To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Przymiarka do zamówienia grupowego - Sabvoton SVMC72150

tas - Wto 14 Lip, 2015

U dotychczasowych użytkowników funkcja boost cieszy się ogromną popularnością.
Nie mniej jednak szczególiki funkcyjne pozostawmy na później

maran_hand - Wto 14 Lip, 2015

Moze warto rozpoczac nowy watek na temat co kto chce i czego wymaga od kontrolera a tu skupic sie na pierwotnym temacie. Czyli zamowienie grupowe konkretnego modelu Sabvotona - kto chetny.
Pykacz - Wto 14 Lip, 2015

tas napisał/a:
U dotychczasowych użytkowników funkcja boost cieszy się ogromną popularnością.
Nie mniej jednak szczególiki funkcyjne pozostawmy na później


Ja po chwili używania wyłączyłem i na stałe ustawiłem wysoki prąd . A potem schodziłem z prądem w dół jak się już nacieszyłem (a nie trwało to długo) . Uważam na dzień dzisiejszy że programowalne 3 tryby mocy zamiast boost to znaczne użyteczniejsza funkcja z której każdy będzie korzystał .

qaz33 - Wto 14 Lip, 2015

Wtedy jeszcze nie wiedzielismy jak to wogole dziala. W praktyce ten boost to dwa stopnie mocy. A chyba lepiej miec jeden stopien wiecej w zapasie skoro to nic nie kosztuje? - taka sugestia
toft - Wto 14 Lip, 2015

O to to to. tak. 3 stopnie mocy przelaczane guzikiem to jest to co mnie też by bardzo interesowalo. W obecnym setupie tak mam i nie wyobrażam sobie inaczej. Jeszcze tylko Pas i jedynka jest przyjemnie ustawiona jako street legal lub do podbijania zasięgu przy dluższych wypadach. Taka opcja byłaby zdecydowanie lepsza.
tas - Wto 14 Lip, 2015

Panowie.
Są 2 osoby chętne, a wy już dzielicie skórę na niedźwiedziu.

1. Zapytanie dotyczy JEDNEGO modelu 72150 i żadnego innego.
2. Zapytanie dotyczy funkcjonalności zawartej w oficjalnym opisie producenta i NIC więcej.

Tak, jestem zainteresowany (ale bez deklaracji).
Nie dzięki, dozbieram na adaptto.


Jeśli nie będzie widocznego (w tym temacie) zainteresowania na taką inicjatywę, to się nie odbędzie.

A "może", "zastanawiam się", "wziąłbym, ale brakuje mi tej opcji tamtej opcji" itp proszę sobie odpuścić. Obracamy się w dorosłym i konkretnym towarzystwie. Szanujcie swój i mój czas.

toft - Śro 15 Lip, 2015

No jestem zainteresowany.
maran_hand - Śro 15 Lip, 2015

Tak. Jestem zainteresowany.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group