To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Składanie całej elektroniki ebajka i zakończenie projektu

wojciech - Pią 13 Maj, 2016

nie wyrobie :) czekam na cynk od Zeeltom, :)
Bujakoto - Pią 13 Maj, 2016

Ile Amper dajesz w Streama ?
Anonymous - Pią 13 Maj, 2016

Wojciech zadzwoń do niego, bo nie może podejść do kompa. 606 116 824.
Bujakoto - Pią 13 Maj, 2016

Kuzyn przez Ciebie przegapiłem Muminki :(
Anonymous - Pią 13 Maj, 2016

A tak z innej beczki nagrywał ktoś kiedyś z tego livestream ? mógł by to być fajny wideo poradnik na początkujących ;)
Anonymous - Pią 13 Maj, 2016

Tam jest opcja ciągłej rejestracji i można to później wykorzystać.
Anonymous - Pią 13 Maj, 2016

Widzę, że już działa :D
barmal - Pią 13 Maj, 2016

eeee bez fonii...??
Bujakoto - Pią 13 Maj, 2016

Nad fonią właśnie pracuje.....
Anonymous - Pią 13 Maj, 2016

Gadajcie na czacie z kamerą. Szkoda tu śmiecić ;)
Bujakoto - Sob 14 Maj, 2016

Po trzygodzinnych problemach ze streamem równo o północy udało się wstępnie podłączyć podstawowe elementy bajka.

Silnik kręci :)
Sukces............

wojciech - Sob 14 Maj, 2016

Tak jest, sinik kręci :lol: , pierwsze podłączenie i działa :-) , dzieki bardal za sterownik, dzieki wszystkim za spotkanie live, trochę nie wyszło z netam więc przepraszam, że się nie przygotowalem, walka o neta była inponujaca :-) dzieki za wszystkie wpisy, miałem stresa ze tyle mądrych patrzy na amatora który się mota i nie wie o co biega, mam nadzieję że będzie część II :-)
Bardal ? Czy w sterowniku powinna się palić białą dioda jak jest zapięty zasilacz ? Podasz mi link do aplikacji ? Dzieki jeszcze raz za sterownik :-)
Kuzyn nagrodę fundne ci fajną laske jak wpadniesz do Zielonej Góry :wink:

barmal - Sob 14 Maj, 2016

Dioda się świeci po włączeniu zasilania, tak jest. Apka jest w pierwszym poście o sterowniku. Jestem w drodze więc nie mogę Ci niestety jej podesłać.
Bujakoto - Sob 14 Maj, 2016

wojciech napisał/a:

Bardal ? Czy w sterowniku powinna się palić białą dioda jak jest zapięty zasilacz ? Podasz mi link do aplikacji ? Dzieki jeszcze raz za sterownik :-)
Kuzyn nagrodę fundne ci fajną laske jak wpadniesz do Zielonej Góry :wink:


Nie "Bardal" tylk "Barmal", ciągle się mylisz.

W sumie to ja nic wczoraj takiego nie zrobiłem, ale jak masz fajną dla mnie laskę to jadę :)

barmal - Sob 14 Maj, 2016

Zapodałem apkę na smartfona tu: klik

Apka nie różni się od poprzedniej wersji, jedynie wyłącza smartfona po jakimś czasie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group