ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
Przerobka gorala 26 na elektryka czy Li-Pole dobre??
Autor Wiadomość
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013   

AlexWest napisał/a:
...szybujesz po tym szlaku ... :) :)


No, latać to i może, gorzej z lądowaniem :P




A wracając do tematu.

Jeśli masz dylemat czy przód czy tył, to zrób sobie tak - weź 2 butelki po Pepsi 3L (lub 2x2.5L czy 2x2L adekwatnie do masy silnika) i taśmą klejącą przymocuj je do widelca na wysokości osi. No i przejedź się i sam oceń komfort jazdy ;)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
AlexWest 
młodzik


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 97
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Pieknie Tas pieknie ..:):)

Kolego Maciej S a jak w tym Twoim rowerku z jazdą pod górke ?? bez pedałowania tylko na silniku ?? mniej wiecej do jakiej pochyłosci bez pedałowania silnik 250W daje rade ??
jakie koła ile cali ?? jakie opony ? terenowe czy zwykłe miejskie ??


Sorki ze tak zmieniam temat ale nie chce zaczynać nowego posta moze ktos skomentuje ...
o SKŁADAKACH chce napisać ...zreszta składaki elektryczne też sa ...jak ogladam te reklamy Dahona przykladowo to wszystko ładnie pieknie skałdamy rowerek w 30 sek i go transportujemy ...
jechalem pociagiem osobowym ze swoim zwykłym goralem nie skladakiem...i se myśle to chociaż siodełko złoże bedzie wygodniej wiezdż tym PKP ...ale cóż...nakretka motylkowa tak mocno była nakęcona ze chyba młotkiem tylko ja ruszysz ... i teraz co .. trzeba by wozić ze sobą albo młotek albo jakas rurkę aluminiowa...Wozic to ze sobą w sakwie cały czas ?? hmmm no bo jak podważe srubokretem Sigma bo taki tylko miałem to porysuje lakier na nowym rowerze ..echhh jak we wszystkich skladakach tak sie robi ze palcami sie nie da odkrecic to ja dziekuje ...zreszta skałdak to rower tylko miejski
jak takim czyms krawężniki brać ... :) :)

A jeszcze te wieszaki na rowery co są w PKP osobowych ..to fajnie pieknie wyglada ale jak masz juz rowerek powyzej 2000 zmalowanymi obreczami i sprychami (chyba anodowane ) to az strach wieszać bo to sie wiesza za koło i raczej na pewno szprychy sie by wygieły...

(bede sznurek brał i przywiązywał rower do jakiejs rury żeby przy kazdym hamowaniu pociagu sie nie wywalał...)
 
 
Maciej S.
młodzik


Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 73
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

250W pod górkę bez pedałowania raczej słabo. Ja w zasadzie nie jeżdżę bez pedałowania bo nudno, ale trzeba przyznać, że nie wkładam w to jakoś dużo energii.
Silniczek widzi pochyłości szybciej niż ja, tak więc jak planujesz jazdę pod górkę bez pedałowania to zapomnij o nim.
Koła 26cali, opony górale.
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

A ja jeździłem kiedyś na EKONAPĘDY 550W nominał z 1000W szczytowej w przednim kole oraz na wiele mocniejszych w przednim kole i było bezproblemowo pod najwyższe góry, oczywiście siodełko się robi niżej (nogi zawsze ugięte w kolanach - bo tak jest prawidłowo) i się opiera rękami na kierownicy (też bo tak jest prawidłowo).
Prawidłowo - znaczy tak mi tłumaczyli trenerzy kolarstwa i trenerzy jazdy wyczynowej.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group