ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet turnigy 3x3,8V + 0,8 V = 12V
Autor Wiadomość
sietaz 
prezes


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 919
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

Jeżeli 25 pakietów pokazuję napięcia na cele 3.85 +/- 0.02 a te ferelne niezmiennie 0.89 +/- 0.05 to raczej nie wina multimierza
_________________
Jeżdżę na: Voyager I


Niech moc będzie z wami
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

Jeśli tak jest to rzeczywiście nie .
 
 
sietaz 
prezes


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 919
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

kondzio927 napisał/a:
Pykacz napisał/a:
i tak pewnie tylko część zakłada spór

pewnie tak niejeden "machnie ręką" :roll:


I tu macie chyba rację - mija ponad 2.5 miesiaca odkąd wypełniłem RMA. Próbują mnie wyrolować na wszystkie możliwe sposoby. Sprawa miewa się chyba ku końcowi więc opowiem jak z nimi wygrać gdyby robili problemy. Dodam tylko, że Jarotz złożył reklmacje w tym samym czasie na tą samą partię akumulatorów i dostał nowe bodajże w dwa tygodnie
_________________
Jeżdżę na: Voyager I


Niech moc będzie z wami
 
 
irrs 
brygadzista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 274
Skąd: Poznan.
Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

U mnie wyszło dość dziwnie. Założyłem spór w PP i złożyłem reklamacje w HK. HK mi napisał, że reklamacji nie rozpatrzą do puki nie wycofam sporu w PP. Sporu nie wycofałem, bo myślałęm, że coś kombinują i mnie wyrolują. Minął termin sporu w PP i PP mi oddał 21 dolarów, po czym ... HK dosłał mi pakiet.
 
 
xlineage
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Mar, 2016   

Ciekawy temat, to teraz historia ode mnie. Za dużo w HK zakupów nie robiłem. Jakieś 20 pakietów łącznie.

Wedle regulaminu masz ~30dniową gwarancje na baterie

a wiec 1 moje zamowienie 8x turnigy hardcase 4s 5000mah . Jeden pakiet z 1 celą martwą 0V.
reklamacja, czekać się nie chciało na nowy przedmiot, Opcja z kredytami, kredyty wróciły na konto. 1z8 pakietów padniety.

3moje zamowienie, a drugie na ogniwa:

4x zippy 6s 5000mah
3 spoko, a 1x akumulator 1 cela niższa o -0.10V od innych.
Na poczatku sie nie przejąłem , myslalem ze sie zbalansuje, tak zbalansowalo sie, ale podczas jazdy zamiast 5ah jest 4hah~ na celi.

no to ja tu zdjecia/filmiki z ładowarką albo miernikiem (oczywisice zawsze kod baterii widoczny).

po tygodniu+ miałem nową baterie odesłaną kurierem. :wink:
i oczywiscie banan na twarzy ze 50$ gratis :lol:

a stare zatrzymujesz :roll:

PS. uważajcie na opcje zamówien wykorzystując kredyty. Jesli zamowicie coś z "backorder" i się rozmyślicie, a wykorzystaliśćie przy tym kredyty, to wam kredytów nie zwrócą i przepadną
:evil:
 
 
sietaz 
prezes


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 919
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 15 Mar, 2016   

Komedii z HK ciąg dalszy. Mieli wysłać trzy sztuki (wpierw wpisali jedną, ale ich przyczaiłem to poprawili). Otwieram dzisiaj paczkę a tam jedna sztuka. Piszę teraz z nimi o chodzi to mówią, że wysłali tylko dwie (a była jedna) bo tyle mi się należało. Są naprawdę niesamowici
_________________
Jeżdżę na: Voyager I


Niech moc będzie z wami
 
 
sietaz 
prezes


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 919
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 01 Kwi, 2016   

Wygląda na to, że sposoby oszukania przez HK nigdy się nie kończą. Mijają cztery miesiące od złożenia RMA. Reklamacja uznana dwa tygodnie temu, przesyłka w systemie widnieje jako wysłana aczkolwiek nie doszła do mnie. Sprawdzam numer przesyłki w HK i co się dzieje -

Coś nie tak z tym numerem przesyłki. Nie da znajduje jej. Wpisuje różne konfiguracje i dalej nic. Kontakt przez czat z HK. Przesyłka została wysłana, ale nie możemy podać numer i nie wiemy gdzie ona się znajduje.

Widać bardzo się na mnie uparli aby nie dać mi tego co się należy. Jeżeli nadal myślą, że machnę ręką i się poddam to grubo się mylą bo już z czystej ciekawości chcę wiedzieć co jeszcze są w stanie wymyślić
_________________
Jeżdżę na: Voyager I


Niech moc będzie z wami
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group