To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Voyager I

MixhaL - Wto 28 Paź, 2014

Może i mocno ale zawsze będą delikatnie po trochu się rozkręcać, po jakimś czasie trzeba dociągać, używająć kleju problem ten nie występuje.
sietaz - Śro 10 Gru, 2014

Spotkał mnie pewien zonk. Ile ja się naszukałem żeby znaleźć gdzie tkwi błąd - jeżeli to jest to

Mianowicie zmieniłem sterownik, w którym to wymieniłem kondziorek bo był padnięty (przed tym sterownik działał). Podpinam i nie działa, napięcie na manetce jest, tranzystory ok, silnik ok, halle ok. Nie ma reakcji ani na manetkę ani na kable samonauki - zaglądam do środka i...



- Czy urwanie tego kabla może powodować brak jakiejkolwiek reakcji? (to kabel samonauki)
- Gdzie to siedziało bo nie widać żeby to z jakiegokolwiek otworu lutowniczego wylazło? Wszystkie czyste ( na logikę obok jest "L" jak learn, ale poczekam na opinię speców)

sietaz - Śro 18 Mar, 2015

Okazuję się, że kolor skrzyni nie ma za dużego wpływu na wygląd . Szary mat mi się nawet podoba. Jest to tylko skrzynia testowa, nie dokończona. Ciekawę, jest to, że większe zainteresowanie rower wzbudza gdy jest szara/pomarańczowa aniżeli jak była oczojebna żółta którą miałem przez dwa miesiące i taką będę mieć finalnie - pełen stealth :razz:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group