ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam swój rower BIG BOY
Autor Wiadomość
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Sob 30 Sty, 2016   Sprzedam swój rower BIG BOY

Witajcie. Jako że powoli robi się ciepło a fajnie byłoby pokazać się czymś nowym na zlocie :D wystawiam na sprzedaż mój rowerek Limber Corado. W zamyśle była przekładka elektryki do nowego pojazdu i sprzedanie samego rowerka, lecz w sumie szkoda wszystko demontować. Tak więc leci na sprzedaż cały, jeśli się nie sprzeda to wrócę do pierwotnego pomysłu :wink: Rowerek pokazywałem na ostatnim zlocie, niektórzy też mieli okazję się przejechać :) a teraz trochę więcej szczegółów:
- rower limber corado 29er 21" (chociaż jest dość mały jak na rozmiar podsiodłowej, więc nie ma się co bać tego rozmiaru ramy). Rowerowy osprzęt wszystko co w oryginale http://www.bikekatalog.pl...mber.Corado.29/
- silnik 9C kasetowiec 7x9 zapleciony w obręcz 26" - silnik nigdy nie rozkręcany
- pakiet 19s3p (14s3p +5s3p) z ogniw HC turnigy 5Ah - duży był początkowym pakietem, potem dobudowałem dokładkę
- sterownik dobrze tu znany 45A
cała reszta typu wyłącznik z softstartem, stacyjka na kluczyk, manetka kciukowa, przyciski do tempomatu i co tam się chce :D

Najpierw miałem 14s5p + sterownik wewnątrz skrzynki, brak BMS (ładowałem modelarskimi, wyprowadzone złącze + kabel do ładowarki); potem przebudowałem tzn wyrzuciłem sterownik na zewnątrz i zrobiło się miejsce na dodatkowe 5s3p. Niestety nie zdążyłem dołożyć BMS (choć już kupiłem, więc oczywiście dam w zestawie ;) ). Zasilacz robiłem sam, z 2szt zasilaczy telekomunikacyjnych połączonych szeregowo. Napięcie regulowane, 5A, dołożony miernik LCD napięcia i prądu. Jeszcze nie testowałem, ale gdzieś na forum pisali że jakieś zasilacze telekomunikacyjne nie wstają przy napięciu na wyjściu, nie wiem jak z tymi bo czekały na testy. Tak więc także w zestawie ;)

Finalnie wygląda on tak:

(lampki i saszetkę zostawiam sobie :D )

Pełną historię roweru możecie zobaczyć w temacie o nim u mnie w stopce.
Rower sprawny, jeżdżący, do dopieszczenia (dolutować BMS i komputerek, przetestować ładowarkę) a w między czasie do pojeżdżenia ładując ładowarką modelarską ;) Jakby ktoś chciał go przechrzcić to opis na skrzynce BIG BOY zejdzie bez problemu więc można poobklejać swoją grafiką :P

Cena: 4 800zł
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
Ostatnio zmieniony przez bloodyopel Pon 20 Cze, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Czw 16 Cze, 2016   

Podbijam, nadal aktualny. Zapraszam do ewentualnych negocjacji :)
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group