ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
Szukam dobrego konstruktora
Autor Wiadomość
Wnbwwa
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   Szukam dobrego konstruktora

Witam,
szukam człowieka który interesuje się konstrukcjami oraz ma zdolności w owej branży do samodzielnego "konstruowania"/"budowania" interesującej mnie maszyny, oczywiście odpłatnie. Więcej wiadomości na priv. Na wstępie mogę powiedzieć, że interes dochodowy oraz (jeżeli będzie działać owa maszyna) długotrwały. Proszę pisać. Osoba taka powinna znać się na napędzie oraz na elektryce, na ekranach.

Pozdrawiam
W. P.
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Może warto napisać z jakiego rejonu Polski miała by być ta osoba?
Nie wszystko można załatwić na odległość ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Dziwne stwierdzenie "jeśli będzie działać" :D
Perpetuum mobile nowej generacji? ;)
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

I to pewnie ma działać z latającym "ekranem" kinowym albo dźwiękochłonnym, no bo tablet ma raczej mały związek z napędem np. auta EV i z niego ciężko uzyskać PerpetumMobile a co dopiero FreeEnergy.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Chyba chodzi tu o ekranowanie elektryczne, abo magnetyczne ;)
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Aha, na to nie wpadłem, że to może być taki, czyli np. odpowiednik osłony gazowej przy spawaniu - może to by pomogło przy PerpetumMobile, ale przy FreeEnergy to raczej nie.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
r2d2 
prezes
Reverse engineer



Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 678
Skąd: Kielce
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Wnbwwa napisał/a:
szukam człowieka który interesuje się konstrukcjami oraz ma zdolności w owej branży do samodzielnego "konstruowania"/"budowania" interesującej mnie maszyny, oczywiście odpłatnie.

W tzw. branży za tyle pracy odpowiada conajmniej 4-osobowy zespół: konstruktor, projektant, producent i serwis, tak z ciekawości ta odpłatnośc - to ma być na poziomie sumy zarobków tych 4 ludzi, czy raczej ma być dobrze, szybko i tanio :razz:

W tym drugim przypadku (z doświadczenia) możesz spokojnie założyć że jeśli kogoś znajdziesz to max. co możesz mieć to 2 z tych 3 (szybko i tanio - nie będzie dobrze, szybko i dobrze - nie będzie tanio, dobrze i tanio - nie będzie szybko).

Najlepiej zbudować robota który będzie to wszystko robił, ew. przemycić kontener chińczyków :wink:

Pozdro.
_________________
I choć bym szedł ciemną doliną, ciemności się nie lękam bo robię światło...
 
 
mar56 
dyrektor


Pomógł: 4 razy
Wiek: 67
Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   

To chyba jakiś dowcip,"ktoś kto interesuje się konstrukcjami, mechanicznymi" ale jakimi?Ja, za 10 dni będę bezrobotny(umowa do 30 września,zwolnienia grupowe,szczególnie 50+)i szukam pracy,ale kryteria wyglądają tajemniczo i niewiarygodnie :?:
_________________
zrób sobie ebikea,źycie to nie bajka
Ukradł rower, jemu ukradziono - co za różnica: jest zamieszany...
 
 
eneuro
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   Re: Szukam dobrego konstruktora

Wnbwwa napisał/a:
Na wstępie mogę powiedzieć, że interes dochodowy oraz (jeżeli będzie działać owa maszyna) długotrwały.

Pewnie wynagrodzeinie, też wtedy "jak będzie" działać? :D

Jak ktoś ma pomysł, "interesuje" się mechaniką, elektroniką, programowaniem, modelowaniem 3D, CNC, to... sam sobie zrobi tanio prototyp na używanych podzespołach, coś podspawa, podnituje, podjedzie z DXFem na wodną piłę, a później pokaże go w ARR i...10000 $ jest do wzięcia jak się spodoba ;)
A jak się nie spodoba, to używa się u siebie, albo sprzedaje i robi kolejny "wynalazek"...
Nie dzieli się nim z nikim dopóki nie jest dopracowany i gotowy do pokazania z zewnątrz... zatrudnienie kilku osób, może skończyć się tym, że... powstanie inna firma i... kolesie pod Sp. z.o.o będą nie swój pomysł sprzedawać, nawet jak nie będzie działać. Wystarczy że na shop24 w TV puszczą i... jakąś "gwiazdkę" pokażą, że też tego niby używa...

Więc lepiej poświęcić trochu czasu i samemu, w domowym warsztacie poskładać i pokazać jak już będzie zabudowane ładnie ;)
Niech kombinują, jakim cudem to działa...
 
 
Wnbwwa
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   Re: Szukam dobrego konstruktora

Nie rozumiem po co tyle niepotrzebnych zdań piszecie :) rzeczywiście musi się wam nudzić. Akurat chodzi właśnie o to, że nie chce pisać więcej szczegółów, ponieważ to mój prywatny pomysł którego nie mam ochoty wyjawiać, dlatego też (nie wiem czy potraficie czytać ze zrozumieniem) napisałem, że kontakt PRIV, jeżeli ktoś byłby zdecydowany. Nie znam się w ogóle na mechanice, elektryce czy czymkolwiek z tym związanym, dlatego szukam osoby która się na tym zna. Już znalazłem na tym forum taką osobę z którą zamierzam zrealizować swój pomysł i tak się złożyło, że akurat była to pierwsza osoba która do mnie napisała :) . A co do lokalizacji to akurat w tym wypadku nie gra dużej roli. Temat uważam za zamknięty.

Powodzenia Konstruktorzy, Mechanicy i Elektrycy !!! W was nasza przyszłość.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group