ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Koła BLDC nowe i używane 26" 28"
Autor Wiadomość
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   Koła BLDC nowe i używane 26" 28"

Sprzedam silniki i koła rowerowe, koła posiadają niewielkie ślady transportowe, były transportowane z zagranicy, bez opakowań, także mogą posiadać lekkie zarysowania na obudowach od osi drugiego silnika. Wizualnie poza drobnymi rysami, stan dobry, nie leżały na dworze, nie zaśniedziałe, sprawne i testowane przed wysyłką. To co najważniejsze:
- każdy silnik przed wysyłką wyposażony w komplet nakrętek i zabezpieczeń!
- silniki na typowy rozstaw 135mm pasujący do konwersji każdego roweru
- przekładnie w stanie idealnym
- każdy silnik ma mocowanie tarczy hamulcowej i obręcz kompatybilną z vbrake.
- wszystkie koła wyposażone w czujniki halla, czyli można ruszać płynnie z manetki bez nadawania prędkości początkowej.
- koła tylne są z mocowaniem na wolnobieg.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem > 5szt. ceny są do lekkiej negocjacji, możliwość sprawdzenia i przetestowania na miejscu, jak i preferuje odbiór osobisty dla forumowiczów :) możliwa także wysyłka, jednak będzie trzeba chwilę zaczekać, gdyż będę musiał "wydrukować" opakowania.
1. Koło czarne na tył 36V 250W najładniejsze zaplecione na 28", nowe bdb stan wizualny jak na foto, bez większych rys, przewody przy osi nie przetarte, zaplecione fabrycznie na 28" na wolnobieg.



Cena: 450zł.
2. Koło srebrne na tył 36V 250W zaplecione w obręcz 28" stan wizualny BDB, silnik nowy, sprawny w obręczy 28" bez przebiegu:




Cena: 450zł

3. Koło tył 26" 36V 250W srebra obręcz, uszkodzony jeden czujnik hallotronowy, można go wymienić niewielkim kosztem, albo jeździć na sterowniku uniwersalnym nie podłączając hali, - koło wyjęte z pudełka, stan nowy. Pochodzi z zestawu LCD (error 3 uszkodzony czujnik halla).
Cena: 390zł.

Nie wrzucam foto, bo koło jest fabrycznie nowe, mxus w kolorze srebrnym. Silnik ma mocowanie pod wolnobieg.

4. Fabrycznie nowe koło 36V 250W 28 cali jedyny silnik pod kasetę, stan BDB, bez przebiegu, 135mm, hale, bębenek obsługuje kasety 9rz. idealny do zasilania 48V i osiągnięcia prędkości ok 35km/h.




Cena: 500zł.
5. koło na tył 36V 250W z wolnobiegiem, używane, stan dobry, szprychy są mocno nadgryzione czasem, można by pomyśleć o wymianie dla poprawy wyglądu, gdyż są lekko zardzewiałe. Silnik wygląda dobrze, bez śniedzi itp rzeczy:


Cena: 295zł
6. Koło składane dla mnie 250W 36V, na silniku 8FUN, nikomu nie trzeba przedstawiać jakości, silnik nieco szybszy od pozostałych, mocowanie tarczy, zapleciony na wzmocnionych szprychach w obręcz 26" przez sklep maxev.pl z mocowaniem tarczy, obręcz 2 komorowa grandrock też nowa, silnik nowy bez przebiegu. Cena za koło 500zł nie obejmuje nakręconego wolnobiegu. Zębatka sunrace 11-32Z z ostatnimi 2 trybami CRV wzmocnione na wygięcia i ścieranie dostępna za dopłatą 180zł, bo tyle kosztuje i jest w obecnej chwili praktycznie nie do zdobycia ta jest w idealnym stanie. Są wolnobiegi DNP, ale nie są z CRV i kosztują ok 30$. Możliwa sprzedaż samego wolnobiegu 11-32Z w cenie 180zł.






7. Koło używane na tył z wolnobiegiem shimano 36V 250Ww dobrym stanie.


Cena: 300zł

8. Koło na przód, używane, jedyne, jakie mam przednie z przekładniówek 100mm 48V 250W, sprawne:


Cena: 310zł

U mnie silniki są sprawne jeżeli wystawiam jako używane, pochodzą z ebajków, w których padł wyświetlacz LCD/sterownik. Generalnie to prawdopodobnie ostatnie używane silniki i nowe, które mam dostępne bez zestawów LCD.


A teraz ciekawostka:
przestrzegam przed nieuczciwymi handlarzami na OLX. Ostatni gruz który dostałem, jako towar sprawny w dobrym stanie. Cóż obraca się i hale o dziwo są sprawne, oczywiście łożyska do wymiany. Silnik już zapewne nie trafi do nikogo do dalszej eksploatacji, bo bałbym się że otwory na szprychy po prostu odpadną... Po rozmowie telefoniczne usłyszałem, że technicznie jest w dobrym stanie, a wizualnie cóż nowy nie jest, najwyżej Pan sobie pryśnie sprayem...
Zawsze jeździłem busem i oglądałem towar przed zakupem. Ze sterty silników od różnych handlarzy wybierałem te najlepsze czyli na przeżuconych 100 silników przeważnie 5-8 sztuk odpowiadało mi wizualnie i technicznie (musiały mieć hale, typowy rozstaw, i być w dobrym stanie). W sumie mam co chciałem :D jeżeli 8% towaru od handlarzy nadaje się do użytku, to właśnie znalazłem się wśród 92% chłamu... Przestrzegam, macie blisko, jedźcie, zobaczcie sami towar, bo potem będzie jak na obrazku, pomijając silnik z zerwanym gwintem na śruby, odłamanymi mocowaniami szprych, czy urwanymi kablami. Teraz nie ma już dobrych tranzxów. Dobre wkładane są do ebajków i sprzedawane z rowerami. Dobre były, jak ogniwa z demontażu się ceniły. Teraz każdy robi ebajka z czego ma, a jak się nie nadaje, to niewiele jest uczciwych handlarzy którzy zwórą pieniądze/wyrzucą silnik.

Foty:



_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
Ostatnio zmieniony przez glebor Nie 19 Lis, 2017, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

Popraw linki do zdjęć, bo sporo fotek nie widać.
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

W ciągu 15 minut ogarnę znikające fotki i wrzucę całość na serwer FTP na CBA. Te wszystkie hostingi zdjęć są nic nie warte...
oganięte. Musiałem postawić swój serwer FTP. Teraz mam wszystkie linki dostępne elegancko :)
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
Ostatnio zmieniony przez glebor Nie 19 Lis, 2017, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Scuda 
stażysta


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 157
Skąd: Stalowa wola
Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

Kolo nr8 jaki rozmiar obreczy ?
 
 
djmarcin56 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 522
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

Ja wrzucałem na fotosik.pl ostatnio i wszystko jest jak być powinno nic nie znika.
A kto ci usuwa te linki? napisz do nich bo chyba coś nie tak...
_________________
Zbieram graty do swojej pierwszej konstrukcji ;)
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

koło nr 8 ma 28"
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
Scuda 
stażysta


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 157
Skąd: Stalowa wola
Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

Glebor podaj ktore silniki są na 26 cali. Potrzebuję przedni z mocowaniem na tarcze albo tylni na v-brake
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

Na 26 cali jest nowy 8fun i jeden na tyl z uszkodzonym halem. Pozostale są na 28.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Jedna fotka nadal nie widoczna, ale nie poganiam ;)
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 07 Sty, 2018   

Podbijam, nadal wszystkie koła dostępne
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
monterl 
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2017
Posty: 36
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 07 Sty, 2018   

Jakby te silniki 250W 36V porównywać do spart ion albo bionix to przypadkiem sparty nie są mocniejsze jak je zasilac z 36V ?
PS ten silnik z halem uszkodzonym to jakie zebatki do niego pasuja albo ile kosztuja ? jakies zdjecie można zobaczyć ?
 
 
przenikanie 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 392
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 07 Sty, 2018   

monterl napisał/a:
Jakby te silniki 250W 36V porównywać do spart ion albo bionix to przypadkiem sparty nie są mocniejsze jak je zasilac z 36V ?
PS ten silnik z halem uszkodzonym to jakie zebatki do niego pasuja albo ile kosztuja ? jakies zdjecie można zobaczyć ?

Sparta to jedna z najsłabszych bezprzekładniówek. Nie ma porównania z Bionxem: Bionx wytrzyma 48 a nawet 60V, za to sparta potrafi się przegrzać nawet na mocniejszym sterowniku 36V. Z przekładniówkami sparta też nie ma porównania. Przekładniówka TranzX 24V (250W nominalnie) od lat służy mi w jednym rowerze przy napięciu 48V i sterowniku 18A. Na kole 20 cali osiąga około 40 km/h i pożera moc 2kW w szczycie przy maksymalnej prędkości. TranzX nawet się nie spoci. A Sparta dawno by wyparowała :)
_________________
Hase Kettwiesel 60V/2kW
Hase Lepus 48V/0.5kW
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group