ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
pseudo kolorowa drukarka
Autor Wiadomość
wiciu_r 
stażysta


Wiek: 52
Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 160
Skąd: Szamotuły
Wysłany: Sob 12 Mar, 2016   pseudo kolorowa drukarka

Ostatnio moja córa chciała zrobić kolorowe zaproszenia na imprezę i zapytała mnie czy do drukarki (HP laserjet 1020) mogę dokupić kolorowy toner. I tu zonk bo z tego co wiem to nie. Ale że mam zdaje się kilka pustych tonerów pojawia się pytanie czy da się takie tonery napełnić kolorowym "proszkiem" , kilka różnych innymi kolorami i przepuszczając kilka razy kartkę (i zmieniając toner) przez drukarkę stworzyć prostą reklamówkę.
Zrobienie odpowiedniego rozbarwienia w Corelu nie jest problemem, tylko czy "puste" tonery przyjmą inny proszek...
_________________
Im lepsza terenówka - tym dalej trzeba iść po traktor...
 
 
deckardmst 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 177
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Sob 12 Mar, 2016   

Jeśli wiesz jak zrobić to rozbarwienie do takiego druku to jest to jak najbardziej możliwe. To jaki kolor do pustego tonera dasz nie ma znaczenia. Problem będzie pewnie z dokładną kalibracją wydruku bo zawsze ciut inaczej kartę pobierze drukarka i dokładnie w tym samym miejscu nie nałoży tonera. Będzie niewyraźny druk .. no wiesz o co mi chodzi :P
 
 
wiciu_r 
stażysta


Wiek: 52
Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 160
Skąd: Szamotuły
Wysłany: Sob 12 Mar, 2016   

Dokładność pasowania ma małe znaczenie bo tekst ma być czarny, a z boku czerwony kwiatek i żółty jednorożec itp. więc te 1 czy 2 mm nie graja roli. Na drukarkę full kolor chwilowo nie mam miejsca i potrzeby.
_________________
Im lepsza terenówka - tym dalej trzeba iść po traktor...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group