramy (przedni i tylny trójkąt)? Jeśli pamiętasz wszystkie części to możesz obserwować różne fora i strony, za pewnie gościu ma podobne nazwy użytkownika i będę wrzucał towar w podobnym czasie. Mam oko na dh-zone.pl e-mtb.pl forumrowerowe.pl i największą giełdę na fb. Daj spis części. Powodzenia!
Pykacz - Pon 19 Sty, 2015

Może warto patrzeć też na Alledrogo . Sprawdź może to http://allegro.pl/rower-s...4966431143.html A piszę bo tutaj była podobna akcja i się udało http://bron.iweb.pl/viewt...der=asc&start=0
Yin - Wto 20 Sty, 2015

Wrzuciłem info na forum poziome, trzymam kciuki żeby się znalazł.
http://forum.poziome.pl/i...ic=2704.new#new

Freerider - Wto 20 Sty, 2015

Yin napisał/a:
Wrzuciłem info na forum poziome, trzymam kciuki żeby się znalazł.
http://forum.poziome.pl/i...ic=2704.new#new


Pomysł dobry...Ja czekam na numery ramy bo bez tego się nie obejdzie.

Anonymous - Wto 20 Sty, 2015

bedac realista,powiem tak,rower jako calosc moze i wyjatkowy jednak wyjecie e-czesci i sprzedanie go jako zwykly"przecietny" rower nie przedstawi zapewne problemu.watpie zeby podawanie nr ramy cokolwiek dalo, zlodziej nie bedzie tego sprzedawal jako calosc, chyba ze zrobil to na tzw szybko na pobliskim bazarku za kilka flaszek.rama jest zwykla nie jakas nietypowa,takich sa tysiace,szanse wiec znikome.szukalbym po elementach skladowych elektrycznych i tu warto bys podal jakies dane.
swoja droga zostawianie roweru za wiecej niz 1000zl w rowerowni swiadczy o malej roztropnosci rowerzysty.za te pieniadze rower trzymalbym w mieszkaniu, a na zewnatrz zamiast zamykac wszedzie wprowadzal,nawet do banku

sietaz - Wto 20 Sty, 2015

Czasami złodzieje to debile - znajomy kupił swój kradziony na allegro (poznał go po obtarciach na ramie) i pojechał odebrać osobiście z policją. Rower był sprzedawany oczywiście w innym mieście
Nostusek - Wto 20 Sty, 2015

Daję 0,1% szans że się znajdzie - mnie za dzieciaka skradziono conajmniej 4 rowery... Żaden się nie znalazł mimo ze wszystko zgłaszane było POlicji...
Niestety - znajdą się w społeczeństwie jakieś menty co za przysłowiową flaszkę ukradną coś co było oczkiem w głowie danej osoby...

Mnie parę lat temu gwizdnęli radio z samochodu warte może z 50 zł + szyba 200 zł.. - tego samego dnia jeszcze co radio wsiąkło to złodziej przyniósł równowartość radia i podwójny zwrot kosztów za szybę w aucie. Tylko wyglądal jakoś "mniej żwawo" nosząc na jednym ręku biały pancerzyk... Nie wiedział że auto było monitorowane kamerką z balkonu a ja czasami bywam nadpobudliwy... Od tamtej pory auto nie stoi już pod domem żeby nie kusiło - a niektórzy widzieli na zlocie czym jeźdżę...

sietaz - Wto 20 Sty, 2015

Owszem, szanse sa małe. Rosną trochę w lato bo zwiększono częstotliwość kontroli ram (w każdym bądź razie w Warszawie). W zeszłym roku miałem ramę sprawdzana ponad 20 razy - to więcej aniżeli przez cały pozostały okres kiedy jeżdżę.

Zonk z rowerami jest taki, że mądry złodziej zmienia ramę i jest po ptakach :???:

Anonymous - Wto 20 Sty, 2015

Ja mam rowery i pojazdy poznakowane przez policję. Poza tym, mam je tak wyjątkowe, że drugiego takiego nie ma w okolicach, no i mają alarmy pozakładane. No i zazwyczaj w rowerze siedzi mój pies ;)
Yin - Wto 20 Sty, 2015

@ Traktor69 podaj jakiegoś maila albo telefon kontaktowy na priv bo jedna osoba z forum poziome potrzebuje się z Tobą skontaktować a nie ma konta na forum arbiter.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group