ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Regeneracja akumulatorów
Autor Wiadomość
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Niech ma ten optymizm, zanim zmądrzeje. Zaraz moda na tenisa i na fitnes całkowicie zniknie, a zacznie może moda na RUGBY albo jak w Chinach nowa moda na rowery po 50 tysięcy dolarów (USD) - dzisiaj mówili w TVN24.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
eneuro
[Usunięty]

Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

mar56 napisał/a:

Poza tym fajnie że nie opuszcza Cię optymizm, że jako instruktor tenisa masz zapewnioną pracę do "emeryturki" he,he :lol:

Ten rok to będzie rok Polskiego tenisa na świecie... Janowicz, będzie lał równo czołowkę ATP i sporo namiesza, więc trzeba zarobić na tym zamieszaniu ;)
Są tam jakieś pomysły na urządzenia wspomagające naukę gry w tenisa i tylko mi brakowało do tej pory od strony hardwarowej mikroprocesory poznać. Będą to machiny oczywiście napędzane BLDC i można powiedzieć, że oprócz jakiś lekcyjek i wciągania rakiet, to raczej w kierunku wdrożenia do produkcji takiej jednaj maszynki bym się skupiał, a reklama bezpośrednia będzie... na kortach podczas turniejów tenisowych w których często grywam i... czasami puchar jakiś się przywiezie ;) ... No i taki bolid (najlepiej ze składanym śmigłem) jako reklama i do darmowego wożenia się z tymi zabawkami tenisowymi będzie super ;)
Więc można powiedzieć, mam zamiar tenis EV propagować, bo jakimiś tanimi żelówkami, czy AGM będą zasilane :D
Tak czy inaczej, nie jestem fanem jazdy bez dachu nad głową, bo nie wiem jak w Twoich okolicach, ale u nas na południu polski latem, w godzinach popołudniowym, po idealnej pogodzie rano, często są ulewne burze z piorunami, więc średnia przyjemność uciekania przed czymś takim na ebike'u ;)
Owiewka z włókna węglowego, byłaby wskazana, a tak czy inaczej do moich "machin" tenisowych ta technologia jest ciekawa...
najlepiej samemu w garażu to dłubać, żeby ktoś nie skrobnął pomysłu, więc nie ma to jak być Alfa i Omegą w tych czasach-samemu się coś zrobi raz a dobrze i zwykle działa....
Platforma uruchomieniowa i do oprogramowywania tych machin już powstała i póki co nie "usmażyłem" żadnego mikrokontrolera, więc jest OK ;)
BTW:
Dzieki internetowi, wiele teraz można działać w spokoju na uboczu zakorkowanych i zasyfionych miast...a części przywożą do domu. Byle pomysłów nie brakowało. Nie ma się co stresować ;)

Zbyszek Kopeć napisał/a:
Niech ma ten optymizm, zanim zmądrzeje..

Poczytaj "Metodę Silvy" i psychologię sportu, to Ci może pomoże wizualizować i programować się na sukces. To działa, bo żeby wygrać jakiś turniej, trzeba.... widzieć siebie jako zwyciezcę, a nie przegranego, czyli być optymistą, a nie pesymistą ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Od widzenia, do realizacji, to długa droga. Pełna błędów i wypaczeń, ale jak ktoś się nie chce posłuchać bardziej doświadczonych w temacie, to niech się uczy na własnych błędach.
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

To już lepsza jest "medytacja chrześcijańska" i daje prawdziwe szczęście.
Chociaż może i racja z tym tennisem, niby trener zawsze może potem nosić piłki albo kosić trawę (oczywiście społecznie), bo nawet zupy nie dadzą. Nawt słyszałem, że jakaś bogata mistrzyni wyśmiała olimpiadę, bo za medal dają małą kasę, a przecież każdy prawdziwy mistrz wie, że medal jest wielokroć ważniejszy niż największa kasa.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
jatko 
Zasłużony dla zlotu EV
Teoretyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 115
Skąd: Augustów
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Cytat:
To już lepsza jest "medytacja chrześcijańska" i daje prawdziwe szczęście.


Ale że do pieca na trzy zdrowaśki ?
_________________
EV - tego powinni zabronić ...
 
 
r2d2 
prezes
Reverse engineer



Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 678
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

jatko napisał/a:
Ale że do pieca na trzy zdrowaśki ?
No nie wiem, zdaje się Rozalka słabo to zniosła ;)

Pozdro.
_________________
I choć bym szedł ciemną doliną, ciemności się nie lękam bo robię światło...
 
 
Szczygiel 
brygadzista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 226
Skąd: Siedlce
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Zawsze warto próbować!
_________________
Pozdrawiam, https://sites.google.com/site/ergodrive/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group