To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - [ZBIORCZY] Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

Tomek - Czw 25 Maj, 2017

Znamionowo taki pakiet ma 180A. Jak masz sabvotona to ja bym się nie bał brać te 60-80A
Tomas - Czw 25 Maj, 2017

Cytat:
Pytanie:

Jakie macie prędkości maksymalne (bez fluxa) na QS 24*5T ? Podajcie przy okazji wielkość koła.


Ok najczęściej powtarza się 67km/h (w trybie normalnym)

A na fluxie (boost) ?

ICE - Pią 26 Maj, 2017

Czy ktoś jeździ na oponach moto KENDA K262 i może napisać jak się sprawdzają w naszych zastosowaniach?
pabblo_pl - Pią 26 Maj, 2017

Panowie szybkie pytanie, rama Centurion Hydro BackFire LBS, wymierzone między wahaczem 8 cm dla średnicy 24 cale.
Wejdzie opona 3 cale, na obręczy 2.6mm mierzone w środku obręczy ( grubość)?
Niby z konwertera wychodzi 3 cale - 7.62 cm.

Jeszcze jedna istotna rzecz kupiłem szprychy 3.2 mm do mxus v3, ale ja będę miał silnik mxus V2 i tak teraz myślę czy one będą pasować? Pod obręcz 24 cale.

Tomas - Pon 29 Maj, 2017

Prośba:

Mógłby ktoś zmierzyć średnicę (realny zewnętrzny wymiar) napompowanej opony moto 19 cali ?

markkar - Pon 29 Maj, 2017

A ja mam pytanie co do zaplotu szprych na feldze moto np excel: w większości handlarze podają że felga pod splot angielski, to niby jaki to? I rzadziej pod włoski, a ten to jaki? Ma to odpowiedniki krzyży?
pabblo_pl - Śro 31 Maj, 2017

Zrobiłem dwie baterie 15s6p i chcę je połączyć równolegle pod jeden bms. Żeby otrzymać 15s12p.
Więc łącze plus z plusem obu baterii, minus z dwóch baterii do bms, oraz 2x kable balansujące połączone równolegle do bms.
Czy tak będzie dobrze?

maniekrox - Śro 31 Maj, 2017

To są dwie identyczne nowe baterie, z zerowym przebiegiem, z tej samej partii? Jeśli tak to możesz tak zrobić, ale mimo wszystko najlepiej jak połączysz jeszcze każdą sekcję grubszym niż balansujący przewodem. A to dlatego, że mogą wyjść jakieś różnice w pojemności i przez kable balansujące popłynie prąd wyrównawczy. I to może (ale nie musi) mylić bmsa :P
pabblo_pl - Śro 31 Maj, 2017

Nowe leżakowane sony vtc4 od redbacka, kilka odżuciłem bo traciły pojemność reszta ok.
Dzięki za podpowiedź, połączę każdą sekcję dodatkowym przewodem.

Tomas - Śro 31 Maj, 2017

Cytat:
Prośba:

Mógłby ktoś zmierzyć średnicę (realny zewnętrzny wymiar) napompowanej opony moto 19 cali ?


Tyle falconów na moto 19 wśród znaojmowych forumowiczów i nikt, nic ? :smile:

tas - Czw 01 Cze, 2017

jeżdżą zamiast siedzieć na forum :P
Szerokość zależny od opon

Tomas - Czw 01 Cze, 2017

Opona moto 19x3.0. Pastek nie Twoja ?
Kajman - Czw 01 Cze, 2017

Panowie, czy tu gdzieś jest mina czy można to brać:

http://allegro.pl/kolo-do...6834761702.html

http://allegro.pl/rower-s...6836893130.html

Poznaje ktoś może te silniki co to za zwierze i co potrafią????

easy rider - Czw 01 Cze, 2017

To koło z licytacji chyba ktoś z Forum sprzedaje. Jak to osoba o której myślę to rzetelny sprzedawca. Mogę się mylić. :wink:
Kajman - Czw 01 Cze, 2017

easy rider napisał/a:
To koło z licytacji chyba ktoś z Forum sprzedaje. Jak to osoba o której myślę to rzetelny sprzedawca. Mogę się mylić. :wink:


Co do rzetelności czy do osoby z forum? ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group