To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - [ZBIORCZY] Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

Rugorlos27 - Wto 27 Cze, 2017

Czytnik linii papilarnych w manetce. Lepiej się chyba nie da. No chyba, że skaner tęczówki w goglach :cool:
sannis - Wto 27 Cze, 2017

maran_hand napisał/a:
Warto pomyśleć też o "ukrytym" przycisku Miałem niedawno sytuację z samochodem i policją, pomysł się sprawdził.


Kiedyś elektryk "sprzedał" mi patent, gdzie zwykły mikroprzełącznik montujemy na łaczeniach jakiś plastików np w boczku, progu itp. Mikroprzełącznik wciskamy kartą bankomatową, zaś ten jest podłączony do wtrysku i go włącza lub rozłącza... Nie ma bata, żeby złodziej odpalił auto.

xyz2a - Wto 27 Cze, 2017

Hej tak na szybko - podajcie szerokość swojej skrzynki - oraz swoje spostrzeżenia czy ok czy można więcej czy mniej.
Ja buduję na 12 cm ale teraz się waham czy nie zrobić 14.5 cm - pod szerokość LiPo.

atomek1000 - Wto 27 Cze, 2017

Według mnie 11-12 cm to maximum w rowerze
bartek24m - Wto 27 Cze, 2017

Dlaczego skrajne sekcje w baterii najdzybciej sie rozladowuja?


Jaka moze byc przyczyna ze skrajne sekcje sie najszybciej rozladowuja?


To juz moja druga bateria gdzie zaczynam zauwazac podobna prawidlowosc?

Mobil - Wto 27 Cze, 2017

xyz2a napisał/a:
Hej tak na szybko - podajcie szerokość swojej skrzynki - oraz swoje spostrzeżenia czy ok czy można więcej czy mniej.
Ja buduję na 12 cm ale teraz się waham czy nie zrobić 14.5 cm - pod szerokość LiPo.


Mam 12cm, po roku jazdy wiem, że najlepiej nie przekraczać 10cm. W następnych konstrukcjach będzie to 9-9.5cm :mrgreen:

xyz2a - Wto 27 Cze, 2017

A to w tym kierunku idzie - im mniej tym lepiej.
2xLiPo w rzędzie + 2x1mm izolacji + grubość przewodów - czyli w 10 cm szerokości da się to upchać?

Mobil - Wto 27 Cze, 2017

Tak,ale przewody puszczaj nie bokiem tylko góra/dół :mrgreen:
2x Turnigy 4s1p w hardcase to 9cm :razz:

Mitar - Śro 28 Cze, 2017

Mobil napisał/a:
Mam 12cm, po roku jazdy wiem, że najlepiej nie przekraczać 10cm


Chodzi o wygląd? czy taka skrzynka w czymś przeszkadza?

Tomek - Śro 28 Cze, 2017

W falconie jest 15cm i nikomu nie przeszkadza a użytkowane intensywnie, jeszcze nigdy nie zahaczyłem kolanem przy pedałowaniu :grin:
Mobil - Śro 28 Cze, 2017

Mitar napisał/a:
Mobil napisał/a:
Mam 12cm, po roku jazdy wiem, że najlepiej nie przekraczać 10cm

Chodzi o wygląd? czy taka skrzynka w czymś przeszkadza?

Im lepiej i agresywniej jeździsz tym bardziej przeszkadza i wcale nie chodzi o korbowanie :mrgreen:
Tomek napisał/a:
W falconie jest 15cm i nikomu nie przeszkadza

Nie przeszkadza ale skoro można coś zrobić o wiele lepiej to po co na siłę robić gorzej? :razz:

czecho79 - Śro 28 Cze, 2017

panowie silnik qs ma 16 czy 23 pary mangesow ?
lobudek - Pią 30 Cze, 2017

Jak podłączyć taki przełącznik pod silnik i sterownik?
http://allegro.pl/przelac...6679117075.html

pepelito - Pią 30 Cze, 2017

Jaki masz sterownik i silnik?? Może w sterowniku masz 2 małe przewody od reversu?
lobudek - Pią 30 Cze, 2017

pepelito napisał/a:
Jaki masz sterownik i silnik?? Może w sterowniku masz 2 małe przewody od reversu?

Nie sądzę, sterownik DC z magmy 36V 32A, silnik szczotkowy 400W. Wsteczny potrzebny mi przy mini c330 z tego wątku.
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6777



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group