To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Najpierw trzeba się przywitać:

Rakieta - Sob 06 Wrz, 2014

Powitać MŁODEGO :mrgreen:
tomek701 - Nie 07 Wrz, 2014

Witamy mam nadzieję że jeszcze 65lat pojeździsz na złość ZUSowi :)
Owen27 - Śro 10 Wrz, 2014

Witam wszystkich.
Od roku interesuje się pojazdami elektrycznymi i wreszcie przyszedł czas na jakąś własną konstrukcje. Jestem w trakcie budowy e-bajka podobnego do konstrukcji tas'a, jak skończę to na pewno się pochwale.

Darki - Czw 11 Wrz, 2014

Witam :smile:
ciołek - Pią 26 Wrz, 2014

Cześć, będe składał e-fulla, pozdrawiam
Patriko - Pią 26 Wrz, 2014

ciołek, Witam ;) nie zapomnij się pokazać w galerii :)
henry - Śro 15 Paź, 2014

witam i serdecznie pozdrawiam użytkowników
stinky - Czw 16 Paź, 2014

Halo. Rowerek dojazdowy do pracy. Z drugiej reki.
jerzy.myszak - Nie 19 Paź, 2014

Witam. Mój BATAVUS PADOVA EASY delux - na naładowanej baterii przejeżdza tylko 16 km.
Czy ktoś może podać gdzie mogę wymienić baterię w okolicach Warszawy ?
Czy konieczne jest komputerowe zgranie nowej baterii ? Pozdrawiam JM.

jerzy.myszak - Nie 19 Paź, 2014

Witam. Interesuje mnie czy w rowerze BATAVUS PADOVA EASY delux konieczne jest komputerowe zgranie nowego licznika lub silnika przy wymianie powyższych elementów napędu elektrycznego.
Pozdrawiam JM.

Anonymous - Nie 19 Paź, 2014

Prawdopodobnie tak. Najprościej sprawdzić zamieniając akumulatory w takich samych rowerach.
raymaxxx - Sob 25 Paź, 2014

Dobry wieczór wszystkim, walczyłem ze sobą przez rok żeby tego nie robić jednak dzisiaj poległem... jeden z moich trzech rowerów przerabiam na EV, tyle co zakupiłem aku turnigy + HK-010 z magazynu w Holandii, jak by kogoś interesowało to są, jakimś dziwnym trafem sklep zaproponowł mi cenę 28,99$ za sztukę (ale przelicznik w paypal słaby 3,51/$ ale co zrobić) ;-)
Adam Wysokiński - Sob 25 Paź, 2014

Witamy. Piszesz o przeróbce jakby się świat zawalił :grin:
WojtekErnest - Sob 25 Paź, 2014

Zrobi z powodzeniem jeden elektryczny to dwa pozostale pójdą 'w odstawkę' :-)
raymaxxx - Sob 25 Paź, 2014

he he wątpię, to są te dwa centuriony Centurion Backfire LTD DT (ścigam się nim w maratonach) i Megadrive 4200, kolarka ma lżejsze koła DT R23 spline całość 7,5kg więc sami rozumiecie ;-)
A tak poważnie ten EV (mój stary góral) ma być na możliwie szybkie dojazdy do pracy 25km w jedną po asfalcie wylot za miasto praktycznie od startu (zero świateł, dwa przejazdy kolejowe) ale tak żebym się nie spocił, powrót z założenia ma być treningiem ewentualnie ze wspomaganiem choć wątpię żeby mi coś po dojeździe w aku zostało z tych 16s3p,
a jeśli będzie zostawało to może je przelutuję z 16s3p na 24s2p i tu przy okazji mam pewne pytanie, czy jeśli teraz kontroler (sterownik) kupię na 84V to spokojnie mogę jeździć z aku 60V (tzn chodzi mi o to czy regulacja obrotów silnika będzie taka sama jak z kontrolera 60V)?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group