ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Nie 08 Gru, 2013
Od czego dobre amortyzatory ?
Autor Wiadomość
norman02
młodzik


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 67
Skąd: pomorskie
Wysłany: Sob 23 Lis, 2013   Od czego dobre amortyzatory ?

W chwili obecnej kończę testy swojego pojazdu, poprzednie amortyzatory były od komara, jednak lipne.

W velomobilu są 2 amorki, 1 z przodu - tak jak w Twike, drugi jest centralny - działa razem z mechanizmem pochylania kół tylnych. Ciężar pojazdu około 30 kg plus 2 osoby średnio do 70kg wagi, jakieś amortyzatory tanie dobrze wybierające dziury możecie polecić ? (wsk shl samocnhodowe itp , bo rowerowe raczej odpadają z powodu ceny).
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Nie 24 Lis, 2013   

nie wiem jakie masz wymiary dopuszczalne dla swoich amortyzatorów, jaki skok i długość tez nie wiem... Możesz poszperać za amortyzatorami od quadów - tam najczęściej masz spory skok, regulację tłumienia i małe gabaryty. Ew poszperaj po sieci za amortyzatorami od Jawy 350 TS - mój dziadek kiedyś miał taką i jada była bardzo komfortowa. Niestety nie napisałeś precyzyjnie na które koła szukasz amortyzatorów, nie sprecyzowałeś długości, gabarytów itp.. A mu tu szklanej kuli nie mamy żeby cos więcej wywróżyć...
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
norman02
młodzik


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 67
Skąd: pomorskie
Wysłany: Nie 24 Lis, 2013   

Długość średnia 30cm, czyli te kilka cm max do 35 moze mieć. szukam tylnich ponieważ mam mocowanie w velomobilu pod 2 tylnie (z przodu i z tyłu)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group