To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - [ZBIORCZY] Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

Przemek - Pią 23 Cze, 2017

taśma dwustronna najmocniejsza jest Tessa czasami uzywam
czecho79 - Pią 23 Cze, 2017
Temat postu: 3speed
witam
panowie czy w nowej wersji sabvotona jest tak samo podlaczenie trybu 3speed jak na schemacie tasa?
zielony od przyciskow ze srebrnym w sabvotonie i niebieski od przyciskow z rozowym w sabvotonie?
i czy trzeba tez zolty i czeewony podlaczac jesli niepodlaczam nic wiecej oprócz trybu 3speed?

Anonymous - Nie 25 Cze, 2017

Witam,

jakie mamy obecnie mocne silniki do budowy ala rowerowego crossa?

załozenia:
bateria 16s
predkosc max. minimum ~50km/h
jazda po lasach/wzniesieniach (mieszkam na nizinach, podlasie)

rozmiar koła ?

CZy mxus 16x4 v3 turbo bedzie dobrym rozwiazaniem? czy moze warto zwrocic uwage na jakis inny silnik?

sannis - Pon 26 Cze, 2017

Gdzie na chwile obecną w kraju jest dostępny w przyzwoitych pieniądzach mxus 16x4?
Mobil - Pon 26 Cze, 2017

e-biker.pl ma V3 Turbo 4T.
Rugorlos27 - Pon 26 Cze, 2017

Mobil napisał/a:
e-biker.pl ma V3 Turbo 4T.

Na filmikach mówi, że to nielegalne i wgl a w sprzedaży ma.

Mobil - Pon 26 Cze, 2017

No cóż poradzisz... :roll:
Rugorlos27 - Pon 26 Cze, 2017

Z czegoś żyć trzeba, jego klient jego pan :mrgreen:
PrzemDLX - Pon 26 Cze, 2017
Temat postu: Stacyjka
Odpadla mi poraz drugi stacyjka- byla zamonotwana jako wylaczenie sterownika- teraz jest na szczescie "otwarta" ale nie chce montowac takiej samej poraz 3ci. To taka standardowa za 25 zl...
Teraz jest jednak problem ze sterownik pobiera prąd i zżera energie gdy rower stoi.

Co proponujecie - stacyjkę motocyklowa czy moze jakies inne odciecie zaplonu - nie wiem jakie tam sa prady - ale cos trzeba zrobic ...

Jak odciecie zasilania rozwiazuja inni`?

Pozdrowienia !

Mobil - Pon 26 Cze, 2017

Jak mi się rozpadła stacyjka to wkurzony zainstalowałem przełącznik 0/I z odlkurzacza Karcher :lol:
Miał dwa styki NO czyli jeden był na sterownik a drugi na przetwornice... Zrobiłem x tysięcy kilometrów i działa do tej pory :mrgreen: Tymczasowe rozwiązania zazwyczaj zostają na długo :mrgreen:

maran_hand - Pon 26 Cze, 2017

Warto pomyśleć też o "ukrytym" przycisku który wyłącza rower i jest niezależny od stacyjki. Może się przydać choćby podczas kontroli - panie na pedalach jechalem, aku już dawno wyładowany. Ewentualnie podczas jakiejś nieprzyjemnej sytuacji na drodze. Miałem niedawno sytuację z samochodem i policją, pomysł się sprawdził. Zastosowań jest wiele ..można też wyłączyć bajka gdy stacyjka się sypnie ;)
xyz2a - Pon 26 Cze, 2017

maran_hand napisał/a:
Warto pomyśleć też o "ukrytym" przycisku który wyłącza rower i jest niezależny od stacyjki. Może się przydać choćby podczas kontroli - panie na pedalach jechalem, aku już dawno wyładowany. Ewentualnie podczas jakiejś nieprzyjemnej sytuacji na drodze. Miałem niedawno sytuację z samochodem i policją, pomysł się sprawdził. Zastosowań jest wiele ..można też wyłączyć bajka gdy stacyjka się sypnie ;)


Pokaż swoje rozwiązanie - dla zaawansowanych to bułka z masłem - dla swieżaka jak ja bardzo pomocne ;-)

maran_hand - Pon 26 Cze, 2017

No właśnie nie mogę ;) jeśli spopularyzuje rozwiązanie z mojego roweru to już przycisk nie będzie "ukryty". Rozwiązań jest wiele, przyciskiem może być np. jakaś ozdoba na rowerze lub pod nią itd. Kombinuj :)
WojtekErnest - Wto 27 Cze, 2017

Zdecydowanie powinien być wyłacznik fizycznie odcinający zasilanie. Przy wysokoprądowych można stosować przekażnik lub stycznik, wtedy sam wyłącznik będzie mały i może być dyskretny.
Anonymous - Wto 27 Cze, 2017

Czujnik karty zbliżeniowej pod siodełkiem. Karta, breloczek w tylnej kieszeni. Zsiadasz i nikt obcy nie pojedzie ;)
Nie są to drogie rzeczy ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group