To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Powitanie i pytanie o ramy

markkar - Pią 10 Mar, 2017

Tomas napisał/a:
A ile schodów masz do piwnicy ? są u nas tacy co na czwarte piętro wnosili (np ja) :mrgreen: ...

To już hardcor :) Ja mam takie 3/4 piętra ale wyciąganie w pojedynkę codziennie o 6.30 rano nie będzie przyjemnością.

Tomas napisał/a:
Zeby zbić wagę zbuduj rower na zwykłej ramie z ładną skrzyneczką i fajnymi grafikami jak jeden z kolegów z forum.

Rozważam taką opcję.

Tomas - Pią 10 Mar, 2017

Parę schodów to zaden problem - połoz deskę na schody i wyjezdzaj z użyciem silnika. W dół na hamulcu i tyle.
markkar - Pią 10 Mar, 2017

:lol: o 6.30 jak takiego rabanu narobię wszyscy z klatki mnie przeklną.
Eryk1000 - Pią 10 Mar, 2017

Ja jestem zauroczony zestawem mid bafanga, zwłaszcza wersja bbshd waży to niecałe 5kg plus bateria. Brakuje tam tylko czujnika nacisku. Niestety co do awaryjności ciężko się wypowiedzieć za mało kilometrów. Z tego co ludzkie piszą za granicą to pada mechanika czyli przekładnie.
ppgmaik - Pią 10 Mar, 2017

O już wiem kto go kupił :) zszedł Ci jeszcze z ceny? bo schodził na olxie co parę dni..
Pojeździsz trochę to poznasz zasięg i jeśli nic nie nawali to zawsze dojedziesz ze "wspomaganiem" ;)
Mój za skrzyneczką w grafice ;) waży 33kg i po schodach fajnie się go nosi, jeśli zależy Tobie na lekkości to tylko taki, jeśli na extrim i osiągach to to co zakupiłeś, a do ciężaru musisz przywyknąć :)

markkar - Pią 10 Mar, 2017

ppgmaik napisał/a:
O już wiem kto go kupił :) zszedł Ci jeszcze z ceny? bo schodził na olxie co parę dni..
Pojeździsz trochę to poznasz zasięg i jeśli nic nie nawali to zawsze dojedziesz ze "wspomaganiem" ;)
Mój za skrzyneczką w grafice ;) waży 33kg i po schodach fajnie się go nosi, jeśli zależy Tobie na lekkości to tylko taki, jeśli na extrim i osiągach to to co zakupiłeś, a do ciężaru musisz przywyknąć :)

Miałeś mnie na myśli? Jak tak to nie, nie kupiłem gotowca. Składałem element po elemencie.
I pewnie macie rację, więcej pojeżdżę, przyzwyczaję się do ciężaru i wnoszenia. Za dużo mam naleciałości ze zwykłego roweru.

ppgmaik - Pią 10 Mar, 2017

No to zwracam honor. Faktycznie podobny był na OLX i zniknął parę dni temu ostatecznie stał za 9500.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group